Televizorë (99 Produkte)

TV SAMSUNG QLED QE55Q7FNATXXH
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Samsung modeli QE55Q7FNATXXH Me madhesi ekrani 55" dhe teknologji QLED me kontrast Q... Lexo më shumë

from 139,990.00ALL
at 3 stores
TV FUEGO LED 50"
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Fuego, 50"  modeli 50EL600T. Garancia 1 vit Shikoni programet, filmat apo sportet... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 2 stores
TV Samsung LED 50" SMART UE50NU7402UXXH
Asnjë vlerësim

TV Samsung LED 50" SMART modeli UE50NU7402UXXH. Garancia 2 vite  Me cilesi 4K ULTRA HD dhe... Lexo më shumë

from 89,900.00ALL
at 2 stores
Televizor Grundig LED 32VLE4820
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Grundig modeli 32VLE4820. Garancia 2 vjet Ekran LED me madhesi 32" rezolucion HD 1366x768 Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2/C/S2 te integruar KA 2 x HDMI, 1 x USB 2.0 dhe 1 x CI p... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Grundig LED 49 Smart TV
Asnjë vlerësim

TV Grundig LED 49" SMART TV modeli 49VLX7850BP. Garancia 2 vjet  Me cilesi 4K ULTRA HD dhe ekran LED ku cilesia e shikimit eshte teper e larte  Ne brendesi TV ka te integruar marresin DVB-T2 / C / S2  Portat qe ofron jane... Lexo më shumë

from 59,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Sony LED 49 SMART
Asnjë vlerësim

TV Sony LED 49" SMART modeli KD49XF7005BAEP . Garancia 2 vjet  Me cilesi 4K ULTRA HD dhe ekran LED ku cilesia e shikimit eshte teper e larte  Ne brendesi TV ka te integruar marresin DVB-T2 / C / S2  Portat qe ofron j... Lexo më shumë

from 84,990.00ALL
at 1 stores
Televizor FUEGO LED 50"
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Fuego, 50"  modeli 50EL600T. Garancia 1 vit Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara Ekran LED me rezolucion 3840 x 2160, 4k Ultra  HD Audio e paster dhe volumi i larte do ju munde... Lexo më shumë

from 42,990.00ALL
at 1 stores
Televizor SONY LED 43 SMART 4K UHD
Asnjë vlerësim

Televizor SONY modeli KD43XF7596BAEP Me ekran me madhesi 43" .3840х2160 4K UHD  Televizori eshte Smart dhe operon me sistemin Android TV. Wifi i integruar, bluetooth.Netflix Marres DVB-T2  Audio 20W Dolby Digital,... Lexo më shumë

from 99,990.00ALL
at 1 stores
Televizor GRUNDIG LED 24VLE4720BN
Asnjë vlerësim

Televizor LED i markes Grunding me madhesi 24" Modeli 24VLE4720BN me rezolucion HD (1366 x 768) Marres  DVB-T2 / C / S2. Dalje HDMI/USB/CL+/Lan (ethernet)/Scart Audio 2x12W shume cilesore. Frekuenca 400Hz Televizoret Grundi... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Elektra LED 43" Smart TV
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Elektra modeli ET-43FHD20S-T2/S2 Televizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi Me madhesi ekrani 43" LED Marresi DVB-T2/C/S2. Me rezolucion Full HD Me 2 dalj... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HAIER 43` Smart LE 43 K6500A
Asnjë vlerësim

Televizor i markes TV HAIER 43' Smart Android 7.0 U6500A Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet. Operon me sistemin Android 7.0 Me madhesi ekrani 43" LED Marresi DVB-T2/T/C . Me rezolucion Full ... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HAIER 50` Smart LE50K6600UG
Asnjë vlerësim

Televizor i markes TV HAIER 50' Smart Android 9.0 LE50K6600UG Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet. Operon me sistemin Android 9.0 Me madhesi ekrani 40" LED Marresi DVB-T2/S2 . Me rez... Lexo më shumë

from 50,990.00ALL
at 1 stores
Televizor HAIER 43` Smart LE43K6600G
Asnjë vlerësim

Televizor i markes TV HAIER 43' Smart Android 9.0 LE43K6600G Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet. Operon me sistemin Android 9.0 Me madhesi ekrani 40" LED Marresi DVB-T2/S2 . Me re... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LG LED 32LK510BPLD.AEE
Asnjë vlerësim

Televizor i markes LG modeli 32LK510BPLD.AEE. Ekran me madhesi 32" rezolucion HD.  Frekuenca 50Hz. Televizori nuk eshte Smart . Audio 2x5W. Me marres DVB-T2/C/S2. Lidhje HDMI,USB,CL+/Kompozit AV dhe dalje optikale. Kon... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LG LED 43LJ500V
Asnjë vlerësim

Televizor i markes LG modeli 43LJ500V Me madhesi ekrani 43' LED dhe rezolucion Full HD Frekuenca 200PM1,, audio 2x10 W Televizori nuk eshte Smart. Ka porte HDMI, SKART,USB Marres dixhital DVB-T2 / C / S2 dhe modul Cl +. ... Lexo më shumë

from 47,990.00ALL
at 1 stores
Televizor GRUNDIG SMART LED 40VLE6735BP
Asnjë vlerësim

Televizor  Grundig SMART LED modeli 40VLE6735BP Me madhesia ekrani 40", rezolucion FULL HD, me kontrast DCR PLUS Shpesh quhet një ekran 1080p,standarti i imazhit ne një ekran me rezolucion të lartë ,ka aftësinë p... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores
Televizor Elektra LED 32" Smart TV
Asnjë vlerësim

Set Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD20S-T2/C/S2 Televizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi. Me madhesi ekrani 32" LED. Fale sistemit  Android 8.0  qe Tv ka... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Televizor SONY LED KDL32WE615BAEP
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Sony LED modeli KDL32WE615BAEP Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD Ready me kontrast Dynamic  Frekuenca 400Hz.  Kornize rreth ekranit me ngjyre e zeze Marres dixhital to... Lexo më shumë

from 59,990.00ALL
at 1 stores
Televizor GRUNDIG LED 32VLE6735BP
Asnjë vlerësim

Televizor i markes Grundig LED modeli 32VLE4720BN Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD me kontrast DCR PLUS Frekuenca: 800PPR. Kornize rreth ekranit me ngjyre e zeze Marres dixhital tokesor, satelitor High Definiton... Lexo më shumë

from 36,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LG OLED 55B8PLA.AEE
Asnjë vlerësim

Televizor i markes LG me ekran 55' Per perfeksion ngjyrash dhe cilesi figure me rezolucion Ultra HD 4K Kontrasti Cinema HDR. Madhesia e ekranit 55' me ekran OLED peer nje figure te paster dhe cilesore Televizori eshte Smart q... Lexo më shumë

from 269,990.00ALL
at 1 stores