Tostier / Thekese / Grill (75 Produkte)

Grill & Taste Ariete
Asnjë vlerësim

Grill & Taste elektrike me linja moderne dhe elegante te pershtatshme per pergatitjen e tosteve te shkelqyera, paninave, hamburgerit, mishit, peshkut dhe shume me teper. Tabaka e heqjes se pikes dhe pllaka e grile e he... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 2 stores
Thekese buke Philips HD2581/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2581/00 Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 750 watts Me 2 hapsira per te vendosur fetat e bukes. Ka nje depozite tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Tefal TT420D30
Asnjë vlerësim

Thekese buke Tefal TT420D30 Me 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme  Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 900 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ate.... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2515/00
Asnjë vlerësim

Thekese buke e markes Philips modeli HD2515/00 Me 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme  Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 830 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2516/90
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2516/90 Permasa e thekeses eshte 33 x 25 x 25 cm Fuqia e saj eshte 830 W 8 nivele per thekje sipas preferencat individuale Me 8 nivelet ju mund te thekni lloje te ndryshme te bukes pa r... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Thekese buke Philips HD2650/80
Asnjë vlerësim

Thekese buke Philips HD2650/80 Me thekesen e bukes Philips HD2650 / 80 ju mund te beni buke te thekur, te prere vete ose te prere paraprakisht. Zgjidhni nga opsione te ndryshme per rrezitje dhe perdorni mbajtesin e integru... Lexo më shumë

from 6,190.00ALL
at 1 stores
Tostier Sinbo 2000W SSM-2530
Asnjë vlerësim

Tostier Sinbo, modeli SSM-2530 Me pllaka si te zgares me veshje qe nuk ngjisin Keni kontroll mbi temperaturen Ka nje drite treguese nga e cila e kuptoni qe tosteri eshte gati Pervec berjes se tostit ju mund te piqni p... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Hamburger Party Time Ariete 185
Asnjë vlerësim

Hamburger Party Time Ariete 185 Menyra me e lehte per te bere hamburger te shijshem ne shtepi. Fale dy pllakave... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Tostier compact Ariete 1982
Asnjë vlerësim

Tostier compact i markes Ariete eshte gati te behet miku juaj me i mire ne mengjes Fuqia e tij eshte 750 W Tensioni i tostierit eshte 220 -  240 V Pllaka jo ngjitese dhe kontroll automatik i temperatures Fale mbe... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Thekse buke Braun HT 400
Asnjë vlerësim

Thekese buke e markes Braun modeli HT 400 me ngjyre te bardhe Me 2 xhepa per thekjen e bukes te njetrajtshme ne te dy anet Materiali i brendshem i trupit te thekeses Stainless Steel Pjesa e brendshme hiqet qe te past... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Grill Fuego KJ-212
Asnjë vlerësim

Grill Fuego Modeli: KJ-212 Fuqia: 1500 W Pregatisni sanduic, haburger ne cdo kohe. Pllake fikse qe nuk ngjit. Me kontroll automatik te temperatures. I pershtateshem per te gjitha madhesite e bukes. Permasat: 36x15x32cm... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Thekese Tefal TT 360131
Asnjë vlerësim

Thekese Tefal TT 360131 2 xhepa per thekjen e bukes. Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Gradim sipas deshires. Fikje automatike. E ruan shijen e bukes pa e thare ate. Thekni shpejt dhe lehtë Thekësja ka... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Toster-Grill Fuego Y-8801
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Toster-Grill Fuego Y-8801 Toster i markes Fuego per te siguruar nje mengjes te gatuar mire dhe ne shije absolute Pergatisni sandwich apo tostin tuaj te preferuar ne tostieren Fuego Ne fuqi 1000 Watt Me 2 pllaka jo ngji... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Thekese Ariete Modern 149/WH
Asnjë vlerësim

Thekese Ariete Modern 149/WH Thekesja Moderna nga Ariete eshte i pajisur me grilla per te thekur ne menyre perfekte buken ose sanduiçe te mbushura dhe gjithashtu mund te perdoret pa grillat fale nxjerrjes automat... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Tostier Ariete Qubi 157
Asnjë vlerësim

Tostier Ariete Qubi 157 Tostiere Qubi ju vjen ne ndihme per te pergatitur ushqime te shkelqyera. Muret e tostieres rrine te ftohta, te cilen e bejne pajisjen me te sigurt. Nxjerrja automatike e bukes. Permasa... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 1 stores
Thekese - Ariete Vintage 156/BL 4 Feta
Asnjë vlerësim

Thekese Ariete Vintage 156/GR 4 Feta Thekese Ariete Vintage 156/GR 4 Feta cilesisa me e mire e Arietes, thekron 4 feta buke ne te njejten kohe, me kontroll te veçante te feta 2x2, me mundesine e zgjedhjes se shkalles se the... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Tostier Ariete Nero 124
Asnjë vlerësim

Tostier Ariete Nero 124 Thekni buken ne kete pajisje dhe do te ndjeni shijen e bukes te sapo dal nga furra. Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Me dy hapsira per te vendosur fetat e bukes. Permasa praktike qe n... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Thekese - Ariete Vintage 155/BL 2 Feta
Asnjë vlerësim

Thekese Ariete Vintage 155/BL 2 Feta 6 nivele thekje Ju mund te zgjidhni nivelin e thjekjes se bukes qe ju pelqen me shume, thjesht duke rregulluar çelesin e duhur. Ne pak çaste do te keni feta buke te thekur ne m... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 1 stores
Grill Ariete Metal 1923
Asnjë vlerësim

Grill Ariete Metal 1923 Tostier dhe Grill nga Ariete, me pllaka jo ngjitese per tju ndihmuar ne gatimet e ushqimeve tuaja te preferuara. Permasa praktike qe nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj. Specifika: Model... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Tostier dhe Grill Ariete Slim 1911
Asnjë vlerësim

Tostier dhe Grill Ariete Slim 1911 Tostier dhe Grill nga Ariete, me pllaka jo ngjitese per tju ndihmuar ne gatimet e ushqimeve tuaja te preferuara. Permasa praktike qe nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj. Specifika: Modeli 1911 ... Lexo më shumë

from 4,790.00ALL
at 1 stores