Filtra
Çmimi
1,245.00ALL 9,450.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Syze (11 Produkte)

Syze per Meshkuj OZ20 91 P7
Asnjë vlerësim

Syze per Meshkuj modeli OZ20 91 P7 Model teper komod i rehatshem ne mbajtje  Xhama ne refleks portokalli... Lexo më shumë

from 2,495.00ALL
at 1 stores
Syze per Meshkuj 8165BP
Asnjë vlerësim

Syze per Meshkuj modeli 8165AP Skelet i holle ne ngjyre kafe  Xhama cilesore dhe teper te qete Cilesi e... Lexo më shumë

from 1,245.00ALL
at 1 stores
Syze per Meshkuj OZ20 91 S5
Asnjë vlerësim

Syze per Meshkuj OZ20 91 S5. Model teper komod i rehatshem ne mbajtje. Xhama ne ngjyre te zeze dhe skelet ne ngjyre te zeze mat. Bishtat dhe skeleti jane ne gjyre te zeze dhe te plote.... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Syze dielli per meshkuj EA
Asnjë vlerësim

Syze dielli per meshkuj EA. Me nje material metalik, te pershtatshme per ditet e nxehta me diell. Ne forme ovale, me nje shirit te holle ne pjesen e perparme te skeletit. Ne ngjyre kafe. Vjen e shoqeruar bashke me kutine mbajt... Lexo më shumë

from 7,645.00ALL
at 1 stores
Syze dielli per meshkuj Trussardi 12914
Asnjë vlerësim

Syze dielli metalike Trussardi. Trussardi reflekton energji dhe lirine e jetes moderne. Keto syze do ju vendosin... Lexo më shumë

from 8,450.00ALL
at 1 stores
Syze dielli Trussardi TR12925
Asnjë vlerësim

Syze dielli Trussardi. Syzet e diellit vijne tek ju me nje dizajn te vecante. Ofrohen modele ne ngjyre te bardhe,... Lexo më shumë

from 9,450.00ALL
at 1 stores
Syze per Meshkuj me Sketet te Zi dhe Xham Ngjyre Blu
Asnjë vlerësim

Nje trend i ri i syzeve me xham pasqyre, imitim i markes origjinale Syzet jane per meshkuj me nje refleks blu dhe lejla Skeleti dhe bishtat ngjyre e zeze plastike Forma katrore dhe tipike diizenjo e markes Ray Ban Duk... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Syze Dielli Origjinale Ray Ban RB 3143
Asnjë vlerësim

Syze dielli origjinale per femra dhe meshkuj. Marka: Ray Ban Modeli: RB 3143  Vijne ne 4 ngjyra: Gri, e zeze, kafe dhe gold Masa: Small, ndersa vetem ngjyra e zeze eshte ne masat small dhe large Syze me polarizim shume t... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Syze Dielli Ray Ban RB 3211 Origjinale
Asnjë vlerësim

Syze dielli origjinale per femra dhe per meshkuj. Marka: Ray Ban Modeli: RB 3211 Ngjyrat: Kafe, blu, blu e hapur, kafe e hapur, e zeze, e bardhe dhe pink. Masat: Small dhe large Syze me polarizim shume te bukura d... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Syze Dielli Ray Ban RB 3160 Origjinale Ngjyre Kafe
Asnjë vlerësim

Syze dielli per meshkuj origjinale Marka: Ray Ban Modeli: RB 3160 Ngjyra: Kafe Masa: Small Syze me polarizim shume te bukura dhe te modes. Aksesore te tjere: Kutia dhe fshiresja e syzeve. Faktori i mbrojtjes tek keto sy... Lexo më shumë

from 3,493.00ALL
at 1 stores
Syze Ray Ban RB 3160 Origjinale
Asnjë vlerësim

Syze dielli per meshkuj origjinale. Marka: Ray Ban Modeli: RB 3160 Ngjyra: E zeze Masa: Small Syze me polarizim shume te bukura dhe te modes. Mbroni syte tuaj dhe dukuni bukur me keto syze. Aksesore te tje... Lexo më shumë

from 3,493.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Syze Ray Ban RB 3160 Origjinale