Filtra
Dyqane
 

Transmetues FM / MP3 (20 Produkte)

MP3 per Makine dhe Mbajtese Smartphone F1
Asnjë vlerësim

MP3 per makine me bluetooth dhe mbajtese per celularin Vendoset tek hapsirat e ajrit te kondicionuar dhe lidhet... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Mp3 per makina X22
Asnjë vlerësim

MP3 X22 per makinen, me ekran LED Degjoni muzike  dhe merni telefonata kur jeni duke udhetuar Lidheni me ane te bluetooth me telefonin tuaj dhe pergjigjuni automatikisht Suporton telefonata me mikrofonin e integruar 2... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Mp3 Per Makina XO-BCC03
Asnjë vlerësim

Transmetuesi XO BCC03 FM është një pajisje që do të jetë e dobishme për çdo shofer që nuk ka një port USB ose AUX. Me transmetuesin në makinë, nuk keni pse të shqetësoheni për një telefon, tabletë ose paji... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Mp3 Per Makina Remax RCC 230
Asnjë vlerësim

1. Prodhimi i vetëm i tipit C me port 2.4A (maksimumi), karikim i shpejtë pa pritur. 2. Ekran dixhital i ekranit, monitorim i tensionit në kohë reale. 3. Telefonatë me Bluetooth, funksionim me një buton. 4. Mbështetni U dis... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
MP3 me Bluetooth G7 Universal
Asnjë vlerësim

MP3 me Bluetooth G7 Universal Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar Lidhje me bluetooth me nje cilesi te larte audio Gjithashtu ju mund te degjoni muzike ne formatet MP3 dhe WM... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
MP3 Per Makina Baseus F40
Asnjë vlerësim

Karakteristikat: - Transmetues elegant dhe praktik FM nga Baseus - Ju lejon të transmetoni muzikë nga telefoni juaj në radion e makinës - Lexues USB i integruar dhe porte AUX - Mundëson thirrje pa duar përmes sistemit ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Mp3 Tellur Bluetooth FMT-B6
Asnjë vlerësim

Mp3 Tellur Bluetooth FMT-B6 Shnderroni çdo udhtim me makinave ne nje udhetim muzikor me transmetuesin Bluetooth FMT-B6. Transmetuesi mund te luaje muzike nga smartphone ose tablete tuaj permes Bluetooth ose direkt nga karta... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
MP3 me Bluetooth G7
Asnjë vlerësim

Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te  nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio. Gjithashtu ju mund te degjoni muzike neformat  MP3 dhe WMA. -Su... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
MP3 per Makine LCD Display Black
Asnjë vlerësim

MP3 per makine ne ngjyre te zeze. Kap frekuenca FM. Mund tiu pergjigjeni telefonatave duke biseduar nepermjet bokseve te makines. Porte USB per te karikuar smartphone, GPS dhe pajisje te tjera. Mund te lidhet me telefo... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Transmetues Tellur B4 Bluetooth FM
Asnjë vlerësim

Blini online transmetues B4 bluetooth FM dhe bejini udhetimet tuaja te gjata me makine me te bukura dhe me argetuese, kthejini ato ne udhetime muzikore. Transmetues B4 bluetooth FM mund te luaje muzike nga smartp... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Transmetues Tellur B5 Bluetooth FM
Asnjë vlerësim

Porosit online transmetues B5 bluetooth FM dhe bejini udhetimet tuaja te gjata me makine me te bukura dhe me argetuese, kthejini ato ne udhetime muzikore. Transmetues B5 bluetooth FM mund te luaje muzike nga smartpho... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Transmetues Tellur B6 Bluetooth FM
Asnjë vlerësim

Blini online transmeues B6 bluetooth FM dhe shnderroni udhetimet tuaja me makine ne udhetime muzikore dhe shume... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Transmetues Tellur B7 Bluetooth FM.
Asnjë vlerësim

Blini online transmetues B7 Bluetooth FM dhe beni cdo udhetim tuajin me makine nje udhetim muzikor dhe argetues. Transmetuesi B7 Bluetooth FM mund të luajë muzikë nga smartphone-i apo tableti juaj përmes Bluetooth ose di... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mp3 Earldom M87 ET-M60
Asnjë vlerësim

Blini online Mp3 earldom M87 ET-M60. Mp3 ET-M60 me dizajn fantastik me cilësine me te larte dhe te zerit i cili eshte i pershtatshem per cdo model makine. Lidhje me Bluetooth, AUX, USB, Ekran dixhital qe tregon frekuencen p... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MP3 me Bluetooth Makine X6
Asnjë vlerësim

Blini online MP3 me bluetooth makine X6. Telefoni celular mund të lidhet automatikisht kur pajisja ndizet. Mbështetni një kartë të jashtme Micro SD (karta TF), mund të luajë skedarë muzikorë në formatin M... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MP3 Player QC 3.0 - S25 - Makine
Asnjë vlerësim

Blini online MP3 Player. Ky produkt adopton teknologjinë e transmetimit pa tel me frekuencë të plotë FM, e cila mund të lexojë drejtpërdrejt skedarët audio në Bluetooth/kartën TF/diskun e telefonit celular. Mb�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MP3 Baseus S-09A - Makine
Asnjë vlerësim

Blini online MP3 baseus S-09A - makine. Shijoni super cilesi te audios ne makinë. I pajtueshëm me të gjitha llojet e programeve muzikorë, falas për të ndërruar muzikën e preferuar, mbështetje për kodimin audio ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MP3 per Makinen
Asnjë vlerësim

MP3 per Makinen MP3 i thjeshte per makinen pa bluetooth. Me porte USB. Vjen ne dizenjo te ndryshme.

from 0.00ALL
at 0 stores
MP3 per Makine USB/SD/ Micro SD
Asnjë vlerësim

MP3 per Makine i cili suporton: USB/karte SD/ karte Micro SD, E pershtatshme per Vetura, kamione ose autobus pasi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

MP3 per Makine USB/SD/ Micro SD