Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Web Camera (18 Produkte)

Webcam Tellur TLL491061
Asnjë vlerësim

Webcam Tellur TLL491061 Ju mundeson telefonata dhe biseda me te afermit tuaj ne cilesi teper te mire Mikrofon i integruar . Rezolucion imazhi 1080p/30fps  Lidhje me usb 2.0 dhe gjatesi kabulli 1.5 m  Pershtatet me ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Webcam Logitech C270 Widescreen HD
Asnjë vlerësim

Webcam Logitech C270 Widescreen HD Ju mundeson telefonata dhe biseda me te afermit tuaj ne cilesi teper te... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Webcamer White Shark 1080p GWC-004 OWL
Asnjë vlerësim

SENSOR FULL HD Sensori SONIX 2279 + 2053 - 1080P FULL-HD siguron mprehtësi superiore dhe cilësi të figurës. SHKALLA E KORNIZS Regjistron video të vërtetë me cilësi HD me 30 frame në sekondë. TEKNOLOGJIA E ANUL... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Webcamer White Shark 1080p GWC-003 CYCLOPS
Asnjë vlerësim

Webcamer White Shark  1080p GWC-003 CYCLOPS SENSOR FULL HD Sensori 1080p FULL-HD siguron mprehtësi superiore dhe cilësi të figurës. Regjistron video të vërtetë me cilësi HD me 30 frame në sekondë. Mikrofoni ... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Webcam Tellur TLL331071 Full HD WiFi
Asnjë vlerësim

Webcam Tellur TLL331071 Full HD WiFi Nepermejt aplikaciont Tellur ju mund te keni akses te web kamera edhe ne largesi Suporton Karte memorie deri ne 128 GB. Microfon dhe boks te integruar per te per te folur por edhe... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Webcamer KEDO CC-CAM041
Asnjë vlerësim

Webcamer KEDO modeli CC-CAM041 E pershatshme per zyra ose familje Cilesia e garantuar  Mikrofon i integruar . Rezolucion imazhi HD 1920x1080  Lidhje me usb 2.0  Pershtatet me Windows 7 ,Windows 8,Windows 10 Of... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Webcamer KEDO CC-CAM040
Asnjë vlerësim

Webcamer KEDO modeli CC-CAM040 E pershatshme per zyra ose familje Cilesia e garantuar  Mikrofon i integruar . Rezolucion imazhi HD 1280x720  Lidhje me usb 2.0  Pershtatet me Windows 7 ,Windows 8,Windows 10 Of... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Kamer Smart WiFi Tellur TLL331071 Full HD
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kamer e Brendeshme Smart WiFi Tellur TLL331071 Full HD Nepermejt aplikaciont Tellur ju mund te keni akses te web kamera edhe ne largesi Suporton Karte memorie deri ne 128 GB. Microfon dhe boks te integruar per ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Webcamer XIAOMI MI 1080P IMILAB
Asnjë vlerësim

Webcamer XIAOMI MI  1080P IMILAB (model CMSXJ22A) E pershatshme per lzyra ose familje Cilesia e garantuar nga Xiaomi  Mikrofon i integruar . Rezolucion imazhi Full HD 1080p/30fps  Lidhje me usb 2.0 dhe gjatesi kabulli ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
WebCamer HD KEDO CC-CAM040
Asnjë vlerësim

Bli online kamera HD Kedo. - Konvertuesi CMOS - Rezolucioni maksimal 1280 x 720p - Kamera ka një mikrofon të integruar - USB 2.0 - Plug & Play - Perputhshmeria me: Windows10... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamera Full HD KEDO CC-CAM041
Asnjë vlerësim

Bli online webcamer full HD Kedo CC-CAM041. Konvertuesi: CMOS Rezolucioni maksimal 1280 x 720p Kamera ka nje mikrofon te integruar dhe USB 2.0 • Sensorë me ngjyra COMS me rezolucion te larte • Madhesia e madhe e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamera Rrjeti Full HD 1080p PK-900H
Asnjë vlerësim

Bli online kameren e jashtme te pershtatshme per kompjuter por edhe laptop. Cilesi Full HD dhe mikrofon te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Web Camera Anti-glare PK-835G
Asnjë vlerësim

Kamera e jashtme e pershtatshme per kompjuter por edhe per laptop. Cilesi te larte imazhi dhe mikrofon te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Web Camera A4-Tech PK-820E
Asnjë vlerësim

Kamera e jashtme e pershtatshme per kompjuter por edhe per laptop. Cilesi te larte imazhi dhe mikrofon te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Full Web Kamera Me Fokus Automatik
Asnjë vlerësim

Bli online web kamera FULL HD me fokus automatik. Thjesht vendoseni kameren ne porten USB te kompjuterit ose pajisje tjeter dhe kamera e uebit eshte gati per te filmuar. Fale funksionit te fokusit automatik, ju mund ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Web Kamera Full HD
Asnjë vlerësim

Bli online web kamera FULL HD. Thjesht vendoseni kameren ne porten USB te kompjuterit ose pajisje tjeter dhe kamera... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Web Kamera Xiaomi Mi Full HD 1080p
Asnjë vlerësim

Bli online web kamera Full HD 1080p per kompjuter ose laptop. Nje produkt me cilesi maksimale i cili mund te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Web Kamera A4tech Anti-glare
Asnjë vlerësim

Bli online web kamera A4tech per kompjuterin ose laptopin tuaj. Cilesia maksimale e cila vendoset ne tavoline edhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores