Filtra
Preferuara
 

Telefona (3 Produkte)

Nokia 105 (2017)
Asnjë vlerësim

Celular shume praktik dhe rezistent i markes Nokia modeli 105 (Viti i prodhimit 2017) Me Nokia 105 mund te kryeni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Leagoo D1 Dual SIM
Asnjë vlerësim

Celular i markes Leagoo me 2 Karta SIM I vogel dhe praktik, me bateri qe zgjat deri ne 30 dite Standby Rrjeti 2G... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Celular VKWorld Stone V3S
Asnjë vlerësim

Celular VKWorld Stone V3S Nje celular i markes Stone model V3S, versioni me i ri i hedhur ne treg Nje model i pershtatshem per njerez ne moshe te thyer apo femije, per shkak te formatit te thjeshte ne perdorim. Telefoni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Celular VKWorld Stone V3S