Gaming (311 Produkte)

MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS OC 6GB GDDR5
Asnjë vlerësim

MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS OC 6GB GDDR Te gjithe meritojne lojera te mrekullueshme Kjo eshte arsyeja pse u krijua MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS OC 6GB GDDR OC Edition i shpejte dhe i fuqishem Tani mund ta kthen... Lexo më shumë

from 39,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Rampage SMX-R22
Asnjë vlerësim

Mouse gaming Rampage SMX-R22 portabel dhe rezistent ndaj goditjeve. Me 7 butona: butonat majtas/ djathtas, buton... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Rampage DLM-355
Asnjë vlerësim

Mouse gaming Rampage dizenjuar per te apasionuarit pas lojrave. Diznejo dinamike dhe shume komfort per doren tuaj.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Karrige White Shark GAMING RACER-TWO
Asnjë vlerësim

Karrige White Shark GAMING  RACER-TWO Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim pasi vjen me thurje ne te gjithe siperfaqen  Me lartesi dhe krahe te rregullueshem sipas deshires  Rrotullohet 360 grade fale 5 kembeve me r... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Tastier White Shark GK-2201 RONIN e ZEZE
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastier White Shark GK-2201 RONIN e ZEZE Numri i butonave: 68Paraqitja e butonit: KompaktLloji i butoni: MembranëJetëgjatësia: Klikime mbi 10 MAnti-Ghosting: 19 butonaNdriçimi i pasmë: LED - efekt Ng... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Wireless Everest SM-834
Asnjë vlerësim

Mouse wireless per te thjeshtesuar procesin tuaj te punes. Per nje pune edhe ne distance, pa fisha te lidhura me... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Karrige White Shark GAMING TERMINATOR
Asnjë vlerësim

Karrige White Shark GAMING  TERMINATOR Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi dhe krahe te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 k... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Gaming Rampage SN-R7
Asnjë vlerësim

Kufje gaming me dizenjo te avancuar. Cilesi stereo e larte e zerit. Kufjet jane te pajisura me logon me ndricim... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Kufje Gaming Rampage RM-X1 Python
Asnjë vlerësim

Kufjet Gaming RM-X1 Python jane kufje gaming per PC te ndertuara me material te forte. Fale mikrofonit te... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Gaming Rampage RM-K3
Asnjë vlerësim

Kufje me cilesi te larte degjimi. Dizajn te avancuar dhe shume komfort per tu mbajtur per periudha te gjata. Me... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Karrige DERVISH-R White Shark Black/White
Asnjë vlerësim

Karrige modeli  DERVISH-R eShark Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi dhe krahe te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 kem... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Redragon Mirage M690 Wireless
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Gaming Redragon Mirage M690 Wireless Mouse gaming e markes Redragon ne modelin M690 Me 6 nivele DPI per te njohur te gjitha nevojat tuaja per lojera apo edhe ne perdorim te perditshem Me lidhje wireless per t... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Kufje TIGER White Shark GH-1644
Asnjë vlerësim

Kufje  TIGER White Shark GH-1644 Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Interface: 2 x 3,5mm (Audio IN/OUT) Frekue... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Gaming Rampage RM-K19
Asnjë vlerësim

Kufje me cilesi te larte degjimi. Dizajn te avancuar dhe shume komfort per tu mbajtur per periudha te gjata. Me... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Gaming Razer Cynosa Lite US
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Gaming Razer Cynosa Lite US Razer Cynosa Chroma Lite eshte nje tastiere e lehte e fuqishme lojrash e dizajnuar deri ne detajet me te vogla qe mund te mbeshtesin plotesisht perpjekjen tuaj te lojerave d... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Lion White Shark GH-1841
Asnjë vlerësim

Kufje   Lion  White Shark GH-1841 Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Interface: Usb 2.0 Frekuencat jane 20Hz - 20k... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Razer Basilisk V2 Chroma FPS Ergonom
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Gaming Razer Basilisk V2 Chroma FPS Ergonom Me 11 butona te programuar ne nje dizajn multifunksional qe ju mundeson te kontrolloni lehtesisht komandatat ne prakticitet maksimal Razer Bas... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Kufje RAZER Elektra V2
Asnjë vlerësim

Kufje   Kufje   RAZER elektra  V2 Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Interface:Jack 3.1 Frekuencat jane 20Hz - 20kHz... Lexo më shumë

from 8,590.00ALL
at 1 stores
Mouse Gaming Razer Mamba Elite
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Gaming Razer Mamba Elite Nje nga modelet ikone te markes Razer me 20 module ndricimi dhe performance ne nje dizajn ergonomik Eksploroni efektet e ngjyrave personalizojeni sipas ngjyres dhe model... Lexo më shumë

from 11,042.00ALL
at 1 stores