Filtra
Çmimi
1,690.00ALL 2,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Zierese Vezesh (5 Produkte)

Zjerese Vezesh Camry CR4482
Asnjë vlerësim

Zjerese Vezesh Camry CR4482 Mund te zjeje deri ne 7 veze ne te njejten kohe. Procesi i zierjes se vezeve zgjat nga 8-10 minuta Pas perfundimit te procesit stakohet vet Zgjidhja ideale per mengjeset e atyre qe jane gjithm... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Zierese vezesh DSP KA5002
Asnjë vlerësim

Zjerese vezesh e markes DSP modeli KA5002 Me fuqi 350W, material stainless steel dhe plastike Mjafton te vendosni uje ne depozioten e poshtme dhe te vendosni vezet ne vendet e percaktuara. Me pas ndizni butoni dhe puna juaj mba... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Zieres Vezesh SEVERIN 3161
Asnjë vlerësim

Zieres vezesh, ne forme drejtkendeshe, i cili zien vezet ne nje kohe te percaktuar dhe fiket automatikisht. Alarm... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Zierese vezesh Adler AD4459
Asnjë vlerësim

Zierese vezesh Adler AD4459 Fuqia e saj eshte 450 W Mund te zieni deri ne 7 veze ne te njejten kohe. Procesi i zierjes se vezeve zgjat nga 8-10 minuta Pas perfundimit te procesit stakohet vet Permasa e saj eshte 36.5... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Zierse vezesh Lexical LEB-1302
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Zierse vezesh Lexical LEB-1302 Kapaciteti i shtate vezeve Funksioni i mbylljes automatike Nje zile ju njofton kur vezet jane gati Çelesi i ndezjes/fikjes Kursim energjie dhe kohe Veze perfekte te ziera pa yn... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores