Filtra
Çmimi
200.00ALL 4,941.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Artikuj shkolle & zyre (63 Produkte)

Ditar Shkollor 10 Muaj Hot Wheel 258
Asnjë vlerësim

Ditar per shkolle me dizenjo te vecante Per te gjithe te apasionuarit pas garave me makina Racing me ngjyre blu dhe nje makine si printim Ditari ka faqe per 10 muaj ku femija mund te shenoje gjithcka qe i duhet. Nje akses... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Ditar Shkollor 12 Muaj Sweet Years
Asnjë vlerësim

Ditar per shkolle me dizenjo te vecante Sweet Years me lule roze dhe te bardha Ditari ka faqe per çdo muaj ku femija mund te shenoje gjithcka qe i duhet. Nje aksesor i nevojshem per shkolle Fletet me kuadrate dhe me kal... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Ditar Shkollor 12 Muaj Lonsdale
Asnjë vlerësim

Ditar per shkolle me dizenjo te vecante Flamurin anglez dhe ngjyren baze te zezen Ditari ka faqe per çdo muaj ku femija mund te shenoje gjithcka qe i duhet. Nje aksesor i nevojshem per shkolle... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Axhende 2019 me Magnet
Asnjë vlerësim

Axhende 2019 me mbyllje me magnet Permasa: 17.2 x 24 cm  Me 320 faqe  E dipsonueshme ne ngjyre te zeze

from 690.00ALL
at 1 stores
Axhende 2019 Big
Asnjë vlerësim

Dhurata per te nisur vitin mbare Axhende 2019 "Big" Permasa: 17.2 x 24 cm  320 faqe  E disponueshme ne ngjyre Blu te erret dhe te zeze ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Axhende 2019 me Llastik
Asnjë vlerësim

Axhende 2019 me llastik per te mbajtur shenimet tuaja  Permasa: 14.2 x 20.5 cm   Ka 320 faqe E dipsonueshme ne ngjyren blu ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Axhende 2019
Asnjë vlerësim

Axhende 2019 e thjeshte per te mbjtur shenimet tuaja  Permasa: 14.2 x 20.5 cm  Ka 320 faqe E dipsonueshme ne kater ngjyra te ndryshme ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Tabele Shkrimi LCD 8.5”
Asnjë vlerësim

Tabele Shkrimi LCD 8.5” Mund te vizatoni, mbani shenime apo beni llogari duke kursyer leter. Ka nje buton per te fshire gjithcka dhe per te nisur nga fillim perseri. Mund te perdoret ne shtepi, shkolla, zyra etj.. Ne pje... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Sikur të isha djalë
Asnjë vlerësim

Ky është romani më përfaqësues i sentimentalizimit në letërsinë shqipe, i referuar në të gjitha shkollat e mesme.... Lexo më shumë

from 360.00ALL
at 1 stores
Atlas i anatomisë
Asnjë vlerësim

Kjo vepër i drejtohet nxënësve, studentëve, kujt do lexues që kohë pas kohe i nevojiten njohuri nga anatomia e trupit të njeriut. Atlasi është i konceptuar në mënyrë të qartë, me shënime të shkurtëra që sjellin... Lexo më shumë

from 720.00ALL
at 1 stores
Atlas i historisë (për shkolla)
Asnjë vlerësim

Atlasi përfshin historinë e përgjithshme dhe historinë kombëtare. Pjesa që i përket historisë së përgjithshme është e gërshetuar, ndërsa historia kombëtare është njësi më vete. Pjesa e histor... Lexo më shumë

from 720.00ALL
at 1 stores
Cante Shpine Wars + Walkie Talkie
Asnjë vlerësim

Cante shkolle per djemte me personazhin e tyre te preferuar nga Star Wars Cante ka dy xhepa te medhenj, dhe nje... Lexo më shumë

from 4,941.00ALL
at 1 stores
Paper Mate Stilolaps Ink Joy 100 Color 10 cope
Asnjë vlerësim

Stilolapsa te markes Paper Mate Stilolapsat kane boje e cila shkruan menjehere dhe panderprerje Nje nuance... Lexo më shumë

from 400.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Atlas themelor i ekologjisë