Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Termus (5 Produkte)

Cante Termike Gio Style 30 lt
Asnjë vlerësim

Cante Termike Gio Style 30 lt  Kjo çante termike eshte nje mjet i nevojshem i dizenjuar per te ruajtur ushqimet dhe pijet e fresketa deri në 9 ore. Canta eshte praktike, e pajisur me 2 rripa, ka forme vertikale, hapje me zi... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Frigobox Blu 36LT
Asnjë vlerësim

Termus shume cilesor me kapacitet 36 litra Ruan freskine e pijeve dhe ushqimeve per nje kohe shume te gjate pa u ndikuar nga temperaturat  ekstreme te veres. Permasat: 53 x 40 cm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Termus Littel Ponny
Asnjë vlerësim

Termus i dizenjuar me personazhet Little Ponny Ruan per 12 ore temperaturen e lengjeve tuaja te pandryshuar Izolim hemertik, material inoxi  Rezistent ndaj konsumit te perditshem  Sasia eshte 500 ml ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Termus Winnie Pooh
Asnjë vlerësim

Termus Winnie Pooh I dizenjuar me personazhet Disney Winnie Pooh Ruan per 12 ore temperaturen e lengjeve tuaja te pandryshuar Izolim hemertik, material inoxi  Rezistent ndaj konsumit te perditshem  kapaciteti 500 ml... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Termus Winnie Pooh