Filtra
Dyqane
 

Të Personalizuara (34 Produkte)

Abazhur i personalizuar `Moon Lamp`
Asnjë vlerësim

Abazhur "Moon Light' i personalizuar  me gdhendje. Me pult komandimi per fikje ndezje dhe ndryshim ngjyre te drites Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per ta realizuar mbi ambazhur Globi eshte me tou... Lexo më shumë

from 2,900.00ALL
at 1 stores
TRENDAFIL I BALSAMOSUR ME PERSONALIZIM DRU I ZI
Asnjë vlerësim

Trendafil i Balsamosur me personalizim. Dashuria per nenen, gruan ,vajzen nuk duhet te vyshket kurre  Dedikimi juaj mer nje tjeter dimension ,mbetet i gjalle per shume kohe  Trendafil i ballsamosur me kuti qelqi, personal... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Gur Vullkanik ne Forme Zemre
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Blini online pllake guri vullkanik.Tregoni dashurine tuaj per te dashuren tuaj dhe vendoseni ne gur... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Rafte Dekorative Artizanale
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Raft dekorativ i stilit modern i cili do i jape ambientit tuaj nje pamje krejtesisht te re. Ky produkt... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuti Per Ruajtjen e Orave Te Dores
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Kuti per ruajtjen e orave e punuar teresisht me dore qe mund te personalizohet me iniciale emer ose... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mire Se Erdhe, Bebush
Asnjë vlerësim

Ky libër i bukur është i mbushur me ilustrime të gëzueshme dhe me hapësira në të cilat do të shënoni detaje të rëndësishme të jetës së një të porsalinduri dhe të vitit të tij të parë të jetës. Në... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Caste Te Embla. Hapat E Mi Te Pare
Asnjë vlerësim

Tri vitet e para të jetës së një fëmije kalojnë aq shpejt dhe janë aq të mbushura me ndryshime, sa asgjë nuk duhet harruar. Prandaj e kemi krijuar këtë album në formë libri, që të përjetësoni çdonjërin nga k... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Thesari Yne i Vockel
Asnjë vlerësim

Albumi i kujtimeve të bebushes suaj pret të mbushet me ngjarje dhe fotografi të vitit të parë të jetës. Në hyrje do të gjeni një zarf kujtimesh me një lepurush e më tej, faqe pas faqeje, ilustrimet e mrekullu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Te Kam Xhan Babi
Asnjë vlerësim

Për babin e fortë si një mal dhe të butë si një pupël! Për atë që na tregon shtigjet dhe në gjurmët e të cilit ecim. Në këto faqe plot ilustrime prekëse do të rigjeni lidhjen e fortë dhe të patjetërsues... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Te Kam Xhan Mami
Asnjë vlerësim

Ky libër për të gjitha moshat është i frymëzuar nga përkushtimi, ngrohtësia dhe dashuria e pakufi e nënës për fëmijën. Një histori që të ngroh zemrën dhe që kremton ëmbëlsinë e një lidhjeje të papërsëritsh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Per Engjellin e Porsaardhur
Asnjë vlerësim

Nuk ka gjë më mallëngjyese dhe më të mrekullueshme sesa ardhja në jetë e një fëmije... Kjo dhuratë e vogël është krijuar posaçërisht për çastet e papërsëritshme dhe të çmuara të lindjes së një beb... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Vajzes Sime Te Mrekullueshme
Asnjë vlerësim

Vajza ime, ti je dritë, je gëzim, je pjesë e shpirtit tim! Vajzat janë të mrekullueshme... ato janë gëzimi i familjes dhe i prindërve, janë aq frymëzuese, na bëjnë krenarë dhe na ndriçojnë jetën. Janë fluturza... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Arke Kursimi e Personalizuar
Asnjë vlerësim

Arke Kursimi e personalizuar me shprehjet ose  personazhet tuaja te preferuara. Nje punim artizanal me cilesi maksimale Dizenjo sipas deshires qe e ben edhe me te vecante produktin Nje dhurate per te gjitha moshat. *K... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Axhende 2020 me mbajtese stilo
Asnjë vlerësim

Axhende 2020 me mbajtese stilo  Ideale per te organizuar cdo dite te jetes tuaj. Permasa: 17.2 x 24 cm   Ka 320 faqe E dipsonueshme ne 2 ngjyra te ndryshme (  / blu/ e zeze)... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bllok dhe Stilolaps te Personalizuara Dosje Mat BLA018 SP151
Asnjë vlerësim

Blloku i personalizuar mbetet gjithmone nje dhurate unike e bere enkas per ju. Personalizojeni me emrin ose thenien qe deshironi. Seti permban bllokun, stilolapsin dhe nje dosje ngjyre mat. Nje set funksional dhe t... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tutu dhe Bluze e Personalizuar
Asnjë vlerësim

Per te gjitha princeshat tona te vogla Set tutu dhe bluze Badin mund ta personalizoni me emrin ose foton qe deshironi Disponibel per moshat 8 + dhe te rritur  *Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Korniza ne Shkalle Nanterre
Asnjë vlerësim

Korniza ne Shkalle Nanterre Nje ide e vecante per dekorimin e shtepise por jo vetem. Gjashte korniza me madhesi te ndryshme te vendosura ne shkallen prej druri. E gjithe skalla ka permasa 38x160cm. Kornizat kane permasa: n... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kornize dhe Ore Bronte
Asnjë vlerësim

Kornize dhe Ore Bronte Nje kornize prej druri me ore Ora qendron ne mes dhe ka 4 foto anesore ne kornize prej druri me ngjyre kafe 2 korniza jane horizontale dhe 2 vertikale, kane permasa  10x15 cm Ndersaq e gjithe ko... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Axhende Ditore 2020
Asnjë vlerësim

Axhende 2020 me magnet Ideale per te organizuar cdo dite te jetes tuaj. Permasa: 17.2 x 24 cm   Ka 320 faqe E dipsonueshme ne 3 ngjyra te ndryshme ( kuqe / blu/ e zeze).... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kornize ne Forme Autobusi
Asnjë vlerësim

Kornize ne Forme Autobusi Nje kornize ne formen e nje autobuzi londinez me dy kate Permba 7 fotografi te vogla... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores