Shampo & Balsam (74 Produkte)

NOAH Shampo për flokë të lyer, të djegur, të dekoloruar 1 litër
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE                 Me Fitokeratinë Orizi. Shampo pa silikon, e formuluar për të forcuar ngjyrën e flokut  duke i zgjatur jetëgjatësinë dhë intesitetin bojës. Ristrukturon dhe riparo... Lexo më shumë

from 2,125.00ALL
at 1 stores
NOAH Balsam me acid hialuronik
Asnjë vlerësim

Balsam flokësh natyral për një trajtim shkrifërues, rihidratues dhe volumizues. Me Acid Jaluronik dhe Ekstrakt Trumze. Është një balsam që i bën flokët të shkrifët, dhe i mbron. Në saj të prezencës së Acidit Jal... Lexo më shumë

from 1,360.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo për flokë të lyer, të djegur, të dekoloruar 250 ml
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE                 Me Fitokeratinë Orizi. Shampo pa silikon, e formuluar për të forcuar ngjyrën e flokut  duke i zgjatur jetëgjatësinë dhë intesitetin bojës. Ristrukturon dhe riparo... Lexo më shumë

from 765.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo me acid hialuronik
Asnjë vlerësim

Shampo natyrale për një trajtim rigjenerues, rihidratues dhe tonifikues. Me veprim anti-age. Shampo me Acid Jaluronik shtë një shampo hidratuese me efekt rigjenerues dhe mbrojtës në sajë të prezencës së Acidit ... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo për flokë të thatë & pa shkëlqim 1 litër
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për flokë të thatë dhe pa shkëlqim. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vaji  i Finokut të Ëmbël dhe Proteinat e Grurit, të cilët i bëjnë flokët të butë, të hidratuar dh... Lexo më shumë

from 2,125.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo forcuese me livando 1 litër
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për përdorim të përditshëm E këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën. Shampo forcuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë ... Lexo më shumë

from 2,125.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo volumizuese për flokë të hollë & të yndyrshëm 250 ml
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për flokë të hollë dhe me tendencë yndyre. Flokët me volum, të butë, të shëndetshëm dhe të hidratuar janë të dëshiruar nga të gjithë. Vitamina C, prezente në agrum... Lexo më shumë

from 765.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo rigjeneruese me vaj argani për flokë shumë të thatë 1 litër
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar. Shampo rigjeneruese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbërësit aktivë të... Lexo më shumë

from 2,125.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo anti-alergjike me Aloe Vera 200 ml
Asnjë vlerësim

Delikate, i jep flokut shkëlqim dhe jetë. Shampo e formuluar për të reduktuar në minimum rrezikun e alergjive, të shkaktuar shpesh nga aromat dhe substancat sintetike. Është një shampo shumë e kësh... Lexo më shumë

from 975.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo kundër rënies së flokut 150 ml
Asnjë vlerësim

Për meshkuj & femra Parandalon plakjen dhe degjenerimin e flokut, duke e forcuar atë. Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Finokut (Foeniculum vulgare), Ger... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për zbokth të yndyrshëm 1 litër
Asnjë vlerësim

Shampo për zbokth të yndyrshëm, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë, me tendencë rrjepje e lëkurës dhe krijim zbokthi. Përzierja e vajrave esencialë 100% të pastër, në sinergji me ekstraktin e Hithrës (U... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për zbokth të thatë 1 litër
Asnjë vlerësim

Shampo e rekomanduar për probleme të lëkurës së dehidratuar të kokës, me tendencë renie e lëkurës. Ndihmon në parandalimin e zbokthit duke eleminuar skuqjet dhe kruarjet e skalpit. Përzierja e vajrave ese... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për flokë të thatë 1 litër
Asnjë vlerësim

Shampo për flokë të thatë, opakë, të dëmtuar nga lyerja dhe permanenti, të dobësuar nga agjentët e jashtëm si dielli, smogu dhe klori. I bën flokët të shndritshëm dhe të derdhur. Përzierja e vajrav... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për flokë të thatë 150 ml
Asnjë vlerësim

Shampo për flokë të thatë, opakë, të dëmtuar nga lyerja dhe permanenti, të dobësuar nga agjentët e jashtëm si dielli, smogu dhe klori. I bën flokët të shndritshëm dhe të derdhur. Përzierja e vajrav... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për flokë të yndyrshëm 1 litër
Asnjë vlerësim

Shampo për flokë me yndyrë, për skalp që prodhon  yndyrë me tepricë. Përzierja e vajrave esencialë 100% të pastër të Limonit (Citrus limon), Cedrit (Cedrus atlantica), Ekualiptit (Eucalyptus citriodora), Pemës së... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për flokë të yndyrshëm 150 ml
Asnjë vlerësim

Shampo për flokë me yndyrë, për skalp që prodhon  yndyrë me tepricë. Përzierja e vajrave esencialë 100% të pastër të Limonit (Citrus limon), Cedrit (Cedrus atlantica), Ekualiptit (Eucalyptus citriodora), Pemës së... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për flokë delikatë 1 litër
Asnjë vlerësim

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie. Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livand... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo për flokë delikatë 150 ml
Asnjë vlerësim

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie. Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livand... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Shampo për flokë biondë ose delikatë 500 ml
Asnjë vlerësim

Shampo Argital për flokë bjondë apo delikatë i bën flokët e shëndetshëm dhe të fortë dhe ka një veprim ndriçues, duke u përkujdesur për flokët bjondë. Shampoja për flokë bjondë ose delikate me argjile të g... Lexo më shumë

from 1,785.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Shampo për flokë biondë ose delikatë 250 ml
Asnjë vlerësim

Shampo Argital për flokë bjondë apo delikatë i bën flokët e shëndetshëm dhe të fortë dhe ka një veprim ndriçues, duke u përkujdesur për flokët bjondë. Shampoja për flokë bjondë ose delikate me argjile të g... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores