Tenxhere (75 Produkte)

Tenxhere Bergner Orion C24cm 4.0L BG-8515-MBG
Asnjë vlerësim

Materiali: AluminVeshje minerale jo ngjiteseRuajtje dhe shperndarje te nxehtesiseDoreza plastikeE pershtatshme... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Tenxhere per ushqim femijesh 12 cm Hascevher
Asnjë vlerësim

Tenxhere me kapak, e markes Hascevher Tenxherja ka diameter 12 cm me tre shtresa ekstra per te pershpejtuar gatimin Eshte e vogel dhe pershtatshme per pregatitjen e per gatimin e ushqimit per femije apo salcave te... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere set WMF Gourmet Plus 0720056030
Asnjë vlerësim

Celik Cromargan® Material i perpunuar i cilesise se lartëRezistent ndaj gervishtjeveCilesi superiore Inoxi 18/10Rezistent ndaj ndryshkut dhe e lashme ne lavastoviljePerdorim gaz/korent/induksion... Lexo më shumë

from 85,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere me kapak qelqi 24 cm + 2 spatula FALAS
Asnjë vlerësim

Tenxhere inoksi e pershtatur per skuqje. Paketimi permban tenxheren, kapakun e qelqit. Me diameter 24 cm. Nje... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere WMF Mini me kapak 14 0714766040
Asnjë vlerësim

Celik Cromargan® Material i perpunuar i cilesise se larteRezistent ndaj gervishtjeveCilesi superiore Inoxi 18/10Rezistent ndaj ndryshkut dhe e lashme ne lavastoviljePerdorim gaz/korent/induksion... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere me presioni Tescoma Ultima 4 lt
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tenxhere me presioni Tescoma Ultima 4 lt Tenxhere me presion luksoz me rregullim te lehte te presionit ideal IDEALCOOK per gatim te shpejte dhe ekonomik te te gjitha vakteve te zakonshme. Tenxherja me presion mund te... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Tefal B5674653
Asnjë vlerësim

KATEGORIA: Aksesore kuzhineMATERIALI: Alumin titanDIAMETRI: 24 cmKAPACITETI: 4.5 LPer 4 personaE pershtateshme... Lexo më shumë

from 5,690.00ALL
at 1 stores
Set tenxhere Amercook "BABY ANGEL P"
Asnjë vlerësim

Set tenxhere Amercook "BABY ANGEL P" Seti permban nje tenxhere salce me kapak dhe nje tigan 16 cm Rezistent ndaj gervishtjeve, dhe kunder ngjitjes se ushqimit. Me dy shtresa, te lehta per tu pastruar I pershtatshem per shu... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Tenxhere WMF Mini me kapak 14 0714776040
Asnjë vlerësim

Funksioni: TenxhereDiametri: 14 cmSiperfaqe jo-ngjiteseMateriali: Celik-InoxI pershtatshem per te gjitha llojet... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Tefal S24 G7124645
Asnjë vlerësim

Kategoria: Aksesore kuzhineMateriali: Celik inoxhDiametri: 24 cmKapaciteti: 5 LPer 4 personaE pershtateshme per... Lexo më shumë

from 6,290.00ALL
at 1 stores
Tenxhere 24 cm Amercook INFITO
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tenxhere 24 cm Amercook INFITO Veshje jo-ngjitese me qendrueshmeri jashtezakonisht te gjate fale dy shtresave te qeramikes jo ngjitese Greblon C2 +. Ndertim i forte dhe i qendrueshem ndaj gervishtjeve i bazuar ... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Renberg Alexander S28cm 12L RB-2262
Asnjë vlerësim

Kategoria: Aksesore kuzhine Materiali: CelikDiametri:28cm Doreze ergonomikeE pershtatshme per pianura me induksion... Lexo më shumë

from 6,690.00ALL
at 1 stores
Tenxhere e ceket Baste, 28 cm
Asnjë vlerësim

Tenxhere e ceket Baste me diameter 28 cm me efekt gatimi si ne nje gur te nxehte dhe me nje shtrese minerale te lemuar e cila lejon nje metode gatimi natyrale me pak yndyre. Ushqimi ne kete menyre ruan te gjitha vita... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Blacksmith, 10 cm
Asnjë vlerësim

Tenxhere Blacksmith, 10 Rosmarino Blacksmith tenxhere prej gize është një produkt me cilësi të lartë dhe mjeshtëri. Për të gjithë adhuruesit e gatimit të cilët presin më shumë nga pjatat. Dizajn modern dhe ... Lexo më shumë

from 1,497.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Blacksmith - 28 cm e zeze
Asnjë vlerësim

Tenxhere Blacksmith - 28 cm e zeze Rosmarino Blacksmith tenxhere prej gize eshte nje produkt me cilesi te larte... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Baste, 28 cm
Asnjë vlerësim

Tenxhere Basté me një diametër 28 cm me efekt gatimi në një gur të nxehtë dhe një shtresë minerale të lëmuar të paprekshme lejon një mënyrë natyrale gatimi, me pak yndyrë. Ushqimi në këtë mënyrë ruan... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kapak Air frying BOJ A-PC-1000 05140204
Asnjë vlerësim

I pershtatshem per Gatues me presion BOJ PC-1000-5 05140104 E kthen gatuesin ne nje friteze me ajer Display dhe... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere me presion Tefal 6L P2530741
Asnjë vlerësim

Material celikuRezistent ndaj gervishtjeveRezistent ndaj ndryshkutE lashme ne lavastoviljePerdorim gaz/ korent/... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere ovale Blacksmith 31 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tenxhere ovale Blacksmith 31 cm Per te gjithe entuziastet e gatimit qe presin me shume nga nje pjate Tenxherja prej gize e Blacksmith eshte e mjeshterise se larte me cilesi te larte dhe teper e gjithanshme Te gji... Lexo më shumë

from 8,796.00ALL
at 1 stores
Set tenxheresh Berlinger Haus BH-1228N 9 pc
Asnjë vlerësim

Set tenxheresh Berlinger Haus 9 pc Berlinger Haus vjen me kete super set per kuzhinen tuaj. Enet e gatimit nga Berlinger Haus kane nje tradite te gjate te persosmerise,te dizajnuara per te permbushur kerkesat e kuzhiniere... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores