Filtra
Dyqane
 

Maske (9 Produkte)

Vaj Gjarpri per Floke Hemani Zait Al Hayee
Asnjë vlerësim

Vaji i gjarperi per floket flokeve Hemani Zait Al Hayee Sanke ndihmon ne te keni floke me te mire, me te... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Vaj Arre Kokosi
Asnjë vlerësim

Perdorimi i vajit te kokosit eshte nje menyre e mrekullueshme natyrore qe e ben lekuren te bute, e mban te hidratuar, te shendetshme dhe rrezatuese. Vaji i kokosit nuk permban asnje kimikat te demshem, keshtu qe ... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Serum per Floket Dr.Davey
Asnjë vlerësim

Ky serum ka nje efekt unik ne permiresimin e flokeve, riparimin e rrenjeve, ekstrak i ekstrakteve bimore, redukton... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Krem per Floke Kacurrela Skin Doctor
Asnjë vlerësim

Vaji i arganit ushqen flokun, rikthen gjallerine dhe i ben floket me te forte. Ky krem siguron nje riperteritje... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Vaj Kunder Renies se Flokeve Love Jojo
Asnjë vlerësim

Nje perzierje e vajit te xhenxhenfilit, dellinjes, rozmarines, vitamines e dhe farerave paradisi e bejne kete vaj... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Caj Jeshil Maca
Asnjë vlerësim

Maca eshte nje variant i cajit jeshil qe eshte shume i pasur me lende ushqyese sesa caji jeshil i zakonshem. Ky caj siguron energji te paster dhe mund te konsiderohet si nje zevendesues me i shendetshem i kafese. Ky caj pe... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Pluhur Methi per Floket & Fytyren FenuGreek Powder
Asnjë vlerësim

Pluhuri Meth eshte 100% natyral dhe pa konservues. Prodhuar ne Indi. Ndihmon floket ne: zgjatje, largimin e... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Serum Kunder Renies se Flokeve Biohira
Asnjë vlerësim

Serumi me emrin Mavi Su qe do te thote uji blu, njihet me shume emra si ilaci blu, serumi blu, locioni flokeve... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Maske Kunder Renies se Flokeve - ROUSHUN
Asnjë vlerësim

Bli online edhe hidratoni e ajrosni flokët tuaj me trajtimin e maskës së ekstraktuar me bisht kali dhe ginseng, të krijuar posaçërisht për të mbrojtur flokët nga rënia !! Kjo maskë është një përkujdesje tepër e v... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores