Filtra
Dyqane
 

Vegla & Aksesore (3 Produkte)

Rrip Mesi per Gjimnastike
Asnjë vlerësim

Rrip mesi per gjimnastike Me ngjyre blu material i larte per stabilitet  Mbledh belin gjate kohes qe ju ben i ushtrime fizike Kujdes : Nuk eshte i pershtatshem per femije... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Vegel Gjimnastike 4 ne 1
Asnjë vlerësim

Vegel per palester 4 ne 1 Sherben per forcimin e muskujve te barkut, duarve , kembeve dhe pjeses se kurrizit Dizajni i veçantë i shiritit do t'ju ofrojë mundësinë e ushtrimeve të ndryshme  Materiali metal i qe... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Bilbil Metalik
Asnjë vlerësim

Bilbil metalik Shoqerohet me nje varese te zeze Produkt per oret e trajnimit

from 0.00ALL
at 0 stores