Telefona IP (77 Produkte)

Router LB-Link BL-WR450H
Asnjë vlerësim

• WiFi-N i shpejte 300MBPS ose WiredRouter • Mund te perdoret gjithashtu si nje Perserites Wireless • Ose si nje Acces Point • Me 4 antena fikse me fitim te larte 5dbi per nje marrje me te mire te sinjalit • Maks... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Extender Wireless-N WiFI Repeater
Asnjë vlerësim

- Antenat e integruara. - Suporton rrjetet WLAN 2.4GHz. - Perzgjedhja automatike e kanalit. - Permireson mbulimin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Wifi Extender 300Mbps
Asnjë vlerësim

Bli online extenderi Wireless qe është krijuar për të zgjeruar mbulimin WiFi dhe për të rritur fuqinë e sinjalit duke përsëritur sinjalin dhe rialokimin e një routeri wireless në shtëpi ose zyrë. Me shpejtë... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Router TP-Link AC750 Wireless Dual Band EC120-F5 ISP[08631]
Asnjë vlerësim

Mbështet standardin 802.11ac - gjenerata tjetër e Wi-Fi Lidhje të njëkohshme 2.4GHz 300Mbps dhe 5GHz 433Mbps për 733Mbps të gjerësisë së përgjithshme të bandës 3 antena të jashtme ofrojnë sinjal të qëndruesh�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Router Modem TP-Link 150Mbps WIreless 4G/3G 2000mAh Battery M7200[08250]
Asnjë vlerësim

Ndani me miqtë qasje në internet për deri në 10 pajisje njëkohësisht Bateri 2000mAh për 8 orë përdorim Mbështet gjeneratën e fundit 4G FDD / TDD-LTE, në përputhje me rrjetin e shumicës së vendeve dhe rajonev... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Antenna TP-Link 2.4GHz 150Mbps 23dBi Outdoor CPE605[08988]
Asnjë vlerësim

Network Device Type Wireless CPE Antenna Type Built-in Antenna Gain 23 dB Wireless Frequency Range 5.15~5.85GHz... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Switch TP-Link 5-Port Gigabit Desktop TL-SG1005D [09179]
Asnjë vlerësim

5 porte automatike të negociimit të Gigabit RJ45, Suporton Auto MDI / MDIX. Teknologjia e gjelbër Ethernet kursen konsumin e energjisë. Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferimin e të dhënave të besu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pajisje Rrjeti Tenda S105 - S108
Asnjë vlerësim

Blini online pajisje rrjeti Tenda S105 me 5 porta. Tenda S105 është një Fast Ethernet switch që ofron një metodë shumë efektive për qasje në rrjet në shtëpi dhe në zyrë. Punon me një shpejtësi prej 10 / 10... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
ROUTER TP-LINK AC3150 DUAL-BAND WI-FI ROUTER Archer C3150[09449]
Asnjë vlerësim

Rritni Wi-Fi - Archer C3150 V2 shkon me shpejtësi të kombinuar deri në 3150Mbps në brezin e tij 2.4GHz dhe 5GHz * Rrjedha më të mëdha të të dhënave - Teknologjia Broadcom® NitroQAM ™ (1024-QAM) me 4-Stream l... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Router TP-Link Gigabite AC1900 Wireless Dual Band Archer C9(EU) [07169]
Asnjë vlerësim

Mbështet standardin 802.11ac-gjenerata tjetër e Wi-Fi Lidhje të njëkohshme 2.4GHz 600Mbps dhe 5GHz 1300Mbps për 1.9Gbps. 3 antena të shkëputura nga bandë të dyfishtë sigurojnë mbulim dhe besueshmëri maksimale. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Router TP-Link Wireless Dual Band 4G LTE Router, Build-in 4G LTE Modem MR200[09274]
Asnjë vlerësim

Ndan rrjetin tuaj 4G LTE me pajisje të shumta Wi-Fi dhe gëzoni shpejtësi të shkarkimit deri në 150 Mbps. Antenat e fuqishme dhe të integruara ofrojnë lidhje wireless të qëndrueshme dhe mbulim më të mirë. Nu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Router TP-Link Gigabit AC1200 Wireless Dual Band Archer C1200(EU) [09605]
Asnjë vlerësim

Shijoni lojëra të qetë në internet dhe transmetim video me band të dyfishtë 1200Mbps Wi-Fi . Tre antena të jashtme zgjerojnë shumë mbulimin me wiffi. Teknologjia e rreptë jep lidhje shumë efikase wireless (e mbësht... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Router TP-LINK Load Balance Broadband TL-R470T+ [04041]
Asnjë vlerësim

Deri në 4 porte WAN 10/100 për lidhje të shumta në internet. Balancimi i ngarkesës me shpërndarjen e brezit, sipas llojit të aplikacionit ose thjesht mosfunksionimi kur shqetësimi kryesor është ndërprerë1 Autentifiki... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tenda AC5 AC1200
Asnjë vlerësim

Ruter dual band qe ofron mundesi lidhje ne bandat 2.4 Ghz dhe 5Ghz

from 0.00ALL
at 0 stores
Router Mercusys 300Mbps Wireless n MW305R V1 [00040]
Asnjë vlerësim

Shpejtësia wiffi 300Mbps është ideale për transmetim HD, lojëra në internet dhe shkarkime të mëdha të skedarëve Tre antena 5dBi rrisin në masë të madhe forcën, madhësinë dhe stabilitetin e sinjalit wiffi.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Edimax Wiffi Router 150M ADSL2/2 [92926] AR-7186WNA EOL
Asnjë vlerësim

ADSL 2/2+ modem, router, and switch in a single device. IP sharing with downstream and upstream data rate up to... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Antena TP-Link 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-Directional Antenna TL-ANT2408CL (EOL)
Asnjë vlerësim

Antena e brendshme omni-directional TL-ANT2408CL funksionon në brezin 2.4-2.5 GHz dhe siguron operim omd-drejtuar 8dBi, i cili kryesisht shtrin gamën e wireless dhe jep performancë shumë më të mirë wireless. Antena ofron ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Adapter TP-Link AV500 Powerline With AC PASS Through Starter KIT TL-PA4010P KIT(EU)
Asnjë vlerësim

Me prizën e tij të integruar të energjisë, TL-PA4010PKIT i ri ofron lehtësi të vërtetë për rrjetin tuaj në shtëpi. Foleja e integruar e energjisë lejon që një pajisje shtesë ose shiriti i energjisë të lidhet... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Access Point TP-Link 300Mbps Wireless n Outdoor CAP300
Asnjë vlerësim

Ndërtuar për aplikime Wi-Fi në natyrë Fuqia e lartë e transmetimit dhe antenat me fitim të lartë sigurojnë një zonë të mbulimit me rreze të gjatë Mbërthim i qëndrueshëm, i papërshkueshëm nga moti i reziston të... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores