Filtra
Çmimi
790.00ALL 25,590.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Vegla pune elektrike (46 Produkte)

Pince Rrjeti 2 ne 1 Somafix SFBP21
Asnjë vlerësim

Pince Rrjeti 2 ne 1 Somafix SFBP21 Pinca rrjeti 2 ne 1 te markes Somafix, se bashku me fishen dhe disa koka kabllosh Kjo pince terminale përdoret për vendosjen dhe formimin e kokave te kabllove për rrjetet shpë... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Shkalle Alumini Portokalli 4 A1251
Asnjë vlerësim

Shkalle Alumini Portokalli 4 A1251 Shkalle alumini  me strukture te forte per te siguruar force dhe qendrueshmeri. Me baza te gjera per te punuar, I sigurte dhe per te parandaluar rreshqitjen. Perdo... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Vidator me Bateri Somafix SFS48A
Asnjë vlerësim

Vidator me Bateri Somafix SFS48A Vidator me bateri per montimin e vidave Marka Somafix modeli SFS48A, ngjyre portokalli me te zeze Me nje kohe karikimi 3-5 ore Me doreze si pistoletë e cila mund te rrotullophet, ës... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Fresibel Somafix SFS115110
Asnjë vlerësim

Fresibel Somafix SFS115110 Lehtesoni punen tuaj me vegla te cilat mund ti perdorni pa problem edhe ne shtepi.... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Sharre Elektrike Somafix SFX8372
Asnjë vlerësim

Sharre Elektrike Somafix SFX8372 Lehtesoni punen tuaj me vegla te cilat mund ti perdorni pa problem edhe ne shtepi. Sharre elektrike, me te cilen mund te prisni objekte te cilat jane material druri ose celiku. Maks... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Pistolete me Ajer te Ngrohte Somafix SFSH2000
Asnjë vlerësim

Pistolete me Ajer te Ngrohte Somafix SFSH2000 Pistolete me ajer te ngrohte i markes Somafix, model SFSH2000 Temperatura shkon nga 350-550 grade Shpejtesia e hedhjes se ajrit 300/500L/min... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Mini Kompresor Ajri Somafix SFAK12B
Asnjë vlerësim

Mini Kompresor Ajri Somafix SFAK12B Nje kompresor ajri i vogel mini, model SFAK12B i markes Somafix Rjedhja e ajrit 30L/min ndersa fuqia 120W. Koha e ciklit te punes 20 min Ka nje perdorim te gjere ne shtepine tuaj p... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Trapan Iskra Z1C-DL05-26.SDS PLUS.26MM.850W
Asnjë vlerësim

Trapan Iskra Z1C-DL05-26.SDS PLUS.26MM.850W Vegla pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni... Lexo më shumë

from 12,590.00ALL
at 1 stores
Trapan Iskra Z1J-13-DB5307
Asnjë vlerësim

Trapan Iskra Z1J-13-DB5307 Trapan i markes i Iskra model Z1J-13-DB5307 Me voltazh 220-240V ~ 50Hz dhe fuqi 600W Shpon ne hekur deri ne 13 mm, ne beton 16 mm dhe ne dru 25mm Shpejtesia rrotulluese 0-3000 rrot / min, ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Troko Iskra S1M-HF-115H
Asnjë vlerësim

Troko Iskra S1M-HF-115H Troko i markes i Iskra model S1M-HF-115H Me voltazh 220-240V ~ 50Hz dhe fuqi maksimale 600W Diametri i diskut 115 mm dhe boshti M14 Shpejtesia rrotulluese 11,000 rrot / min. Vegl... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 1 stores
Pistolete Sperkatese me Ajer Somafix SFBTG70
Asnjë vlerësim

Pistolete Sperkatese me Ajer Somafix SFBTG70 Pistolete sperkatese me ajer, e markes Somafix. Nje pistolete per... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Komplet Kriketi JIER 43 cope
Asnjë vlerësim

Komplet Kriketi JIER 43 cope Nje set me 43 vegla pune Celesa montues e cmontues se bashku me kokat perkatese Nje set qe do t'ju hyje ne pune kudo Aksesore qe jane te nevojshem per rregullime dhe pune ne shtepine tu... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Kompresor Ajri Ingco AC20248
Asnjë vlerësim

Kompresor Ajri model AC20248 i markes Ingco Me fuqi 1.5 kW Shpejtesia eshte 2850 rpm dhe kapaciteti 24 L Presioni max. 8 bar Kompresoret gjejne nje perdorim te gjere ne jeten e perditshme, perfryrjen e gomave etj ... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
MaxPuls Trapan Godites MP-ID002
Asnjë vlerësim

Trapan godites i markes MaxPuls modeli MP-ID002 Me fuqi 500W, tensioni 230-50Hz Rrotullohet 3000 here ne minut Shpon deri ne 13mm ne hekur, 25mm ne beton dhe 13mm ne gur Peshon 1,7 kg... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
MaxPuls Trapan me Bateri MP-CD012
Asnjë vlerësim

Trapan nga MaxPuls modeli MP-CD012 Me bateri me bateri 18V/1200mAh Ni-Cd Kryem 0-550rrotullime per minute, 23+1 Me madrino pa çeles 10mm. Koha e karikimit 3-5 ore Vjen se bashku me nje mini valixhe per pjeset perbe... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
MaxPuls Trapan me Bateri MP-CD009
Asnjë vlerësim

Trapan nga MaxPuls modeli MP-CD012 Me bateri me bateri 14.4V/1000mAh Ni-Cd Kryem 0-550 rrotullime per minute, 23+1 Me madrino pa çeles 10mm. Koha e karikimit 3-5 ore... Lexo më shumë

from 4,690.00ALL
at 1 stores
MaxPuls Trapan me Goditje MP-ID026
Asnjë vlerësim

Trapan nga marka MaxPuls modeli MP-ID026 Me fuqi 500W dhe tension 230V-50Hz Rrotullimet 0-3000 ne minute Mandrino 13mm plus valixhen me aksesore shtese ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
MaxPuls Sharre Rrotulluese MP-CS022
Asnjë vlerësim

Sharre rrotulluese e markes MaxPuls modeli MP-CS022 Me fuqi 1200 me 4500 rrotullimje ne minut Diametri i prerjes 185 mm. Thellesia e prerjes: »Nën këndin 450: 38mm »Nën këndin 900: 65mm ТCT prejre me 18 dhëmbë... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
MaxPuls Elektrogure MP-AG026
Asnjë vlerësim

Elektrogure  nga MaxPuls modeli MP-AG006 Fuqia 1010W, tensioni 230V-50Hz Kryen 11000 rrotullime ne minute. M14 Diametri i pllakes 115mm... Lexo më shumë

from 5,890.00ALL
at 1 stores
Matrapik Ingco PDB15006
Asnjë vlerësim

Matrapik i markes Ingco modeli PDB15006 Me fuqi 1500W me force ndikimi 6-25J  1000-1900bpm shpime per minute dhe shkaterron deri ne 10 kg me nje goditje Trapani eshte me sistem Anti-vibration energji elektronike Tensio... Lexo më shumë

from 25,590.00ALL
at 1 stores