Filtra
Çmimi
960.00ALL 4,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Xhinse/ Pantallona (45 Produkte)

Kostum Serioz per Femra
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kostum Serioz per Femra Xhakete dhe pantallona prerje klasike Material shume cilesore me 15 % perberje elastike Praktik per peditshmeri dhe evente.  Kostumi qe ju duhet patjeter ne garderoben tuaj.... Lexo më shumë

from 3,875.00ALL
at 1 stores
Tally Weijl Pantallona per Femra...
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tally Weijl Pantallona per Femra SPAPUFERS Materiali: Imitim cilesore lekure Me dy xhepa Mbyllje me zinxhire dhe rrip... Lexo më shumë

from 2,160.00ALL
at 1 stores
Tally Weijl Xhinse per Femra SPADEREEN
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Xhinse ngjyre e celet Mberthimi me zinxhir dhe kops Prerje me bel te larte dhe slim fit.

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Tally Weijl Tuta Sportive per Femra...
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tuta sportive ngjyre gri Me dy xhepa anesore dhe rrip te bardhe per mberthim Materiali: 63% Bumbac, 30% Poliester dhe 7% Viscoza ... Lexo më shumë

from 1,450.00ALL
at 1 stores
Mango Pantallona per Femra me...
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mango Pantallona  per Femra me Dizenjo  Pëlhurë me lule Dizajn i lirshëm. Elastik ne pjesen e belit Dy xhepa anësore Materiali 100 % Poliester... Lexo më shumë

from 1,150.00ALL
at 1 stores
Mango Xhinse me Theke per Femra
Asnjë vlerësim

Mango Xhinse me Theke per Femra Xhinse ne prerje Skinny fit  Vijne te dizenjuara me theke ne te dy anet  Me bel te mesem, mbyllje me zinxhir dhe kopse  5 xhepa ne teresi  Perberje 99% pambuk dhe 1% elastike ... Lexo më shumë

from 2,565.00ALL
at 1 stores
Mango Xhinse me Bel te Larte per Femra
Asnjë vlerësim

Xhinse per femra, me bel te larte. Te rehatshme dhe material i bute 100% pambuk. Jane te gata dhe te gjera ne pjesen e fundit. Te dekoruara me xhepa perpara dhe mbrapa. Keshillohet te lahen ne temperaturen 30 ° C.... Lexo më shumë

from 2,565.00ALL
at 1 stores
Mango Pantallona me Qepje ne Mes per...
Asnjë vlerësim

Pantallona per femra me prerje te drejte. Gjatesi mbi kycin e kembes dhe prerje drejt. Me qepje ne pjesen e... Lexo më shumë

from 1,540.00ALL
at 1 stores
Mango Pantallona Klasike per Femra
Asnjë vlerësim

Mango Pantallona Klasike per Femra Me bel te larte dhe prerje slim fit Me dy xhepa ne ane dhe nje zbukurues nga pas Mbyllje me zinxhire dhe kopse  Material 62% pambuk, 34% poliester, 4% elastike... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Mango Pantallona Klasike me Xhepa
Asnjë vlerësim

Mango Pantallona Klasike me Xhepa Prerje e drejte dhe gjatesi normale 2 xhepa funksional dhe 2 xhepa jofunksional nga pas  Mbyllje me zinxhire dhe buton me cope te mbivendosur Material 52% pambuk, 45% poliester, 3% elastike... Lexo më shumë

from 1,925.00ALL
at 1 stores
Pantallona Cool & Sexy K285
Asnjë vlerësim

Pantallona Cool & Sexy K285 Te lirshme dhe te gjera njetrajtesisht  Te dizenjuara me vija te gjera shumengjyreshe  Vijne me llastik dhe lidhese ne pjesen e belit  Pantallona stinore teper te leht... Lexo më shumë

from 960.00ALL
at 1 stores
Jumpsuit Cool & Sexy YL102
Asnjë vlerësim

Jumpsuit Cool & Sexy YL102 Me rripa dhe pjesa poshte veref e gjere Shume praktike dhe moderne Mjafton nje xhakete siper dhe ju do te ndiheni ne koherence me tendencat e fundit  Mase standarte.... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Pantallona me Bel te Larte IQ
Asnjë vlerësim

Pantallona me Bel te Larte Pantallona serioze me pensa ne pjesen e perparme  Vijne me bel te gjate per te ofruar komoditet Rrip ne pjesen e belit i cili eshte ne materialin e copes se pantallonave  Gjatesia e tyre shkon deri... Lexo më shumë

from 1,950.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Femra me Zinxhir Cool...
Asnjë vlerësim

Pantallona te zeza per femra Te rehatshme dhe stil sportiv Jane te gjata dhe me xhepa Pantallonat kane edhe... Lexo më shumë

from 1,315.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Femra Cool & Sexy
Asnjë vlerësim

Pantallona per Femra Dizanj unik me nderthurje ngjyrash portokalli me bezhe Gjatesi deri tek kerciri i kembes si dhe vijne me bel te larte  Teper stil ku do te ndiheni ne nje hap me moden ... Lexo më shumë

from 1,305.00ALL
at 1 stores
Pantallona Stil Culotte IQ
Asnjë vlerësim

Pantallona Stil Culotte Te gjera dhe me gjatesi mbi kercirin e kembes  Modeli me trend dhe me stil i momentit  Me pala firzamonike  Nje veshje e cila do te bente diferencen ... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Kominoshe per Femra Cool & Sexy
Asnjë vlerësim

Kominoshe per Femra, mase standarte Dizajn si leopard Prerje e lirshme, pjesa e siperme me rripa Shume stil... Lexo më shumë

from 1,840.00ALL
at 1 stores
Pantallona Klasike me Rrip IQ
Asnjë vlerësim

Pantallona Klasike me Rrip Gjatesi deri tek kyci i kembes Vijne me te ngushta ne pjesen fundore te tyre  Me xhepa ne ane dhe dy pensa ne pjesen e perparme te tyre  Lidhje me rrip ne material cope e dizenjuar me lule ... Lexo më shumë

from 1,245.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Femra 109
Asnjë vlerësim

Pantallona per Femra 109 Me bel te gjate dhe me qemer te tradhe ne pjesen e belit per qendrueshmeri  Te lehta ,praktike dhe mund te vishen ne cdo ambjent  Ju do te ndiheni ne stil por gjithashtu edhe teper te veshura  ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Pantallona per Femra 108
Asnjë vlerësim

Pantallona per Femra 108 Me bel te gjate dhe rrip ne material cope ne pjesen e belit per te ofruar qendrushmeri  Te lehta ,praktike dhe mund te vishen ne cdo ambjent  Ju do te ndiheni ne stil por gjithashtu edhe teper te ve... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores