Filtra

Vegla pune dore (68 Produkte)

Trapan Dore Me Bateri Iskra ML-CD92-144.14.4V
Asnjë vlerësim

Trapan Dore Me Bateri Iskra ML-CD92-144.14.4V Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. Trapan i vogel Iskra. Me valixhe BMC e cila permban pjeset ndihmese si: dy dalta, tre turiel... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Sharre me Korent Iskra M1Y-DU29-185. 185MM.1200W
Asnjë vlerësim

Sharre me Korent Iskra M1Y-DU29-185. 185MM.1200W Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. Sharre elektrike Iskra. Shpejtesia rrotulluese 4500 rrot/min. Voltazhi 230-240V dhe me f... Lexo më shumë

from 5,590.00ALL
at 2 stores
Pistolete me Ajer Ingco ABG031
Asnjë vlerësim

Pistolete me ajer nga marka Ingco modeli ABG031 Me diameter gryke 3mm. Mund te fryni gomat e makines tuaj apo ta perdorni per shebimet te tjera... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Pince Ingco HCP28168
Asnjë vlerësim

Pinca nga Ingco modeli HCP28168 Madhësia: 6 "/ 160mm Me ngjyre te zeze dhe te verdhe Pjesa e mbajteses eshte material qe nuk demton duart gjate kohes qe i perdorni... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Dare mekanike 9" Ingco HRP02230
Asnjë vlerësim

Dare mekanike e markes Ingco, modeli HRP02230 Madhësia: 9"/228mm Me ngjyre te zeze dhe te verdhe Perdoret per prerje te telave, zhveshje kabujsh etj Pjesa e mbajteses eshte material qe nuk demton duart gjate kohes qe i pe... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Dare mekanike 10" Ingco HRP02250
Asnjë vlerësim

Dare mekanike e markes Ingco, modeli HRP02230 Madhësia: 10"/250mm Me ngjyre te zeze dhe te verdhe Perdoret per prerje te telave, zhveshje kabujsh etj Pjesa e mbajteses eshte material qe nuk demton duart gjate kohes ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Kaliber Elektronik Finder 150MM
Asnjë vlerësim

Kaliber Elektronik i markes Finder  Mat deri ne gjatesi 150mm Cilindër dixhital me cilësi të lartë, një mjet i dobishëm i cili nuk duhet te mungoje ne asnje laborator I sakte dhe shume here me i lehte ne perdorim ... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Celes Egzagon 9 cop
Asnjë vlerësim

Vegla pune Celes egzagon Paketimi permban 9 cope

from 690.00ALL
at 1 stores
MaxPuls Vidiator MP-CDCL04
Asnjë vlerësim

 Vidator i markës MaxPuls modeli MP-CDCL04 3.6V me bateri Li-lon i cili të lejon ta perdoresh në cfarë do lloj kendi. Vidatori kryen 180 rrotullime për minutë dhe punon me bateri Li-lon 1300mAh Paketimi permban m... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Vegla Dore Set Iskra Ero HTWR-85. 85 COP.BOX
Asnjë vlerësim

Vegla Dore Set Iskra Ero HTWR-85. 85 COP.BOX Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. Set me vegla pune dore Iskra, ne valixhe me 85 cope. Seti permban kacavida dhe pinca te llo... Lexo më shumë

from 9,290.00ALL
at 1 stores
VIPA KUTI PLASTIKE 2
Asnjë vlerësim

VIPA KUTI PLASTIKE 2 Kuti per magazinim te veglave  Ne forme katrore dhe ngjyre jeshile Veglat tuaj do te kene gjithmone nje vend te caktuar ... Lexo më shumë

from 199.00ALL
at 1 stores
Kavo Biciklete A1295/A1290
Asnjë vlerësim

Kavo Motorri me Kod 18 X 100 A1295  2187 A1290 Siguron motorrin ose bicikleten tuaj kudo qe ju do i vendosni  Gjatesia e kabullit mbylles eshte 1 meter dhe diameter 18 cm  Sigurohet me kod personal ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Lamel Nivel i Verdhe 80
Asnjë vlerësim

Lamel Nivel  i Verdhe 80 Nivelues pllakash dhe betoni. Ju ofron nje pune me te sakte.  Material metalik dhe gjatesi 80 cm ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Llampa Grope 10M shuko, 250V /4A
Asnjë vlerësim

Llampa Grope 10M Portokalli Gjatesia e kabllit : 10 m

from 990.00ALL
at 1 stores
Pinca Rrjeti 8P6P
Asnjë vlerësim

Pinca Rrjeti 8P6P Te pershtatshme per montimin e kokave LAN te fishave te internetit. Per prizat modulare prej 6/8 polesh (RJ-11, RJ-12, RJ-45). Te pershtatshme gjithashtu per prerje, heqjen e izolimit (perdorim univers... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Shufer silikoni Ingco AKTGS3011 1 kg
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Shufer silikoni Ingco 1 kg Shufrat e silikoni përdoren për ngjitje dhe jane ne ngjyre transparente Paketimi permban 34 fije. Përmasa e tyre eshte 11.2 x 300 mm.... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Set kriketi 44 pc 1/4″+1/2″ Ingco HKTS42441
Asnjë vlerësim

Set kriketi 44 pc 1/4″+1/2″ INGCO HKTS42441 Mjetet INGCO jane te perkushtuara per t'i bere mjetet me cilesi profesionale te perballueshme. INGCO beson se cilesia e larte i referohet jo vetem funksionit, perdorshmerisë... Lexo më shumë

from 5,590.00ALL
at 1 stores
117 pc Set vegla pune INGCO HKTHP21171
Asnjë vlerësim

117 pc Set vegla pune INGCO HKTHP21171 Mjetet INGCO jane te perkushtuara per t'i bere mjetet me cilesi profesionale te perballueshme. INGCO beson se cilesia e larte i referohet jo vetem funksionit, perdors... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Komplet Kriketi 1/4″ 45 Pcs HKTS14451 Ingco
Asnjë vlerësim

Komplet Kriketi 45 cope nga marka Ingco modeli HKTS14451 Komplet me vida e kacavida dhe kokat perkatese  Vegla pune te nevojshme per punen tuaj te perditshme Seti permban : 1 pc 1/4 "" Çeles 45T 13 pc 1/4 "" D... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores