Filtra

Maske Fytyre (40 Produkte)

Bielenda CLOUD MASK illuminating bubble 6g
Asnjë vlerësim

Bielenda CLOUD MASK illuminating bubble 6g Maska flluske MOHITO DESPACITO do t'ju çoje ne boten e nje feste frutash, ku Kujdesi dhe Kenaqesia jane nje duet i koordinuar mire. Ndjehuni te fresket dhe perkedhelni leku... Lexo më shumë

from 219.00ALL
at 1 stores
NOAH Maskë për flokë shumë të thatë dhe delikatë 500 ml
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Maskë rigjeneruese me vaj argani Kjo maskë ka një veprim të shpejtë rigjenerues për flokët shumë të thatë, pa jetë, të dëmtuar dhe të dekoloruar. I jep flokut forcë, shkëlqim, jetë d... Lexo më shumë

from 2,465.00ALL
at 1 stores
NOAH Maskë për flokë shumë të thatë dhe delikatë 200 ml
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Maskë rigjeneruese me vaj argani Kjo maskë ka një veprim të shpejtë rigjenerues për flokët shumë të thatë, pa jetë, të dëmtuar dhe të dekoloruar. I jep flokut forcë, shkëlqim, jetë d... Lexo më shumë

from 1,360.00ALL
at 1 stores
NOAH Krem për flokë të thatë dhe delikatë 1 litër
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Krem ristrukturues me Yogurt Me Fitokeramide Luledielli. Kremi për flokë të thatë dhe delikatë është një krem pa silikon. I pasuruar me vetitë ushqyese dhe zbutëse të Yogurt, riparon dhe ri... Lexo më shumë

from 2,295.00ALL
at 1 stores
NOAH Krem për flokë të thatë dhe delikatë 250 ml
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Krem ristrukturues me Yogurt Me Fitokeramide Luledielli. Kremi për flokë të thatë dhe delikatë është një krem pa silikon. I pasuruar me vetitë ushqyese dhe zbutëse të Yogurt, riparon dhe ri... Lexo më shumë

from 1,020.00ALL
at 1 stores
Bielenda Mask Green Tea Power Luffa Green Tea
Asnjë vlerësim

Bielenda Mask Green Tea Power Luffa Green Tea Maska GREEN TEA 2in1 me Power Luffa eshte nje kujdes i menjehershem per te gjitha llojet e lekures, veçanerisht te papastra. Siguroni lekuren tuaj me DETOKS te perditshem ne saje t... Lexo më shumë

from 119.00ALL
at 1 stores
FLORA Argjilë e gjelbër fine 1 kg
Asnjë vlerësim

MASKË PËR FLOKËT, FYTYRËN DHE TRUPIN Argjila e gjelbër fine, në sajë të përbërjes me oligoelementë dhe kripëra minerale, ka veti të jashtëzakonshme antirrudhë, pastruese dhe tonifikuese.  Argjila ka fun... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
Bielenda Mask Black Tea Power Luffa Black Tea
Asnjë vlerësim

Bielenda Mask Black Tea Power Luffa Black Tea Maska BLACK TEA 2in1 me peeling Luffa eshte nje kujdes i menjehershem per te gjitha llojet e lekures, veçanerisht te dehidratuar. Siguroni lekuren tuaj me hi... Lexo më shumë

from 99.00ALL
at 1 stores
Bielenda Mask Fermented Yeast Luffa Linseed
Asnjë vlerësim

Bielenda Mask Fermented Yeast Luffa Linseed Maske Fermented Yeast me maja te fermentuar dhe fara lini, i cili ka efekt scrub per pastrimin e poreve ne thellesi dhe maska trajtuese balancuese per zonat mixe dhe te yndyrs... Lexo më shumë

from 119.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Argjilë e gjelbër fine 1 kg
Asnjë vlerësim

MASKË PËR FLOKËT, FYTYRËN DHE TRUPIN Argjila e gjelbër fine, në sajë të përbërjes me oligoelementë dhe kripëra minerale, ka veti të jashtëzakonshme antirrudhë, pastruese dhe tonifikuese.  Argjila ka fun... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Argjilë e gjelbër e ventiluar
Asnjë vlerësim

MASKË PËR FLOKËT, FYTYRËN DHE TRUPIN Argjila e gjelbër e ventiluar, në sajë të përbërjes me oligoelementë dhe kripëra minerale, ka veti të jashtëzakonshme antirrudhë, pastruese dhe tonifik... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
NOAH Maskë anti yellow
Asnjë vlerësim

MASKË PROFESIONALE Për flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar. Ndalon zverdhjen e flokut. Rikthen shkëlqimin natyral. Maskë natyrale me ekstrakt boronice kundër zverdhjes së flokut. Maskë e... Lexo më shumë

from 1,020.00ALL
at 1 stores
NOAH Maskë për mbrojtjen e bojës 500 ml
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Maskë me fitokeratinë orizi Kjo maskë pa silikon, ka veprim rigjenerues për flokun e ngjyrosur, të trajtuar apo të dëmtuar. Është e formuluar për të forcuar bojën e flokëve, duke zgjat... Lexo më shumë

from 2,465.00ALL
at 1 stores
NOAH Maskë për mbrojtjen e bojës 200 ml
Asnjë vlerësim

PRODUKT PROFESIONAL Maskë me fitokeratinë orizi Kjo maskë pa silikon, ka veprim rigjenerues për flokun e ngjyrosur, të trajtuar apo të dëmtuar. Është e formuluar për të forcuar bojën e flokëve, duke zgjat... Lexo më shumë

from 1,360.00ALL
at 1 stores
NOAH Maskë me acid hialuronik
Asnjë vlerësim

Maskë flokësh natyrale për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues. Me Acid Hialuronik dhe Vaj Avokado. Është e përshtatshme për flokë të thatë, të dëmtuar dhe pa jetë. një maskë natyrale me efekt ri... Lexo më shumë

from 1,615.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Argjilë e bardhë Argilcreme 1 kg
Asnjë vlerësim

PËR NJË MASKË PASTRUESE DHE FRESKUESE PËR LËKURË TË THATË. MASKË IDEALE PËR FLOKËT. Argjila ka funksione të rëndësishëme për lëkurën. Ajo ka aftësinë të bëjë epidermën të përshkrueshme; ... Lexo më shumë

from 1,020.00ALL
at 1 stores
FLORA Argjilë e bardhë 1 kg
Asnjë vlerësim

PËR NJË MASKË PASTRUESE DHE FRESKUESE PËR LËKURË TË THATË. MASKË IDEALE PËR FLOKËT. Argjila ka funksione të rëndësishëme për lëkurën. Ajo ka aftësinë të bëjë epidermën të përshkrueshme; ... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
NOAH Maskë ushqyese për flokë të thatë & të dëmtuar
Asnjë vlerësim

Maskë e  çertifikuar Bio-Organike, me veprim ushqyes për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Me përbërës aktivë gjalpin Murumuru dhe rrushin e fermentuar. I dhuron flokut butësi të mëndafshtë, duke e ushqyer dh... Lexo më shumë

from 1,360.00ALL
at 1 stores
ARGILTUBO Maskë argjile jeshile e gatshme 50 ml
Asnjë vlerësim

MASKË E GATSHME PËR FYTYRË DHE TRUP. ME ARGJILË TË GJELBËR, VAJRA ESENCIALË DHE EKSTRAKTE BIMORE. Për të gjitha moshat dhe tipet e lëkurës. Argjila ka funksione të rëndësishëme për lëkurën. Ajo ka aft�... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
ARGILTUBO Maskë argjile jeshile e gatshme 250 ml
Asnjë vlerësim

MASKË E GATSHME PËR FYTYRË DHE TRUP. ME ARGJILË TË GJELBËR, VAJRA ESENCIALË DHE EKSTRAKTE BIMORE. Për të gjitha moshat dhe tipet e lëkurës. Argjila ka funksione të rëndësishëme për lëkurën. Ajo ka aft�... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores