Filtra
Çmimi
840.00ALL 3,989.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Xhinse/Pantallona (24 Produkte)

Pantallona per meshkuj Madmext 4075
Asnjë vlerësim

Pantallona Sportive Slim Fit Madmext 4075 Vijne me xhepa anesore dhe  gjatesi deri tek kyci i kembes  Lidhja e tyre ne bel behet me lidheza  Material 95 % pambuk dhe 5 % elastik Prerje slim fit e cila eshte prerje me e ... Lexo më shumë

from 3,489.00ALL
at 1 stores
Tuta te shkurtra MadMext 2923
Asnjë vlerësim

Tuta te shkurtra MadMext 2923. Tuta te shkurtra me ngjyra te ndryshme. Nje dizajn i thjeshte dhe i vecante. Me dy xhepa te medha ne pjesen e siperme. Material pambuk dhe te rehatshme. Me lidhese per komoditet.... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Tuta te shkurtra MadMext 2914
Asnjë vlerësim

Tuta te shkurtra me ngjyra te ndryshme Nje dizajn i vecante me qepje Me dy xhepa ne pjesen e siperme Material pambuk dhe te rehatshme... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Tuta te shkurtra MadMext 2913
Asnjë vlerësim

Tuta te shkurtra me ngjyra te ndryshme Nje dizajn i vecante me qepje Me dy xhepa ne pjesen e siperme Material pambuk dhe te rehatshme... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Tuta te Shkurtra MadMext 2905
Asnjë vlerësim

Tuta te shkurtra me ngjyre portokalli Me nje shirit dekorues ne pjeset anesore Xhepa ne pjesen e siperme ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Tuta Sportive MadMext 2903
Asnjë vlerësim

Tuta sportive per meshkuj Material pambuku  Vjen ne dy ngjyra jeshile dhe gri

from 1,740.00ALL
at 1 stores
Xhinse per Meshkuj Slim Fit Madmext
Asnjë vlerësim

Xhinse per Meshkuj Slim Fit Madmext Materiali: 98 % pambuk dhe 2% elastik Keshillohet te lahet ne 30 grade Xhins ne ngjyre te hapur  Permasat e modelit ne foto: 1.83 m i gjate dhe peshon 85 kg, Mban te veshur numrin 33.... Lexo më shumë

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Xhinse Sportive per Meshkuj Madmext 4090
Asnjë vlerësim

Xhinse Sportive per Meshkuj Madmext 4090 Prerje slim fit dhe me qemer llastiku ne bel dhe tek kembet  Te dizenjuara me xhepa ne te dy anet e tyre  Me lidhese per te qene sa me komode  Material 98 % pambuk dh... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Pantallona te Shkurtra me Lidhese dhe Qepje
Asnjë vlerësim

Pantallona te shkurtra me ngjyre blu te erret Nje dizenjo e thjeshte dhe me qepje Mopdel sportiv dhe i bukur... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Meshkuj me Dy Xhepa
Asnjë vlerësim

Pantallona te shkurter per meshkuj Me ngjyre kafe dhe nje dizenjo dy xhepa ne pjesen e poshteme Material dok i holle dhe i frekset per ditet e nxehta te veres Kombinohen lehte dhe jane shume te bukur veshur... Lexo më shumë

from 1,320.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Meshkuj me Xhep
Asnjë vlerësim

Pantallona me nje xhep anesore per meshkuj Me ngjyre portokalli dhe xhepin me zinxhire Te rehateshme dhe praktike... Lexo më shumë

from 1,250.00ALL
at 1 stores
Xhinse te Shkurtra Gri e Mbyllur
Asnjë vlerësim

Xhinse te shkurtra per meshkuj Me dizenjo me pjese te grisura qe i bejne mjaft trendy Ngjyre gri e mbyllur dhe... Lexo më shumë

from 1,530.00ALL
at 1 stores
Xhinse te Shkurtra Casual
Asnjë vlerësim

Xhinse te shkurtra per meshkuj casual Me dizenjo pjese te grisura qe i bejne mjaft trendy dhe ekstravagante Ngjyre blu shume verore  Materiali xhins Jane sportive dhe lehtesisht te kombinueshme Te rehateshme dhe ... Lexo më shumë

from 1,530.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Meshkuj Casual
Asnjë vlerësim

Pantallona te shkurtra per meshkuj casual Te rehateshme dhe praktike per stinen e ngrohte Me ngjyre jeshile dhe... Lexo më shumë

from 1,040.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Meshkuj te Shkurtra
Asnjë vlerësim

Pantallona te shkurtra per meshkuj Te rehatshme dhe praktike per stinen e ngrohte Me ngjyre bezhe dhe dizenjo... Lexo më shumë

from 1,040.00ALL
at 1 stores
Xhinse Casual me Dizenjo Pika
Asnjë vlerësim

Xhinse te shkurtra per meshkuj casual Me ngjyre te zeze dhe dizenjo me pika te bardha qe i bejne mjaft trendy... Lexo më shumë

from 1,530.00ALL
at 1 stores
Pantallona te Shkurtra me Lidhese
Asnjë vlerësim

Pantallona te shkurtra per meshkuj Te rehateshme dhe praktike per stinen e ngrohte Me ngjyre gri dhe dizenjo... Lexo më shumë

from 1,320.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Meshkuj me Xhepa
Asnjë vlerësim

Pantallona te shkurtra per meshkuj casual Me dizenjo me xhepa ne pjeset anesore Ngjyre jeshile ushtarake, material dok dhe shume verore  Jane sportive dhe lehtesisht te kombinueshme Te rehateshme dhe praktike ... Lexo më shumë

from 1,600.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Meshkuj Stil Sportiv
Asnjë vlerësim

Pantallona te shkurtra per meshkuj Te rehateshme dhe praktike per stinen e ngrohte Me ngjyre jeshile ushtarake... Lexo më shumë

from 840.00ALL
at 1 stores
Pantallona Slim Fit Madmext
Asnjë vlerësim

Pantallona Slim Fit Madmext Me kuadrata dhe gjatesi deri tek kyci i kembes  Vijne me xhepa anesore si dhe... Lexo më shumë

from 3,589.00ALL
at 1 stores