Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Xhupa/Xhaketa/Pallto (11 Produkte)

Pardesy Trecerekshe Klas Point.Gr
Asnjë vlerësim

Pardesy ne pelhure krepi,me astar,material i plote. Vjen ne ngjyre te bukur te kanelles,me detajen e spiles ne pjesen e jakes,me xhepa dhe gjatesi trecerekshe. E pershtatshme per perditshmerin tuaj,per pune leht e kombin... Lexo më shumë

from 7,900.00ALL
at 1 stores
Xhup per Meshkuj me Kapuc Madmext 2698
Asnjë vlerësim

Xhup per Meshkuj me Kapuc Madmext 2698 Materiali: 100 % polyester Keshillohet te lahet ne 30 grade Permasat... Lexo më shumë

from 6,390.00ALL
at 1 stores
Xhup per Meshkuj i Zi Madmext 2698
Asnjë vlerësim

Xhup per Meshkuj i Zi Madmext 2698 Materiali: 100 % polyester Keshillohet te lahet ne 30 grade Permasat e... Lexo më shumë

from 6,390.00ALL
at 1 stores
Xhup per Meshkuj Madmext i Zi
Asnjë vlerësim

Xhup per meshkuj marka Madmex Prerje slim fit, ngjyre i zi. Me kapuc dhe dy xhepa frontal, si dhe nje xhep te vogel me zinxhire.  Materiali: 80 % pambuk dhe 20 % poliester. Permasat e modelit ne foto: Gjatesia 1.78 dh... Lexo më shumë

from 4,450.00ALL
at 1 stores
Xhup per Meshkuj Madmext Kamuflazh
Asnjë vlerësim

Xhup per meshkuj Madmext Kamuflazh 2236 Model sportiv me dizenjo kamuflazh (ushtarake) Me kapuc dhe dy xhepa frontal Materiali: 80 % pambuk dhe 20 % poliester Keshillohet te lahen ne 30 grade  *Permasat e modelit n... Lexo më shumë

from 4,790.00ALL
at 1 stores
Xhup per Femra Lonsdale LNSD F19 PAD
Asnjë vlerësim

Xhup per Femra Lonsdale LNSD F19 PAD Trecereksh ne ngjyre te zeze I plote dhe i ngrohte me dy xhepa ne ane  Mbyllje me zinxhir ne te gjithegjatesine e tij  Me kapuc normal nga pas si dhe vjen me prerje beli  Mate... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhup i Gjate per Meshkuj me Kapuc
Asnjë vlerësim

Xhup per meshkuj me kapuc Material 100% poliester  I ngrohte per stinen e dimrit. Gjatesi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhup per Meshkuj me Kapuc me Pellush
Asnjë vlerësim

Xhup per meshkuj me pellush Pjesa e brendshme me pellush dhe kapuci i levizshem Me e xhepa dhe mbyllje me kopsa... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhup me Kapuc me Pellush
Asnjë vlerësim

Xhup per meshkuj me kapuc Material 100% poliester  I ngrohte per stinen e dimrit dhe shorehet me kapuc me pellush Gjatesi mesatare Kombinohet lehtesisht dhe eshte cilesor... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhup per Meshkuj 3/4 me Pellush
Asnjë vlerësim

Xhup per meshkuj 3/4 me pellush Pjesa e brendshme me pellush dhe kapuci i levizshem Me e xhepa dhe mbyllje me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhup per meshkuj trecereksh me kapuc
Asnjë vlerësim

Xhup per meshkuj me gjatesi te mesme Me pellush nga brenda dhe kapuc te levizshem Shume i ngrohte per periudhen e dimrit Masat e disponueshme M,L,XL.XXL.3XL  Ngjyrat e zeze dhe jeshile... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores