Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Veshje pune (12 Produkte)

Bluze Termo Izoluese
Asnjë vlerësim

Bluze termo izoluese Materiali 100% poliester e cila transferon djersen dhe lageshtine nga trupi ne plesen e... Lexo më shumë

from 1,692.00ALL
at 1 stores
Tuta Termo-Izoluese
Asnjë vlerësim

Tuta termo-izoluese. Materiali 100% poliester e cila transferon djersen dhe lageshtine nga trupi ne plesen e... Lexo më shumë

from 1,607.00ALL
at 1 stores
Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA
Asnjë vlerësim

Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA jep një shikueshmëri më të madhe me mbulim të shtuar për shkak të gjatësisë së saj më të gjatë. Duke përdorur pëlhurë të leh... Lexo më shumë

from 2,421.00ALL
at 1 stores
Xhakete Shiu Classic
Asnjë vlerësim

Xhakete Shiu Classic Kjo veshje ofron mbrojtje shumë të mirë ujë-duruese. Me gjatësinë e saj ajo ofron mbulim më të madh. Veçoritë përfshijnë xhepa të mëdhenj, kapuç që paketohet dhe ventilim. Vecorit... Lexo më shumë

from 1,791.00ALL
at 1 stores
Kostum Shiu Sealtex Essential
Asnjë vlerësim

Kostum Shiu Sealtex Essential Kostumi Shiut Sealtex Essential ofron mbrojtje të shkëlqyer në një paketim të përshtatshëm. Një kostum (xhaketë dhe pantallona) me të gjitha tiparet cilësore që përdoren në të gji... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Set Bluze + Tuta Base Pro Antibakteriale
Asnjë vlerësim

Set bluze + Tuta base antibakteriale Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion i cili lufton eren dhe rrit jetegjatesine. Kane shtrese te holle qepjeje qe nuk bien ne sy Per rehati gjate kohes qe i... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bluze Base Pro Antibakteriale
Asnjë vlerësim

Bluze termo-izoluese antibakteriale. Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion i cili... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tuta Base Pro Antibakteriale
Asnjë vlerësim

Tuta termo-izoluese antibakteriale. Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion i cili... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pantallona Shiu Sealtex™ Classic
Asnjë vlerësim

Pantallona Shiu Sealtex™  Classic Keto mbipantallona te lehta ujeduruese ofrojne vlere te madhe dhe duhet te perdoren nga cdo punetor. Pershtatja e gjere do te thote se shtresa te tjera mund te vishen nen to. Beli elas... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kostum Shiu Sealtex™ Classic
Asnjë vlerësim

Kostum per shi Sealtex klasik Per ditet me shi na duhet rehati dhe mbrojtje per te gjithe trupin Kostumi me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhakete Shiu Sealtex™ Classic
Asnjë vlerësim

Xhakete Shiu Sealtex™ Classic Stilimi bashkohor dhe rezistenca e jashtezakonshme ndaj ujit  e bejne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhep Ustai Dysh Finder
Asnjë vlerësim

Nje xhep per te gjithe veglat tuaja te punes Varet ne qafe dhe lidhet ne pjesen e mesit Me ngjyre bezhe te erret,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores