Filtra
Çmimi
3,290.00ALL 29,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Kufje Per Call Center (4 Produkte)

Adaptor CC Plantronics Trainer Kit QD to USB (27019-01)
Asnjë vlerësim

Adaptor CC i markes Plantronics modeli Kit QD to USB (27019-01) Nje kabell quick disconect i cili mund te lidhe dy kufje njekohesisht me ndihmen e nje adaptori DA70 QD/DA80 QD  E pershtatshme dhe shume e nevojshme per tra... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Kufje Plantronics SupraPlus HW251N QD Profesionale
Asnjë vlerësim

Kufje Plantronics HW251N QD Monaural Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire. Kane nje tingull sterio... Lexo më shumë

from 13,190.00ALL
at 1 stores
Kufje Plantronics Entera HW121N/A QD Profesionale
Asnjë vlerësim

Kufje Plantronics Entera HW121N/A Komunikim cilesor dhe profesional eshte ajo cfare Plantronics ofron. Zona audio... Lexo më shumë

from 6,900.00ALL
at 1 stores
Kufje CC Plantronics Savi W420
Asnjë vlerësim

Kufje CC Plantronics me wireless modeli Savi W420 Te dizenjuara per ti patur kudo me vete edhe ne distance nga paisjet Nëse jeni në zyrë apo në distancë, do te gëzoni cilësi të shkëlqyeshme audio, aftësinë për... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Kufje CC Plantronics Savi W420