Filtra
Çmimi
190.00ALL 33,490.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Dyqane
 

Zgara dhe Valixhe (148 Produkte)

Cante LapTopi Addison 300447 15.6"
Asnjë vlerësim

Cante per laptopin tuaj si dhe per te mbajtur aksesore te tjere te ndryshem. I pershtatshem per laptop me permasa... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 2 stores
Ftohes LapTopi Rampage AD-RC8 15-17"
Asnjë vlerësim

Rampage AD-rC8 është një pad freskues me ndriçim të integruar RGB. Eshtë i përshtatshëm për laptop deri në 17.3 inç dhe ka një ftohes 180 mm në bord. Ftohësja vetë mundësohet nga laptopi përmes një lidhjeje... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine per Laptop Tellur 15.6", E Zeze 32 x 46 x 12 cm
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine per laptop nga Tellur. Mbani gjërat tuaja të përditshme në komoditet me këtë cante shpine per laptop. Brendësia e saj e bollshme mund të përshtatet per çdo laptop brenda 15.6 ", ndërsa ndar... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 2 stores
HDD Inteso 3,5" Internal Kit 4TB 7200/SATAIII/64MB [01724]
Asnjë vlerësim

Capacity: 4 TB Form Factor: 3.5 " Weight: 650 g Device Type: Hard drive - internal Buffer Size: 64 MB

from 22,790.00ALL
at 2 stores
Bokse Omega Speakers / 2.0 OG-01 Surveyor 6W Orange USB [41585] EOL
Asnjë vlerësim

Bokse Surveyour 2.0 sigurojne cilësi të mirë të tingullit dhe qartësi muzikore në një formë kompakte. Eshtë produkt perfekt , i cili ofron performancë të mirë me kosto të përballueshme.... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 2 stores
HDD Memory Center 2TB 3.0-3.5 5400RPM Inteso External Black (01494)
Asnjë vlerësim

Qendra e Kujtesës është zgjidhja ideale e ruajtjes për sasi të mëdha të të dhënave. Fotografitë, filmat dhe skedarët muzikorë kanë hapësirë të mjaftueshme në hard diskun 3.5 ”. Banesa plastike me shkëlqim t... Lexo më shumë

from 11,790.00ALL
at 2 stores
Kabell Platinet Micro USB To USB Leather Cable 1M 2,4A Brown [43293]
Asnjë vlerësim

Blini online fisho me cilësi të lartë për lidhje p.sh. me smartphone, tablet, kamera dixhitale dhe pajisje të tjera me lidhës microUSB, për transferimin dhe ngarkimin e të dhënave. Izolim i jashtëm i qëndruesh... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 2 stores
Tapet Mouse
Asnjë vlerësim

Blini online tapet mouse. Mouse pad per lojera Q3 per perdorim pune, lojera, studime, lundrim ne internet dhe me shume. Dizajni elegant dhe modern pershtatet ne cdo hapesire ​​pune dhe mbron mousen dhe tavolinen nga ger... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 2 stores
Antenna TP-LINK 2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE CPE210(EU)
Asnjë vlerësim

Fuqia e rregullueshme e transmetimit nga 0 në 27dBm / 500mw Optimizimet e nivelit të sistemit për më shumë se 5 km transmetim pa tel me rreze të gjatë Teknologjia TP-LINK Pharos MAXtream TDMA (Time-Division-Multiple... Lexo më shumë

from 6,790.00ALL
at 2 stores
Antenna TP-LINK Antenna Extension Cable TL-ANT24EC3S(UN)
Asnjë vlerësim

Nuk ka nevojë të lëvizni pikën tuaj të hyrjes ose ruterin wireless, i cili ndonjëherë mund të jetë i paluajtshëm, nga një vend në tjetrin. Me disa kabllo të zgjatjes me humbje të ulët, do të keni më sh... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine Per Laptop MAX 250
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine laptopi MAX 250. Produkt cilesor, kundr ujit i cili mbron pajisjet tuaja. Kapaciteti: 20-35... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 2 stores
Tapet Mouse Gembird
Asnjë vlerësim

Bli online mouse pad me xhel me suport kycin. Marka Gembird dhe ne 3 ngjyra.

from 690.00ALL
at 2 stores
Adapter TP-LINK Gigabit Single-Mode Media Converter MC210CS
Asnjë vlerësim

Konvertues media me gigabit single-mode. Përputhet me IEEE 802.3ab dhe IEEE 802.3z Zgjat distancën e fibrave deri në 9.3 milje (15 km) Porti RJ45 i Auto-Negociimit 10/100 / 1000Mbps mbeshtet Auto-MDI / MDIX... Lexo më shumë

from 8,590.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine Per Laptop MAX 253
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine per laptop MAX 253. Cante kundra ujit e cila mbron pajisjet tuaja. Kapaciteti: 20-35 l... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine Per Laptop MAX 234
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine per laptop MAX 234. Nje produkt me material kundra ujit i cili i mbron pajisjet tuaja ne... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 2 stores
Adapter TP-LINK MiniGBIC Multi-Mode Module TL-SM311LM
Asnjë vlerësim

Kartat e modulit të fibrave të serive TL-SM311 janë prezantuar për zgjatjen e distancës së transferimit. Modul i vetëm me një model MiniGBIC Kombinohet me të gjitha portat SFP në produktin TP-Link përfshirë ... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine Per Laptop MAX 289
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine per laptop MAX 289. Produkt kundra ujit qe mbron pajiset brenda. Kapaciteti: 20-35 l Permasa: 29 x 14 x 42cm Karakteristika-Porta USB(kufjet) + vend te posacem per laptop 15’... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 2 stores
Adapter TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R
Asnjë vlerësim

PoE Splitter TL-POE10R plotësisht përputhet me standardin IEEE 802.3af, dhe mund të punojë me të gjithë PSE në përputhje me IEEE 802.3af PoE (Pajisjet e burimit të energjisë) ose përshtatësin e furnizuesit të PoE,... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine Per Laptop MAX 6050
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine per laptop MAX 6050. Çante shpine kundra ujit per laptop. Kapaciteti: 20-35 l Permasa: 29 ? 14 ? 42 cm. Pesha-0,96 kg Vend te posacem per laptop 15’’. Materiali i cantes: Meshin e llojit Eco.... Lexo më shumë

from 5,850.00ALL
at 2 stores
Cante Shpine Per Laptop MAX 207
Asnjë vlerësim

Bli online cante shpine kundra ujit per laptop. Kapaciteti-20-35 l Dimensioni-24x 15 x 45 cm Vend te posacem per laptop 14-15’’.... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores