Filtra
Çmimi
1,190.00ALL 13,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Tharese (54 Produkte)

Tharese Flokesh Philips BHD004/00
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Philips BHD004/00 Tharje e fuqishme dhe me pak zhurme Testuar me 75 femra ne France eshte... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 3 stores
Tharese Bellissima My Pro P3 3400
Asnjë vlerësim

Bellissima My Pro P3 3400, tharese flokesh e pajisur me nje motor profesional AC me super jetegjatesi Me 2400 W fuqi qe gjeneron nje fluks ajri prej + 30% dhe nje shpejtesi deri ne 160 km / ore, duke ulur kohen e tharje... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Mesko MS 2249
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Mesko MS 2249 Tharesja e flokeve MS 2249 eshte nje zgjedhje e njerezve qe kujdesen per floket e tyre dhe duan t'u japin atyre nje pamje te bukur. Tharesja eshte i pajisur me rregullatore te forces se aj... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Tharese Difuzor Imetec Bellissima DF 1000
Asnjë vlerësim

Tharese Difuzor Imetec DF 1000 Bellissima DIFFON DF1 1000 është shpërndarësi i ajrit të nxehtë që ndërthur difuzuesin dhe tharëse flokësh në një pajisje të vetme që mund të përmirësojë bukurinë e flokëve kaç... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Fuego BY-510
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Fuego BY-510 Me 2 nivele shpejtesie Fuqia eshte 1800 W E vogel e cila mund te meret kudo me... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Fuego BY-516
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh FuegoO BY-516 Thani floket tuaj shpejt kudo qe jeni, fale thareses fuego te ciline mund ta merrni me vete kudo. Me fuqi 1600 W Numri i funksioneve te saj eshte  2 nivele shpejtesie dhe ngroheje... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Philips BHD274/00
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Philips BHD274/00 Me Philips DryCare Pro BHD274/00 mbroni floket tuaj gjate tharjes. Kjo tharese flokesh ka nje përcaktim te temperatures ThermoProtect qe siguron qe nxehtesia nga tharesja e flokeve te mos ... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Rowenta CV4721FO
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Rowenta CV4721FO Fuqia e saj elektrike eshte 2200 W  E vecanta e kesaj thareseje eshte forma e kokes, ku perqendrohet e gjithe temperatura e cila mundeson stilimin perfekt te flokut tuaj.  Motori i s... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Remington D5000 MINI
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh  Remington D5000 MINI  Per te thare floket tuaj teksa jeni ne levizje, ne ndonje udhetim, nuk ka me ndonje problem. Tharesja e flokeve Remington D5000 do t'ju kurseje shume hapesire ne canten/valixhen tuaj... Lexo më shumë

from 3,890.00ALL
at 1 stores
Tharese Bellissima Imetec C19 2000
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Marka: Bellissima Imetec Modeli: C19 2000 Fuqia: 2000W Voltazhi: 220-240 Ajer te ftohte e... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585 Tharese flokesh Braun HD585, e cila do tju ndihmoje te thani, te drejtoni... Lexo më shumë

from 6,590.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Braun HD380
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Braun HD380 Tharese flokesh Braun HD380, e cila do tju ndihmoje te thani apo te drejtoni floket... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Tharese Bellissima Professional P2 2200
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh profesionale e markes Imetec Bellissima modeli P2 200 Me fuqi 2200W ultra e fuqishme qe siguron nje rezultat te mahnitshem Eshte me ngjyre te zeze dhe shoqerohet me difuzor Forma e kokes prodhon dalje te m... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh 110
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh 110 Tharese flokesh e markes Braun, model 1 HD110 Me fuqi maksimale 1000 W dhe me tre nivele shpejtesie E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve Per ata qe udhetojne shume apo per perdorim te shpej... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tharese Remington Pro-Air Turbo D5220
Asnjë vlerësim

Tharese Remington Pro-Air Turbo D5220 + Dhurate Kreher Remington B95P Kjo tharese ka te gjitha tiparet e nje... Lexo më shumë

from 5,390.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Philips BHD029/00
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh e markes Philips modeli BHD029/00 Me fuqi 1600W. Dizenjo e re dhe inovative do tju lejoje  te arrini nje performance shume te mire ne tharjen e flokut Kursen enegji deri ne 23%. Me dy nivele shpejtesie d... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tharese flokesh Belissima P2 2200 AC
Asnjë vlerësim

Tharese flokesh Bellissima P2 2200 Tharese flokesh Imetec Bellisima Saloon Expert. Profesionalizem qe ju mundeson... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Tharese Remington AC 9096 E51 Silk Dryer
Asnjë vlerësim

Tharese Remington AC 9096 E51 Silk Dryer Kjo tharese ka te gjitha tiparet e nje tharese profesionale duke ju dhene... Lexo më shumë

from 9,690.00ALL
at 1 stores
Tharese Bellissima Power to style C20
Asnjë vlerësim

Tharese Bellissima Power to style C20 Tharese per floket kompakte dhe mjaft e fuqishme Me nje fuqi prej 2100W kjo tharese jo vetem qe than ne perfeksion floket tuaj por dhe ndihmon ne modelimine  tyre Ka tre nivele te... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 1 stores
Tharese Flokesh Braun HD580
Asnjë vlerësim

Tharese Flokesh Braun HD580 Tharese flokesh Braun, e cila do tju ndihmoje te thani apo te stiloni floket tuaj duke kursyer kohen. Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte dhe i shpejte. Model... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores