Filtra

Tablet (72 Produkte)

Tablet Alcatel 1T 7″ 9009G
Asnjë vlerësim

Bli online Tablet Alcatel 1T 7″ 9009G Bateri te fuqishme 2580 mAh e cila mundeson perdorim te vazhdueshem deri ne 7 ore pa nderprerje. Do te keni gjithmone bateri pavaresisht aktivitetit qe po kryeni.... Lexo më shumë

from 8,500.00ALL
at 2 stores
Alcatel Tab 1T 10″
Asnjë vlerësim

I ndertuar me sistemin operativ Android Oreo per te qene me i shpejte dhe me i sigurte.

from 13,700.00ALL
at 2 stores
Tablet Huawi MediPad T3 8 4G
Asnjë vlerësim

Tablet per te gjithe familjen. Nuk demton shikimin, performance e larte, i sigurt dhe i thjeshte per tu perdorur.

from 24,990.00ALL
at 2 stores
Tablet Huawei MediaPadT3 10 4G
Asnjë vlerësim

Tablet per te gjithe familjen. Nuk demton shikimin, performance e larte, i sigurt dhe i thjeshte per tu perdorur.

from 27,990.00ALL
at 2 stores
Tablet Huawi MediPad T5 10" Wi-Fi
Asnjë vlerësim

Tablet per te gjithe familjen. Nuk demton shikimin, performance e larte, i sigurt dhe i thjeshte per tu perdorur.

from 21,990.00ALL
at 2 stores
Lenovo Tab 7 Essential
Asnjë vlerësim

Tablet per te gjithe familjen. Performance e mire dhe cmim i ulet. Eshte i holle dhe i lehte ne peshe. Bateria... Lexo më shumë

from 11,200.00ALL
at 2 stores
Lenovo Tab E7 TB-7104
Asnjë vlerësim

Bateri te fuqishme 2750 mAh e cila mundeson perdorim te vazhdueshem pa nderprerje. Do te keni gjithmone bateri... Lexo më shumë

from 8,500.00ALL
at 2 stores
Tab Lenovo TB-X505L 10.1″
Asnjë vlerësim

Tablet per te gjithe familjen. Panel ekrani 10.1 inch me rezolucion HD. Dy bokse per audio me kualitet te lart.... Lexo më shumë

from 22,900.00ALL
at 2 stores
Tablet Samsung Galaxy A T515 10.1″, 2GB, 32GB, 4G
Asnjë vlerësim

Bli online Galaxy TAB A me ekran 10.1 inch me rezolucion Full HD. Prodhuar per biznese dhe pershtatet ne cdo... Lexo më shumë

from 33,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab Active 2 8.0″
Asnjë vlerësim

Dizajnuar per ambjentet e jashtme. Rezistent ndaj ujit pluhurave dhe goditjeve. Me bateri te zevendesueshme.

from 53,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab A 10.1 SM-T580
Asnjë vlerësim

Shijoni performancen e larte dhe ekranin plote ngjyra me Tab A 10.1 inch nga Samsung. I pajisur me procesor te... Lexo më shumë

from 23,800.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab S6
Asnjë vlerësim

Clironi imagjinaten tuaj me Galaxy Tab S6 dhe. Performance e larte, thjeshtesi perdorimi shoqeruar me lapsin S... Lexo më shumë

from 98,400.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab S4 10.5″
Asnjë vlerësim

Panel ekrani 10.5 inch Super AMOLED me rezolucion Full HD+. Audio cilesore nga AKG me sistem me 4 bokse. Bateri... Lexo më shumë

from 57,400.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab A 10.5″
Asnjë vlerësim

Panel ekrani 10.5 inch me rezolucion Full HD. Audio 3D per nje eksperience degjimi ne nivel tjeter. Kohe perdorimi... Lexo më shumë

from 29,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab A 10.1″ (2019)
Asnjë vlerësim

Galaxy Tab A 10.1 eshte i rehatshem dhe mund te mbahet lehte me vete. Trup metalik, dizajn me plot stil dhe... Lexo më shumë

from 29,500.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019)
Asnjë vlerësim

Dizajn i thjeshte dhe mund te mbahet me vete kudo. Eshte i holle, i lehte dhe shume praktik. Lidhja perfekt mes... Lexo më shumë

from 21,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab E 9.6″
Asnjë vlerësim

Merrni me shume kohe dhe produktivitet me aftesine per te hapur dy aplikacione njekohesisht dhe berjen e shume... Lexo më shumë

from 22,400.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy Tab A 7.0″
Asnjë vlerësim

Tablet per te gjithe familjen. Performance e mire dhe cmim i ulet. Eshte i holle dhe i lehte ne peshe. Bateri 4000... Lexo më shumë

from 13,900.00ALL
at 2 stores
Tableti Apple 10.2″ Wi-Fi
Asnjë vlerësim

Bli online tabletin Apple Panel ekrani Retina me rezolucion 2160×2160 per me shume detaje, plote ngjyra dhe drite. Perfekt per te pare filma ose shfaqjen e preferuar. I fuqishem mjaftueshem per te edituar video 4K dhe te luajturi... Lexo më shumë

from 45,900.00ALL
at 2 stores
Tablet Apple iPad (2019)
Asnjë vlerësim

Bli online tabletin Apple iPad i ri kombinon performancen dhe zhdervjelltesine e nje kompjuteri. Panel ekrani 10.2... Lexo më shumë

from 53,900.00ALL
at 2 stores

Kategori të lidhura

Tablet Apple iPad (2019)