Thonjte (27 Produkte)

Set lime thonjsh 3 cope miks
Asnjë vlerësim

Set lime thonjsh druri 3 cope miks

from 299.00ALL
at 1 stores
Kit Nail Buffer Bellisima
Asnjë vlerësim

Thonj te rregullt dhe me shkelqim 2 Jave nuk keni nevoje te merreni me thonjte nese perdorni Bellisima Kitt... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Paisje per Lustrimin e Thonjve IMETEC
Asnjë vlerësim

Paisje per Lustrimin e Thonjve IMETEC Paisje profesionale per te eleminuar cdo te mete ne thonjte tuaj. Ben te... Lexo më shumë

from 6,090.00ALL
at 1 stores
Set manikyr&Pedikyr Imetec MP1 100
Asnjë vlerësim

Set manikyr&Perdikyr MP1 100 Set manikyr pedikyr 4 ne 1. Paisje profesionale per te eleminuar cdo te mete... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Set per Kujdesin e Thonjve EBN004
Asnjë vlerësim

Set per Kujdesin e Thonjve EBN004 Paisje profesionale per te eleminuar cdo te mete ne thonjte tuaj. Ka nje kon te imet per pjeset me delikate te lekures afer thonjve. Ne maje fine e te rrumbullaket per heqjen e kutikulave... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rigjenerues dhe Forcues Thonjsh Pupa
Asnjë vlerësim

Rigjenerues dhe Forcues Thonjsh Pupa Trajtim per forcim ndaj thonjve te demtuar Ndihmon per te parandaluar thyerjen dhe carjet  Ben thonj te dukshem me te forte dhe me rezistues Nuk permban: toluen, formaldehid, ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Set Manikyre dhe Pedikyre BODYFORM PC3008F
Asnjë vlerësim

Set Manikyre dhe Pedikyre BODYFORM PC3008F Set per kujdesin dhe trajtimin e higjenes se thonjve te kembeve dhe te duarve  Eleminon cdo kutikul te dale mbi mishrat e thonjve tuaj  Komplet i pajisur me 9 aksesore per fu... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Gosh Vaj per Kutikulat dhe Thonjte
Asnjë vlerësim

Vaj per Kutikulat dhe Thonjte e markes Gosh  Ndihmon ne zbutjen e kutikulave dhe forcimin e thojnve  E pasuruar me vitamine E e cila eshte enkas per thonjte e thare dhe te thate  Me vajrat Almond, Argan, Jojoba dhe kokosit ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Lime per Thonjte GM406
Asnjë vlerësim

Set pre për manikyr dhe pedikyr Gemei GM-406 do të sigurojë kujdes cilësor në shtëpi për thonjtë dhe këmbët. Paisje profesionale per te eleminuar cdo te mete ne thonjte tuaj. Ne maje fine e te rrumbullake... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Manikyr Rimmel London Lejla nga Rita Ora
Asnjë vlerësim

Manikyr Rimmel London, nga Rita Ora.  Ngjyre e plote, e ndritshme e cila zgjat deri ne 10 dite. Me furce te gjate e cila jep rezultate te shpejta. Lyen thonjte njetrajtesisht dhe shpejt. Tharje e shpejte per rreth 6... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Manikyr Rimmel London Jeshile nga Rita Ora
Asnjë vlerësim

Manikyr Rimmel London, nga Rita Ora.  Ngjyre e plote, e ndritshme e cila zgjat deri ne 10 dite. Me furce te gjate e cila jep rezultate te shpejta. Lyen thonjte njetrajtesisht dhe shpejt. Tharje e shpejte per rreth 6... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Manikyr Rimmel London Nude nga Rita Ora
Asnjë vlerësim

Manikyr Rimmel London, nga Rita Ora.  Ngjyre e plote, e ndritshme e cila zgjat deri ne 10 dite. Me furce te gjate e cila jep rezultate te shpejta. Lyen thonjte njetrajtesisht dhe shpejt. Tharje e shpejte per rreth 6... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Limuese per Kembet 3 ne 1
Asnjë vlerësim

Tregoni kujdesin e duhur per kembet tuaja Nje set me lima 3 ne 1 Hiqni lekuren e vdekur pa shume mundim dhe do... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Manikyr Rimmel London Pink nga Rita Ora
Asnjë vlerësim

Manikyr Rimmel London, nga Rita Ora.  Ngjyre e plote, e ndritshme e cila zgjat deri ne 10 dite. Me furce te gjate e cila jep rezultate te shpejta. Lyen thonjte njetrajtesisht dhe shpejt. Tharje e shpejte per rreth 6... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Manikyr Rimmel London Kuqe nga Rita Ora
Asnjë vlerësim

Manikyr Rimmel London, nga Rita Ora.  Ngjyre e plote, e ndritshme e cila zgjat deri ne 10 dite. Me furce te gjate e cila jep rezultate te shpejta. Lyen thonjte njetrajtesisht dhe shpejt. Tharje e shpejte per rreth 6... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Manikyr Rimmel London Roze nga Rita Ora
Asnjë vlerësim

Manikyr Rimmel London, nga Rita Ora.  Ngjyre e plote, e ndritshme e cila zgjat deri ne 10 dite. Me furce te gjate e cila jep rezultate te shpejta. Lyen thonjte njetrajtesisht dhe shpejt. Tharje e shpejte per rreth 6... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Manikyr Rimmel London Pjeshke nga Rita Ora
Asnjë vlerësim

Manikyr Rimmel London, nga Rita Ora.  Ngjyre e plote, e ndritshme e cila zgjat deri ne 10 dite. Me furce te gjate e cila jep rezultate te shpejta. Lyen thonjte njetrajtesisht dhe shpejt. Tharje e shpejte per rreth 6... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Manikyr Mat NOTE Top Coat
Asnjë vlerësim

Manikyr mat nga Note top coat Falë formulës së saj të veçantë, ajo mbush parregullsitë e thonjve dhe krijon një efekt mat Nëse përdoret rregullisht, parandalon thyerjen e thonjve falë vajit të bajames së pasur me ka... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Set Fillestar per Thonjte
Asnjë vlerësim

Seti per te pasur thonj gjithmone te kuruar Nje set fillestar me mjetet baze per te bere thonjte Seti permban:... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Freze per Thonjte Mercedes2000, Black
Asnjë vlerësim

Freze per thonjt Mercedes 2000 Mjet profesional dhe i domosdoshem per te gjithe ata qe perkujdesen per thonjte Freza sherben per heqjen e manikyrit apo xhelit nga thoi juaj Punon me energji elektrike dhe vjen se bashku... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores