Xhupa/Xhaketa/Pallto (34 Produkte)

Xhakete Stil Point.Gr
Asnjë vlerësim

Xhakete e punur ne pelhure stofi,me astar,material i plote. Pjesa e parme eshte me dy kopsa ne pjesen e siperme,me jak rrobullake,me xhepa funksional. Me nje punim te bukur si "bolero",stil,klas dhe elegante. E pershtatshme per ... Lexo më shumë

from 4,900.00ALL
at 1 stores
Kostum Klasik Me Kudrata Point.Gr
Asnjë vlerësim

Kostum ne pelhure stofi,me perberje leshi,material i plote me astar si xhaketa ashtu dhe fundi. Me nje dizanj te... Lexo më shumë

from 8,900.00ALL
at 1 stores
Pallto Dimerore Gri Point.Gr 00-1541
Asnjë vlerësim

Pallto ne material stofi te but,me astar,material i plot dhe i ngrohte. Me detaje xhepash para funksional,mbyllje me kopsa para,e gjate deri te pupla e kembes. Klas,shik dhe leht e kombinueshme. ... Lexo më shumë

from 9,900.00ALL
at 1 stores
Pallto per femra DOCA k 39061
Asnjë vlerësim

Pallto per femra DOCA koleksioni vjeshte-dimer FW20-21. Palltoja vjen ne ngjyre te zeze e kombinuar me dizanj me ngjyre te bardhe.Eshte me rrip ne mes . me kopsa ne ngjyre te zeze dhe  deri siper gjurit e gjate. Mater... Lexo më shumë

from 5,000.00ALL
at 1 stores
Pellush I Ngrohte Point.Gr 52802-22
Asnjë vlerësim

I punuar ne material te bute ne formrmat pellushi,me astar material i plote.Me kapuc,mbyllja me kopsa, me xhepa funksional, me rrip lekure ne mes gje qe i jep me shume bukuri dhe formon me mire pjesen e belit. Teper prakti... Lexo më shumë

from 8,500.00ALL
at 1 stores
Pellush Ngjyre Mustard Point.Gr 52808-32
Asnjë vlerësim

Pellush i punuar ne pelhure stofi,me astar, material i plote pjesa e siperme eshte e punuar me material te vecant (I perafert me materialin e astraganit). Me jak V,mbyllja eshte me dopjo kops me dy xhepa funksional. I leht,i n... Lexo më shumë

from 6,700.00ALL
at 1 stores
Xhakete Klasike Point.Gr 01-5011
Asnjë vlerësim

Xhakete ne pelhure krepi,me astar material i plote. Prerje e drejt,pa xhepa,me nje kapje para. E pershtatshme per pune ne zyra apo per perditshmeri. Lehte e kombinueshme me gjithcka dhe cdo veshje.  (Disponohet ne ngjyre:vis... Lexo më shumë

from 6,500.00ALL
at 1 stores
Pellush I Bute Point.Gr
Asnjë vlerësim

Pellushi i punar ne material te bute ne formatin e pellushit,me astar,material i plot dhe i ngrohte. Me jake xhakete,mbyllje me butona,me xhepa funksional. I lehte,i ngrohte dhe teper praktik. I pershtatshem per pune... Lexo më shumë

from 9,600.00ALL
at 1 stores
Xhakete E Plote Ngjyre Jeshile Point.Gr
Asnjë vlerësim

Xhakete ne plhure stofi,me astar,pjesa e siperme e punuar me material te vecante. Me jake rrobullake,mbyllet me kopsa me xhepa funksional. E plote,e ngrohte dhe teper praktike si per pune por edhe per perditshmerin tuaj. ... Lexo më shumë

from 6,500.00ALL
at 1 stores
Xhakete E Plote VETO
Asnjë vlerësim

Xhakete ne pelhure stofi, me astar,pjesa e siperme eshte e punuar me nje material te vecante.Me jake te rrombullaket,mbyllja me  kopsa dhe me xhepa para fuksional. E ngrohte,praktike dge leht e kombinueshm... Lexo më shumë

from 6,500.00ALL
at 1 stores
Xhakete e Lehte per Femra Cool & Sexy
Asnjë vlerësim

Xhakete e lehte per femra Ngjyre xhins material i holle Me rrip ne mes per nje pamje me trendi.

from 2,444.00ALL
at 1 stores
Xhakete E Shkurter Point .Gr
Asnjë vlerësim

Xhakete ne pelhure krepi,me astar ne pjesen e bremdeshme. Me detaje perlash ne pjesen e fundme,me nje kapje te vogel ne fund vjen ne ngjyre te bukur te rozes puder. E kombinueshme me fustane,funde ose pantallona. Per per... Lexo më shumë

from 3,000.00ALL
at 1 stores
Xhakete me Dantelle Cool & Sexy IS198
Asnjë vlerësim

Xhakete Dantelle Cool & Sexy. Zbukuroni veshjen tuaj me kete xhakete sa elegante aq edhe sportive. Me menge... Lexo më shumë

from 1,253.00ALL
at 1 stores
Xhakete Klas me Kutia Point.Gr
Asnjë vlerësim

Xhakete ne pelhure stofi,me astar ne pjesen e brendshme,me vata ne pjesen e supeve per nje pershtatje me te mire. Me xhepa funksional ne pjesen e parme.E pershtatshme per perditshmerin tuaj dhe per ne pune. Leht e kombinueshme... Lexo më shumë

from 7,500.00ALL
at 1 stores
Kostum Klas I Zi Point.Gr
Asnjë vlerësim

Kostum ne pelhure krepi,xhaketa eshte me astar,material i plote.Modeli i xhaketes eshte me menge trecerekshe,me dy kopsa dhe xhepa. Pantallonat vine prerje e drejte,pa xhepa. I pershtatshem per pune ne zyra. Teper praktik ... Lexo më shumë

from 7,500.00ALL
at 1 stores
Xhakete per Femra Madmext Oversize Mg1199
Asnjë vlerësim

Xhakete per Femra Madmext Oversize Mg1199 * Xhakete per femra ne stilin oversize * Me 4 kopsa ne ngjyre silver... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Xhup i Gjate per Femra me Pellush te Jaka
Asnjë vlerësim

Xhup i Gjate  per Femra I Gjate ne ngjyre Blu I plote dhe i ngrohte me dy xhepa ne ane  Mbyllje me zinxhir ne te gjithegjatesine e tij  Me kapuc nga pas me Pellush Shume praktike dhe e thjeshte ne kombinim.... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Xhiboks Mushama per Mbrojtje nga Shiu Ngjyre te Zeze GC90
Asnjë vlerësim

Xhiboks Mushama per Mbrojtje nga Shiu Ngjyre te Zeze GC90 * Per t'ju mbrojtur nga shiu dhe per t'u dukur me stil ne te njejten kohe * Xhiboksi ne ngjyre te zeze sjell stilin dhe komfortin qe deshironi per te mos ndjere asnje... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Xhakete per Femra me Dizenjo
Asnjë vlerësim

Xhakete per femra me dizenjo. Model sportiv, praktike dhe e rehateshme ne trup Xhaketa ka ne dizenjo te vecante... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Xhakete per Femra me Dizenjo