Filtra
Çmimi
190.00ALL 10,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Te Tjera IT (12 Produkte)

Kabell HDMI Male-Male 15 m
Asnjë vlerësim

Kabell Hdmi mashkull-mashkull Te pershtatshme per PC ,DVD, PS3 ,TV ,Tablet si dhe cdo pajisje tjeter qe suporton porte hdmi Cilesi e larte transmetimi audio dhe video Dizanj kabllor i thjeshte dhe gjatesia e kabullit eshte... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
USB SOUND ADAPTER 5.1/3D
Asnjë vlerësim

Usb nderlidhese modeli USBC-11 5.1 / 3D Lidhjet qe ofron jane  USB 2.0 dhe USB 1.0 Pershtatet per  Windows 7/8 / 8.1 / 10 / Linux dhe Mac ISX 10+ Hyrja e mikrofonit eshte mono me 3.5 mm Dalja e kufjeve eshte  ster... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Power Adapter per Telefon IP Fanvil X3-X4
Asnjë vlerësim

Adaptues energjie per telefon IP te markes Fanvil Pershtatet vetem me modelet X3-X4 te markes  5V 1A me... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Kase per HDD 2.5" USB 3.0
Asnjë vlerësim

Nje kase per HDD 2.5"e markes Gembird  Me tip USB 3.0, gigabite ne xhepin tuaj Suporton hrd disqe... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Adaptor HDMI-Display Port Manhattan
Asnjë vlerësim

Adaptor me porte Femer HDMI dhe porte mashkul DP (Display Port) Konverton Sinjalin e portes Display ne sinjal... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Telekomande per Prezantim ne Power Point
Asnjë vlerësim

Telekomande me lidhje wireless me ane te bluetooth. Sherben per komandimin e prezantimeve ne power point. Ka... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Bllok Ushqimi Corsair VS650 650W 80+ PFC Attivo ATX
Asnjë vlerësim

Bllok ushqimi kompjuteri i markes Corsair VS650 650W 80+ PFC Attivo ATX Fuqia 650W, 100-240 V, ATX 24 pin Cilesia e garantuar  nga Corsair I pershtatshem pc gaming  ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Bllok Ushqimi Kolink Core 700W 80+ PFC Attivo ATX
Asnjë vlerësim

Bllok ushqimi kompjuteri i markes Kolink Core 700W 80+ PFC Attivo ATX Fuqia 700W, 100-240 V, ATX 24 pin Cilesia e garantuar  I pershtatshem pc gaming  ... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Bllok Ushqimi THERMALTAKE 500W SMART RGB80+
Asnjë vlerësim

Bllok ushqimi kompjuteri i markes THERMALTAKE  500W SMART RGB80 Fuqia 500W, 100-240 V, ATX 20+4 pin Cilesia e garantuar  I paisur me ndricim led me 10 ngjyra te ndryshme I pershtatshem pc gaming  ... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Bllok Ushqimi THERMALTAKE 700W SMART RGB80+
Asnjë vlerësim

Bllok ushqimi kompjuteri i markes THERMALTAKE  700W SMART RGB80 Fuqia 700W, 100-240 V, ATX 20+4 pin Cilesia e garantuar  I paisur me ndricim led me 10 ngjyra te ndryshme I pershtatshem pc gaming  ... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Spliter HDMI Femer 1 Input/ 2 Output
Asnjë vlerësim

Spliter HDMI i markas Manhattan Nje zgjidhje e mire per shperndarje cilesore te sinjalit Mund ta perdorni ne... Lexo më shumë

from 8,090.00ALL
at 1 stores
Drite Led per Laptop Esperanza
Asnjë vlerësim

Drite LED per laptopin, e markes Esperanza Kjo mini llambe lidhet me laptopin me ane te portes USB, me fuqi 5 V Me 6 llamba te vogla LED  Praktike dhe funksionale gjate perdorimit te laptopit ne erresire ... Lexo më shumë

from 190.00ALL
at 1 stores