Tasa (35 Produkte)

Tas drejtkendor me topa dhe kapak blu 1Lt Curver
Asnjë vlerësim

Tas drejtkendor me topa dhe kapak blu 1Lt Curver Ena mund te perdoret per mbajtjen e ushqimeve. Tasi mund lahet ne pjatalarese, vendoset ne frigorifer dhe ne mikrovale.... Lexo më shumë

from 351.00ALL
at 1 stores
Tas drejtkendor me vija dhe kapak blu 1Lt Curver
Asnjë vlerësim

Tas drejtkendor me vija dhe kapak blu 1Lt Curver Ena mund te perdoret per mbajtjen e ushqimeve. Tasi mund lahet ne pjatalarese, vendoset ne frigorifer dhe ne mikrovale.... Lexo më shumë

from 351.00ALL
at 1 stores
Set 2 tasa plastik 0.7 lt & 1.2 lt
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Set 2 tasa plastik 0.7 lt & 1.2 lt Material plastike PVC shume cilesore Ngjyre e tejdukshme me kapak. Me kapacitet 0.7 liter dhe 1.2 liter Permasa e tasit 0.7 lt eshte 13.5 x 13.5 x 7 cm Permasa e tasit 1.2 lt esht... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Tas inox me kapak Tescoma Grandchef 5 Lt
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tas inox me kapak Tescoma Grandchef Tas i forte me kapak te ngushte dhe trajtim kunder rreshqitjes. Bere prej çeliku inox te cilesise se larte dhe plastike. Kapaciteti 5 Lt Diametri 24 cm... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Tas inox me kapak Tescoma Grandchef 3 Lt
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tas inox me kapak Tescoma Grandchef Tas i forte me kapak te ngushte dhe trajtim kunder rreshqitjes. Bere prej çeliku inox te cilesise se larte dhe plastike. Kapaciteti 3 Lt Diametri 20 cm... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
12 Tasa Plastike Transparente
Asnjë vlerësim

Përshkrimi 12 Tasa Plastike Transparente Kapaciteti: 70 ml Permasat 5.5x3.7x3.4 cm

from 190.00ALL
at 1 stores
Tas inox me kapak Tescoma Grandchef 1.5 Lt
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tas inox me kapak Tescoma Grandchef Tas i forte me kapak te ngushte dhe trajtim kunder rreshqitjes. Bere prej çeliku inox te cilesise se larte dhe plastike. Kapaciteti 1.5 Lt Diametri 16 cm... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Tas me Vakum per Sandwich 0.7L Curver
Asnjë vlerësim

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle. Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike. Me... Lexo më shumë

from 420.00ALL
at 1 stores
Tas me Vakum 0.6 + 0.3L Curver
Asnjë vlerësim

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle. Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike. Tasi... Lexo më shumë

from 455.00ALL
at 1 stores
Tas me Vakum Curver 0.6 + 03 lt
Asnjë vlerësim

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike Ju mund të ruani dy ushqime të ndryshme në të njëjtën enë.  Kapaku transparent e bën të lehtë për të parë ... Lexo më shumë

from 455.00ALL
at 1 stores
Tas me Vakum Curver 0.9 lt
Asnjë vlerësim

Tas i markes Curver me vakum Kapaciteti mbajtes eshte 0.9 liter Material plastik shume cilesore me kapak te tejdukshme Perfshihet pirun, luge, thike plastike Permasat 16 x 16 x 7 cm... Lexo më shumë

from 400.00ALL
at 1 stores
Tas me Vakum per mikrovale Curver 0.9 lt
Asnjë vlerësim

Tas me mbyllje hermetike per ushqimet tuaja Nga marka Curver me kapacitet 0.9 liter Kapaku transparent ju lejon te shihni permbajtjen e ushqimit te vendosur Veshet anesor sigurojne mbylljen 100% hermetike Mund te vendoset�... Lexo më shumë

from 455.00ALL
at 1 stores
Set sallate Bamboo
Asnjë vlerësim

Set sallate Bamboo  Seti i sallates bambu eshte i pershtatshem per te sherbyer sallata, fruta, snacks, supa etj. E bere nga fibra natyrore bambu qe jane plotesisht te biodegradueshme dhe miqesore me mjedisin. Ata mund te she... Lexo më shumë

from 2,093.00ALL
at 1 stores
Tas ushqimi Bager 1400 ml
Asnjë vlerësim

Tas ushqimi Bager  1400 ml I domosdoshem ne perditshmeri per te mbajtur ushqimin tuaj  I mbyllur me kapak hermetik qe nuk lejon ushqimin te rrjedhe Kapaciteti mbajtes 1400 ml   Material plastik Permasa 19,5 x 1... Lexo më shumë

from 249.00ALL
at 1 stores
Tas ushqimi Bager 900 ml
Asnjë vlerësim

Tas ushqimi Bager 900 ml I domosdoshem ne perditshmeri per te mbajtur ushqimin tuaj  I mbyllur me kapak hermetik qe nuk lejon ushqimin te rrjedhe Kapaciteti mbajtes 900 ml   Material plastik Permasa 15 x 15 x 8 cm... Lexo më shumë

from 190.00ALL
at 1 stores
Tas ushqimesh 12 cope - Katrore
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tas ushqimesh 12 cope - Katrore Seti me 12 pjese permban 6 kontejnere katrore te madhesive te ndryshme te bera nga plastika me cilesore. Kapaket me mbyllje "clip lock" sigurojne nje mbyllje te papershkueshme te ushqi... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Tas Smart Fresh me Puthitje Curver 1.2L
Asnjë vlerësim

Tas per ushqimet tuaja me kapak Me kapacitet mbajtes 1.2 liter Me kapak transparent dhe qe mbyllet hermetikisht, e thelle  Ruani ushqimin ne frigorifer dhe perdorini kur ju duhet Rezistente edhe ndaj mikrovales. Permasat 2... Lexo më shumë

from 385.00ALL
at 1 stores
Tas me vakum 0.9 Lt Curver
Asnjë vlerësim

Tas plastik me doreze dhe mbyllje me vakum. Mbyllje hermetike e cila nuk lejon derdhjen e ushqimeve. Material rezistent per mikrovalen. Kapaciteti 0.9 litra. Me ngjyre blu. Permasat 17 x 17 x 11 cm... Lexo më shumë

from 450.00ALL
at 1 stores
Tas me Vakum per Sandwich Curver 0.7L
Asnjë vlerësim

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle. Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike. Me... Lexo më shumë

from 450.00ALL
at 1 stores
Tas Porcelani per femije Hello Kitty
Asnjë vlerësim

Tas porcelani per femije me Hello Kitty  Me personazhe te dizenjuar ne pjesen e siperme te tasit Terheqes qe femijet te konsumojne me deshire ushqimin e tyre  Vjen me kapak ne material plastik per mbyllje dhe per te m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores