Filtra
Çmimi
990.00ALL 57,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Gaming (41 Produkte)

Karrige Sheba White Shark - Gaming Chair Sheba
Asnjë vlerësim

Karrige Sheba White Shark modeli Gaming Chair Sheba Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 kemb... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
PS4 1TB + God of War 4
Asnjë vlerësim

PS4 1TB + God of War 4 Pajisja ka memorie 1 terra dhe rezolucion te figures HD 1920 x 1080 Grafika AMD Radeon... Lexo më shumë

from 45,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Wireless PS4 Platinum
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Sony platinum E pershtatshme per lojrat PlayStation 4 gjithashtu kompatibel me Windows dhe Mac... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Kamera per Playstation 4 V2
Asnjë vlerësim

Kamera per Playstation 4 Sony Luani me miqte tuaj me video dhe argetohu ne teper Cilesi e paster zeri dhe figure fale lentes se dyfishte Kamera 3D ju jep mundesine lojtareve te shihen me mire ne cdo levizje me njeri tjetrin ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Playstation Pro 1 TB
Asnjë vlerësim

Playstation Pro, tipi PS4 me sistemin me te avancuar Pajisja ka memorie 1 terra dhe rezolucion te figures 1920... Lexo më shumë

from 57,990.00ALL
at 1 stores
Doreze PS3 Dual Shock
Asnjë vlerësim

Doreze per playstation 3 dual shock Kontrollohet me ane te wireless-it. Ndjeni çdo goditje, përplasje dhe shpërthim fale DUALSHOCK qe mbani ne dorë Luanime miqte tuaj duke mos pasur nevoje te qendroni afert pa... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Plantronics GameCom D60
Asnjë vlerësim

Ngrijeni volumin e lojes apo muzikes dhe miksojnei sipas shijeve tuaja. Kufjet e duhura per lojtaret e... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Plantronics GameCom 388
Asnjë vlerësim

Kufje Plantronics GameCom 388 Nese i vendosni ne vesh gjithcka tjeter nuk egziston me Ze i thelle me bass nepermjet... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Tapet Gaming White Shark TMP-Shark
Asnjë vlerësim

Tapet Gaming White Shark modeli TMP-Shark  Per te gjithe te apasionuarit ndaj lojrave edhe aksesoret jane unik  Tapet i dizenjuar enkas qe lojrat te marin nje dimension tjeter  Vjen ne forme kuboidi ku vendoset mbi nje tav... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Puma White Shark Headset GH-1843 Black
Asnjë vlerësim

Kufje Puma White Shark Headset modeli GH-1843 Black Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Me mikrofon i cili levizet sipas deshires... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Cougar White Shark Headset GH-1643 Cougar
Asnjë vlerësim

Kufje Cougar White Shark Headset modeli GH-1643 Cougar Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Me mikrofon i cili levize... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Sbox HS‐401BR
Asnjë vlerësim

Kufje kompjuteri modeli HS‐401BR Me mikrofon te inkorporuar ne dimensione 6mm x 2,5mm Frekuencat jane 20Hz - 20kHz dhe kapaciteti i driverit eshte 30mm Te pershtatshme edhe per te luajtur lojra te ndr... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Karrige Phantom White Shark- Gaming Chair
Asnjë vlerësim

Karrige Phantom White Shark- Gaming Chair Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 kembeve me rr... Lexo më shumë

from 23,990.00ALL
at 1 stores
KufjeTrust GXT 363 HAWK 7.1 BASS VIBRATION
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Trust GXT 363 HAWK 7.1 Bass vibration Me lidhje USB me gjatesi 300cm. Kufjet jane me mikrofon, frekuenca shkon nga 20-20000Hz Kufjet jane te pajisura ne pjesen e telit me nje telekomande qe ju lejon te ndr... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Tapet Gaming per Mouse White Shark Luminos 80x35cm
Asnjë vlerësim

Tapet mouse per lojra Luminos nga White Shark. Krijoni ne siperfaqe te qendrueshme per mousin tuaj. Skajet e... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Tavoline Gaming White Shark + Tapiceri Pad
Asnjë vlerësim

Tavoline e dedikuar per te apasionuarit pas lrave elektronike. Tavolina eshte e veshur me tapiceri Pad e cila... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
KufjeTrust GXT 345 Creon 7.1 Bass Vibration
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Trust GXT 345 Creon  7.1 Bass vibration Me lidhje USB me gjatesi 200cm. Kufjet jane me mikrofon, frekuenca shkon nga 20-20000Hz Kufjet jane te pajisura ne pjesen e telit me nje telekomande qe ju lejon te ndrysh... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores