Gaming (311 Produkte)

Ps4 Minecraft Bedrock
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Versioni Bedrock i Minecraft është versioni i unifikuar i lojës që ofron të njëjtën përvojë në të gjitha tastierat. I gjithë ai kod i lavdishëm, i unifikuar do të thotë q�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Medievil
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4 . Ri-jetoni aventurën origjinale në PlayStation 4. Tifozja e preferuar e tifozëve është rivendosur plotësisht nga varri lart, duke përzier gameplay klasik me visuale mahnitëse, të gjitha n�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Marvel’s Spider-Man
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4 . Ky nuk është Spider-Man që keni njohur më parë, ose keni parë në një film. Ky është një Peter Parker me përvojë i cili është më mjeshtëror në luftimin e krimeve të mëdha në New... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Marvel Spider-Man GOTY
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4 . Përjetoni Edicionin e Lojës së Vitit të Spider-Man të Marvel, i cili përfshin lojën e plotë, plus Spider-Man Marvel: Qyteti që kurrë nuk fle plotësisht përmbajtjen e h... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Killzone Shadow Fall PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4 . Një racë e re e heroit për një vizion të ri të Killzone: Luaj si Marshalli Shadow Lucas Kellan. Përfaqësimi më i miri dhe i ngarkuari i Vektës për të ruajtur paqen e brishtë Shfry... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Just Dance 2020
Asnjë vlerësim

Bli online ps4 Just Dance! Mblidhni miqtë dhe familjen tuaj dhe Just Dance si askush që nuk po shikon me Just Dance 2020! Franchise e Lojërave 1 Muzikore të Të gjitha kohërave, me mbi 67 milion njësi të shitura, ës... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Horizon Zero Dawn Edition
Asnjë vlerësim

Bli online lojen Horizon Dawn ne playstation 4 . Horizon Zero Dawn një lojë emocionuese e re e roleve të veprimit ekskluzivisht për sistemin PlayStation 4, e zhvilluar nga Guerilla Games me çmime fituese Fillo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Editimi Ps4 Grid Day One
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4 Grid Edition. Kthimi i Grid me një përvojë krejt të re, ku çdo garë është mundësia të zgjedhësh rrugën tënde, të krijosh historinë tënde dhe të përcaktosh trashëgiminë tënd... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Grand Theft Auto V Premium Edition GTA
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 GTA GTA V Premium Online Edition vjen me lojën bazë e cila përfshin fushatën e tij fantastike me një lojtar që mban jashtëzakonisht mirë edhe pesë vjet nga debutimi i saj. Ai gjithashtu pë... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Gran Turismo Sport Playstation Hits
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 Mirësevini në të ardhmen e motorëve - Përvoja përfundimtare e garave me motor është rikthyer dhe më e mirë se kurrë në PlayStation 4 Merrni qasje të menjëhershme vetëm në maki... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 God Of War PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Kamera e lirë sjell veprimin më afër sesa kurrë te luftimit. Akset e fuqishme, magjike dhe shumëfaqëshe të Kratos janë një armë brutale, si dhe një mjet i gjithanshëm për eksplorim Midgard : i vendosur brenda pyje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Final Fantasy VII Remake
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 me teme Final Fantasy V11. Eksploro nje bote Dark dhe Elektike: Zhytu thellë në zemrën e metropolit neo-noir të Midgar Ky qytet retro-futuristik vjen në jetë duke u dhënë lojtarëve mundësinë e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Fifa 20
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 me video-game Fifa 20. FIFA 20 është një lojë video simuluese futbolli e publikuar nga Electronic Arts si pjesë e serisë FIFA. ... Loja përmban VOLTA Football për herë të parë, një moda... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Far Cry Primal
Asnjë vlerësim

Bli online lojen ne playstation 4 Far Cry Primal. Epoka është Epoka e Gurit, një kohë e rrezikshme e afërt dhe aventurë e pakufishme, kur mamuthët gjigantë dhe tigrat sabretooth sundojnë globin, dhe njerëzimi ësh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Far Cry 5
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 te lojes Far Cry 5. FarCry 5 eshte nje video-game aksion-aventure ne te cilen luhet me arme. Zhvilluar nga Ubisoft Montreal dhe botuar nga Ubisoft për Microsoft Windows, PlayStation 4 dhe Xbox One... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Permbledhje Ps4 Far Cry 4 + Far Cry 5
Asnjë vlerësim

Bli online paketen e dyfishte te FarCry 4+ FarCry5. Zbuloni ose rizbuloni ekskluzivitetin fitues të Far Cry dhe përvojat e gjalla të përvojës falë kësaj pakete të dyfishtë Far Cry 5 + Far Cry 4. Eksploroni botët ma... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Earbuds U20
Asnjë vlerësim

Bli online kufje gaming me bluetooth, modeli U20. Shijoni lojerat tuaja ne cilesi te larte te kualitetit duke... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Far Cry 4
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 te lojes FarCry 4. Përshkrimi i Far Cry Primal: Pasi të keni sjellë kaos dhe shkatërrim në tropikët dhe në majat Himalaya ekskluziviteti fitues i çmimit Far Cry shpërthen në... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Fallout 76
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4. Zbuloni sekretet e Virxhinias Perendimore duke luajtur përmes një kërkimi kryesor krejt të ri, duke filluar që nga momenti kur dilni nga Vault 76. NPC-të e Njeriut: Të befasojnë ose trad... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 F1 2019 Standard
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 F1 2019. Mposhtni rivalët tuaj - Shkoni kokë më kokë me rivalët më të mëdhenj në F2 dhe F1. Modaliteti F2 dhe tregimi i karrierës - vendosni reputacionin tuaj dhe mposhtni rivalët tuaj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores