Shampo & Balsam (74 Produkte)

ARGITAL Shampo për flokë me yndyrë ose zbokth 500 ml
Asnjë vlerësim

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit. I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pas... Lexo më shumë

from 1,700.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Shampo për flokë me yndyrë ose zbokth 250 ml
Asnjë vlerësim

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit. I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pas... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
NOAH Balsam hidratues & ushqyes
Asnjë vlerësim

Balsam hidratues i çertifikuar Bio-Organik, ideal për të gjitha tipet e flokut. Me përbërës aktivë vajin e Susamit dhe Tërshërën e fermentuar. I krijuar për të ushqyer dhe hidratuar flokët, duke lehtësuar kre... Lexo më shumë

from 1,360.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo ushqyese me marula & shegë
Asnjë vlerësim

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, për përdorim të përditshëm, për të gjithë tipet e flokut. Me përbërës aktivë vaj Marula dhe Shegë të fermentuar. Lan flokët me delikatesë, duke i bërë të b... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo hidratuese për flokë të thatë
Asnjë vlerësim

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, me veprim hidratues për flokë të thatë dhe pa shkëlqim. Me përbërës aktivë ekstraktin e gjetheve të ullirit dhe orizin e fermentuar. Hidraton në mënyrë intesive flokët, duke ... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo volumizuese për flokë të hollë
Asnjë vlerësim

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, për flokë të hollë dhe pa volum.  Për të gjitha tipet e flokut. Me përbërës aktivë ekstrakt Qitro dhe Çaj Jeshil të fermentuar. I ideuar për trashjen e flokut, dhuro... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo për flokë të yndyrshëm
Asnjë vlerësim

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, për skalp dhe flokë të yndyrshëm. Me përbërës aktivë vaj esencial Mente dhe Sherebelë të fermentuar. Pastron flokun dhe skalpin dhe stabilizon prodhimin e yndyrës, duke i b�... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo kundër zbokthit 250 ml
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Shampo pastruese me veprim riekuilibrues për lëkurën e kokës me tëndencë zbokthi, tharje dhe rrjepje e skalpit, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbë... Lexo më shumë

from 765.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo rigjeneruese me vaj argani 250 ml
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar. Shampo rigjeneruese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbërësit aktivë të... Lexo më shumë

from 765.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo forcuese me livando 250 ml
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për përdorim të përditshëm E këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën. Shampo forcuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë ... Lexo më shumë

from 765.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo kundër zbokthit 1 litër
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Shampo pastruese me veprim riekuilibrues për lëkurën e kokës me tëndencë zbokthi, tharje dhe rrjepje e skalpit, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbë... Lexo më shumë

from 2,125.00ALL
at 1 stores
Equilibra Argan Balsam per Mbrojtjen e Flokeve 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Balsam per Mbrojtjen e Flokeve 200 ml Mbron dhe zbut floket fale perberesve aktiv te pranishem ne formule  Origjina bimore e saj zgjidh butesisht floket dhe nyjet e krijuara duke i bere te bute dhe te nd... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Trico Balsam Hidratimin e Flokeve 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Balsam Hidratimin e Flokeve 200 ml Balsam rregullues, hidratues me perberje komplekse bimore  Ushqen, hidraton,ristrukturon boshtin e flokeve  Projektuar per te ofruar butesi pa i thare floket (dehidra... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Balsam per Floket 200ml
Asnjë vlerësim

Blasam per floket, Equilibra, me permbajtje aloe vera E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve Fale veprimit... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Shampo per Mbrojtjen e Flokeve 250ml
Asnjë vlerësim

Shampo per mbrojtjen e flokeve me permbajtje vaj argani dhe ekstrakti i gjetheve te cajit te zi E pershtatshme per floke te dobet dhe pa jete Perberesit aktive natyrale qe jane ne shampon i mbrojne floket, rikthejne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml Rivendos butesine dhe ne floke dhe jep pamje te shendetshme  Riparon floket e demtuar  Permban nje komplaks bimesh si vaj argan,aloe vera dhe keratine... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml Shampo qe ushqen intensivisht floket e thate dhe te demtuar  Rikthen shkelqimin e flokeve, pastron dhe ushqen floket  E pasur me gjalp shea, ekstrakt i gjethes se arres, ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores