Filtra
Çmimi
413.00ALL 17,950.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Syze (32 Produkte)

Syze Dielli Unisex
Asnjë vlerësim

Syze Dielli Unisex Katrore , komode ne sy dhe me bishta te trashe  Xhama ne ngjyre te zeze  Teper cilesore  Model i kerkuar ofruar kjo nga ngjashmeria me modeli Rayban  Model unisex ,material plastik ... Lexo më shumë

from 413.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra Tally Weijl
Asnjë vlerësim

Syze per Femra nga Tally Weijl Teper stil trend i koheve te fundit  Forma e Kornizez Ovale dhe skelet ne trashesi mesatare  Teper cilesore me Filter UV 400 Xham dhe skelet ne ngjyre te zeze... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra te Zeza Tally Weijl
Asnjë vlerësim

Syze per Femra nga Tally Weijl Teper stil trend i koheve te fundit  Prerje cat eye dhe skelet ne trashesi mesatare  Teper cilesore  Xham dhe skelet ne ngjyre te zeze... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Syze TREND 4200C
Asnjë vlerësim

Syze per femra modeli TREND 4200C Skelet i holle ne ngjyre te zeze dhe bishta ne trashesi normale  Xhamat jane ne ngjyre unike bojqielli  Mund te beni diferencen ne cdo kohe ... Lexo më shumë

from 995.00ALL
at 1 stores
Syze CAZUAL 8240C
Asnjë vlerësim

Syze per femra CAZUAL modeli 8240C Katrore , komode ne sy dhe me bishta te trashe  Xhama ne ngjyren blu  Teper cilesore  Model i kerkuar ofruar kjo nga ngjashmeria me modeli Rayban ... Lexo më shumë

from 995.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra TREND 4115B
Asnjë vlerësim

Syze per Femra TREND 4115B. Teper stil trend i koheve te fundit. Prerje simetrike dhe skelet ne trashesi mesatare. Katrore me bishta te trashe.... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra 6450CP
Asnjë vlerësim

Syze per Femra modeli 6450CP Teper stil trend i koheve te fundit  Prerje cat eye dhe skelet ne trashesi mesatare  Teper cilesore  Xham dhe skelet ne ngjyre kafe... Lexo më shumë

from 1,245.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra TREND 3100
Asnjë vlerësim

Syze per Femra TREND 3100 Skelet i rehatshem dhe pershtatur me tendencat me te fundit Xham me cilesi qe nuk... Lexo më shumë

from 995.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra TREND 4080B
Asnjë vlerësim

Syze per Femra TREND 4080C Skelet i rehatshem dhe pershtatur me tendencat me te fundit Xham me cilesi qe nuk... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra 6450AP
Asnjë vlerësim

Syze per Femra modeli 6450AP Teper stil trend i koheve te fundit  Prerje cat eye dhe skelet ne trashesi mesatare  Teper cilesore  Xham dhe skelet ne ngjyre te zeze... Lexo më shumë

from 1,245.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra TREND 4080C
Asnjë vlerësim

Syze per Femra TREND 4080C Skelet i rehatshem dhe pershtatur me tendencat me te fundit Xham me cilesi qe nuk demton shikimin tuaj. Skeleti ngjyre e bardhe me xhamin bezhe. ... Lexo më shumë

from 995.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra TREND 4080A
Asnjë vlerësim

Syze per Femra TREND 4080A Stil i tendencave te fundit Xham qe nuk demton syte tuaj Skelet cilesore dhe i... Lexo më shumë

from 995.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra 4060B
Asnjë vlerësim

Syze per Femra modeli 4060B Syzet me trend te momentit dhe me te kerkuarat  Prerje stil dhe komode  Vijne ne kombinime ngjyrash dhe me skelet te holle  Pjesa e xhamave eshte katrore e vogel ... Lexo më shumë

from 693.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra 4060C
Asnjë vlerësim

Syze per Femra modeli 4060C Syzet me trend te momentit dhe me te kerkuarat  Prerje stil dhe... Lexo më shumë

from 1,393.00ALL
at 1 stores
Syze per femra D&G
Asnjë vlerësim

Syze per femra Dolce & Gabbana Të përbëra nga material fibër plastike. Në ngjyrë të zezë. Ideale për ditët e nxehta të verës, ku skeleti vjen i dekoruar në ngjyrë Gold, kombinim perfekt për femra me klas.... Lexo më shumë

from 10,295.00ALL
at 1 stores
Syze per femra Versace
Asnjë vlerësim

Syze per femra Versace  Te perbera nga material fiber plastike. Me nje dizajn perfekt ne ngjyre te zeze, shoqeruar me logon e Versace-s anash skeletit. Ne forme te rrumbullaket.... Lexo më shumë

from 9,345.00ALL
at 1 stores
Syze per femra Valentino
Asnjë vlerësim

Syze per femra Valentino. Ne ngjyre te zeze, me dizenjo lekuren e gjarprit ne ngjyre Silver. Skeleti eshte i... Lexo më shumë

from 13,145.00ALL
at 1 stores
Syze per Femra ICONS 2190A
Asnjë vlerësim

Syze per Femra ICONS 2190A Skelet i holle ne ngjyre te zeze dhe bishta ne trashesi normale  Xhamat jane... Lexo më shumë

from 1,043.00ALL
at 1 stores
Syze dielli Trussardi
Asnjë vlerësim

Syze dielli Trussardi. Ne ngjyre te zeze, te kombinueshme. Me skelet te holle, ne forme ovale. Dizenjuar me... Lexo më shumë

from 14,145.00ALL
at 1 stores
Syze dielli per femra VE
Asnjë vlerësim

Syze dielli per femra VE. Materiali eshte plastik, i lehte per t'u mbajtur. Skeleti vjen ne forme te... Lexo më shumë

from 9,345.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Syze dielli per femra VE