Filtra
Çmimi
390.00ALL 1,690.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Dyqane
 

Vazo dekoruese (9 Produkte)

Vazo Dekoruese Lule & Gur
Asnjë vlerësim

Vazo qelqi e dekoruar me bime dhe guralece Permasat 11.5x12 cm Materiali qelq E pershtatshme per shtepi... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Set 3 Vazo Qeramike JD 10240
Asnjë vlerësim

Vazo Qeramike modeli  JD 10240 -3 Dizanj unik ne pjesen e jashtme me thenie te gdhendur  Ideale per... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Set 3 Vazo Qeramike 14C461
Asnjë vlerësim

Vazo Qeramike modeli 14C461 Dizanj unik ne pjesen e jashtme  Ideale per dekorimin e ambjentit si dhe... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Vazo Qeramike 419-2
Asnjë vlerësim

Vazo Qeramike modeli  419-2 Vjen ne forme kane uji e dizenjuar nga jashte me nje fjongo te... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Set 3 Vazo Qeramike 13H 420
Asnjë vlerësim

Vazo Qeramike modeli 13H 420 Dizanj unik ne pjesen e jashtme  Ne ngjyre te verdhe me fjongo ne po te njejten... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Vazo Qeramike 14x400
Asnjë vlerësim

Vazo Qeramike 14x400 Nje gjysme vazo teper e bukur  Vjen ne ngjyre te bardhe dhe dizenjuar me lule dhe shkrim mbi te  Mund te mbahet si vazo dekoruese ambjenti ose per te mbjelle lulen e preferuar Material qeramik ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Vazo Qeramike JD10350
Asnjë vlerësim

Vazo Qeramike JD10350 Dizanj unik ne pjesen e jashtme me thenie te stampuar Ideale per dekorimin e ambjentit si dhe mbjelljen e luleve  Material qeramik  Ne ngjyre te verdhe nderthurur me ngjyren kafe ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Vazo Qeramike 13H418
Asnjë vlerësim

Vazo Qeramike modeli 13H418 Ne forme rrethore ne ngjyre te verdhe  Tek pjesa e siperme vjen me dhembeza te ngrene per te bere diferencen  Nje vazo e cila mund te perdoret edhe si dekoruese ambjenti por edhe per te... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores