Filtra
Dyqane
 

Vajza (7 Produkte)

Bluze Jake V dhe Xhinse per Vajza 2 vjec deri ne 10 vjec
Asnjë vlerësim

Bluze Jake V dhe Xhinse per Vajza 2 vjec deri ne 10 vjec Kostum shume i bukur pranveror per vajza. Ngjyra shume... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Triko e Verdhe me Trendafila
Asnjë vlerësim

Triko e Verdhe me Trendafila Triko me kopsa per femije. Material i bute dhe i ngrohte. Ngjyra e verdhe me dizajn trendafilash. Pershtatet per moshat 7-8 vjec.... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Kapuc me Gersheta per Femije
Asnjë vlerësim

Kapuc per femije me gersheta Ne ngjyre te kuqe, material me thurje Per bebe unisex nga 4 mujsh deri ne 6 vjec Stil i thjeshte dhe praktik, mban ngrohte femijen ne cdo kohe... Lexo më shumë

from 833.00ALL
at 1 stores
Fustan per femije Marry Christmas
Asnjë vlerësim

Fustan per femije Marry Christmas Materiali: Perzierje Pambuku Ngjyra:E kuqe Masa: 90cm, 100cm, 110cm Zbukurojeni te voglen tuaj me rastin e festave Tag.NO Recommended Height RecommendedAge Measurement ... Lexo më shumë

from 1,393.00ALL
at 1 stores
Cizme per Vajza me Pellush
Asnjë vlerësim

Cizme per vajza me pellush Te ngrohta komode dhe te pershtatshme edhe ne ditet me shi Dizenjuar ne anesore me zemer te shnderritshme nga xixat  Me detaj pellushi ne qafen e cizmeve  Materiali lekure e perpunuar ... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Bluze me Menge te Gjata Masha dhe Ariu 4 - 9 Vjec
Asnjë vlerësim

Bluze material pambuku per femije te moshes 4 deri 9 vjec Me personazhin e tyre te preferuar Masha dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Badi per Bebe me Personazhe 3 - 24 Muajsh
Asnjë vlerësim

Badi per Bebe Mickey 3 - 24 Muajsh Badi per bebe, per djem dhe vajza. Materiali teper cilesor dhe komod. Ngjyrat... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores