Gaming (311 Produkte)

Kufje RAZER KRAKEN PRO-V2
Asnjë vlerësim

Kufje   Kufje   RAZER elektra  V2 Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Interface:Jack 3.1 Frekuencat jane 20Hz - 20kHz... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Kufje RAZER KRAKEN TOURNAMENT USB
Asnjë vlerësim

Kufje    RAZER KRAKEN Tournament  USB Modeli RZ04-02051100-R3M1 Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Interface:USB Freku... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Everest Mercury X8
Asnjë vlerësim

Mouse gaming Everest Mercury X8 portabel dhe rezistent ndaj goditjeve. Me 6 butona: butoni djathtas/ majtas, buton... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Tastiere Keyboard Gaming Razer Huntsman Tournament Linear
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Gaming Razer Huntsman Tournament Linear Tastiera ne modelin Huntsman Tournament Linear qe ofron shpejtesine maksimale per te ofruar avantazh ne cdo loje gaming Me switch 1.0 mm qe regjistron cdo shpe... Lexo më shumë

from 16,790.00ALL
at 1 stores
Karrige MICHODAI eShark
Asnjë vlerësim

Karrige modeli  MICHODAI eShark Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi dhe krahe te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 ke... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Rampage SMX-R51 Flare
Asnjë vlerësim

Nje nder mouse me te mire gaming nga Rampage. Me kontur fin LED RGB. Lidhet me USB me PC dhe nuk kerkon instalim.

from 3,390.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Razer Basilisk Essential Chroma
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Gaming Razer Basilisk Essential Chroma Razer Basilisk Essential është mausi i fundit FPS falë sensorit optik më të përparuar në botë dhe veçorive si një çelës rregullimi i rezistencës së rrotave t... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Redragon Phaser M609
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Gaming Redragon Phaser M609 Mouse gaming e markes Redragon ne modelin Phaser M609 Me rezolucion 3200 DPI ne 4 nivele (1000 1600 2400 3200) Me frekuence ndaj pergjigje 500 Hz Me 7 butona te programuar per kont... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Gaming Redragon Draconic K530RGB Mekanike Wiereles Bluetooth
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Gaming Redragon Draconic K530RGB Mekanike Wiereles Bluetooth 60% Tastiere mekanike me dizajnt ergonimik me madhesi sa 60 % e nje tatsiere normale Mund te lidhet me wifi ose bluetouth me bateri 3000mha Me 4 b... Lexo më shumë

from 7,290.00ALL
at 1 stores
Karrige Pro-Racer
Asnjë vlerësim

Karrige e kuqe modeli Pro-Racer Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim pasi vjen me thurje ne te gjithe... Lexo më shumë

from 28,990.00ALL
at 1 stores
Karrige Nitro-Gt White Shark- Gaming Chair
Asnjë vlerësim

Karrige modeli Nitro-Gt White Shark- Gaming Chair Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Karrige DERVISH-R White Shark Black/Red
Asnjë vlerësim

Karrige modeli  DERVISH-R eShark Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi dhe krahe te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 kem... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Game Pad White Shark Pantheon GPW-2021 Wireles
Asnjë vlerësim

Game Pad White Shark Pantheon GPW-2021 Wireles Dizajn ergonomik ,17 butona  Hyr  plotësisht në botën virtuale të lojës. I pershatshme per Windows/95/98/ME/2000/XP/Vista/ 7, 8, 10 operating system, Playsta... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Kufje White Shark GH-2040 SERVAL
Asnjë vlerësim

Kufje White Shark GH-2040 SERVAL Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Interface: 2 x 3,5mm (Audio IN/OUT) Freku... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Kartë grafike MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G LHR
Asnjë vlerësim

Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave. Kjo është një kartë grafike e lojrave me performancë të lartë. Përdor një slot PCIe 4.0 (e... Lexo më shumë

from 143,011.00ALL
at 1 stores
Kartë grafike MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 12G LHR
Asnjë vlerësim

Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave. Kjo është një kartelë grafike jashtëzakonisht e fuqishme për lojëra. Ajo përdor një slot P... Lexo më shumë

from 183,165.00ALL
at 1 stores
Ps4 My Hero’s One Justice 2
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Beteja për drejtësi vazhdon, por kësaj radhe beteja bëhet më e madhe, më e keqe dhe më e çuditshme në "My Hero’s One Justice 2". Bazuar në serinë anime të hitit, të gjithë personaz... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Mortal Kombat 11
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4 Mortal Kombat. Të gjitha Variacionet e reja të Mortal Kombat ju japin kontroll të luftëtarëve tuaj për t'i bërë ato tuajat. Motori i ri i grafikëve tregon çdo moment që copëton k... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
PS4 Monster Hunter World Iceborne
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 Eksploroni vende duke u mbushur me krijesa të pazbuluara dhe ekosisteme të lulëzuara Beteja me përbindësh të frikshëm ku jane dhe zanat me armë të reja dhe forca të blinduara, por edhe për... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ps4 Monster Energy Supercross 2
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4! Loja zyrtare e Monster Energy AMA Supercross Championship është kthyer! Jetoni si kampion me modalitetin e azhurnuar të karrierës dhe vendosni aktivitete javore në axhendën tuaj: sfidat ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores