Vetullat (49 Produkte)

L`Oreal Gel Pomade per Vetullat Ebony 106
Asnjë vlerësim

L'Oreal Gel Pomade per Vetullat Ebony 106. Palete kremoze ne nuance Ebony. Rikonturim me i sakte dhe me i plote. Ne njeren ane peneli dizenjues dhe ne pjesen e poshtme gjendet pomada ngjyruese. Forme trekendore p... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Stilues per Vetullat HypoAllergenic Waterproof 01
Asnjë vlerësim

Stilues kremoz per vetullat HypoAllergenic Waterproof 01, ngjyre kafe e hapur Me nje konsistence te bute dhe efekt... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Set 4in1 per Vetullat WnW
Asnjë vlerësim

Set per Vetullat WnW Set ideal per te bere perfekte vetullen e deshiruar  Mund ta realizoni sipas formes dhe deshires qe ju keni  Ne paketim vijne te gjithe aksesoret e nevojshme per procesin ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
GOSH Brow Pomade 001/002/003
Asnjë vlerësim

GOSH Brow Pomade me 3 nuanca 001, 002 dhe 003 Ngjyrosni dhe mbushni vetullat me hije, eshte jashtezakonisht e qendrueshme dhe e papershkueshme nga uji. Per rezultate me te mira, perdorni nje furçe GOSH per te krijuar ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Set per rregullimin e vetullave
Asnjë vlerësim

Set per rregullimin e vetullave Palete me 3 nuanca ngjyrash nga e bardha tek bezha per mbushjen e vetulles Paleta ka dhe furcen e saj te perfshire... Lexo më shumë

from 566.00ALL
at 1 stores
GOSH Laps Vetulash Ultra Thin 03
Asnjë vlerësim

GOSH Laps Vetulash Ultra Thin 03 Krijoni vetulla te plota dhe te bukura me LAPS ULTRA te holle per vetullat. Lapsi i vetullave ka nje laps te vogel te bte ne njerin skaj dhe nje furçe ne anen tjeter per t'i dhene vetu... Lexo më shumë

from 840.00ALL
at 1 stores
GOSH Laps Vetulash Ultra Thin 02
Asnjë vlerësim

GOSH Laps Vetulash Ultra Thin  02 Krijoni vetulla te plota dhe te bukura me LAPS ULTRA te holle per vetullat. Lapsi i vetullave ka nje laps te vogel te bte ne njerin skaj dhe nje furçe ne anen tjeter per t'i dhene vetu... Lexo më shumë

from 840.00ALL
at 1 stores
GOSH Laps Vetulash Ultra Thin 01
Asnjë vlerësim

GOSH Laps Vetulash Ultra Thin  01 Krijoni vetulla te plota dhe te bukura me LAPS ULTRA te holle per vetullat. Lapsi i vetullave ka nje laps te vogel te bte ne njerin skaj dhe nje furçe ne anen tjeter per t'i dhene vetu... Lexo më shumë

from 840.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Gel Pomade per Vetullat Chatain 103
Asnjë vlerësim

L'Oreal Gel Pomade per Vetullat Chatain 103 Palete kremoze ne nuance Dark Blonde. Rikonturim me I sakte dhe me... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores