Filtra
Çmimi
290.00ALL 4,200.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Shampo & Balsam (71 Produkte)

Equilibra Argan Balsam per Mbrojtjen e Flokeve 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Balsam per Mbrojtjen e Flokeve 200 ml Mbron dhe zbut floket fale perberesve aktiv te pranishem ne formule  Origjina bimore e saj zgjidh butesisht floket dhe nyjet e krijuara duke i bere te bute dhe te nd... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Equilibra Trico Balsam Hidratimin e Flokeve 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Balsam Hidratimin e Flokeve 200 ml Balsam rregullues, hidratues me perberje komplekse bimore  Ushqen, hidraton,ristrukturon boshtin e flokeve  Projektuar per te ofruar butesi pa i thare floket (dehidra... Lexo më shumë

from 679.00ALL
at 1 stores
Equilibra Aloe Balsam per Floket 200ml
Asnjë vlerësim

Blasam per floket, Equilibra, me permbajtje aloe vera E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve Fale veprimit... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Equilibra Argan Shampo per Mbrojtjen e Flokeve 250ml
Asnjë vlerësim

Shampo per mbrojtjen e flokeve me permbajtje vaj argani dhe ekstrakti i gjetheve te cajit te zi E pershtatshme per floke te dobet dhe pa jete Perberesit aktive natyrale qe jane ne shampon i mbrojne floket, rikthejne... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml Rivendos butesine dhe ne floke dhe jep pamje te shendetshme  Riparon floket e demtuar  Permban nje komplaks bimesh si vaj argan,aloe vera dhe keratine... Lexo më shumë

from 679.00ALL
at 1 stores
Equilibra Trico Kristaline per Floke 50 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Kristaline per Floke 50 ml Vaj kristalesh i lengshem i cili permban fitosinergjine bimore  Ushqen,hidraton dhe ristrukturon floket qe ne rrenje  Projektuar per te mbrojtur floket ne disa raste 1. ... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml Shampo qe ushqen intensivisht floket e thate dhe te demtuar  Rikthen shkelqimin e flokeve, pastron dhe ushqen floket  E pasur me gjalp shea, ekstrakt i gjethes se arres, ... Lexo më shumë

from 649.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karbon Aktiv Shampo Floku 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Shampo Floku 250 ml Ideal per floke te papaster pasi i pastron butesisht skalpin e kokes  Heq zbokthin dhe cdo papasterti tjeter nga skalpi deri ne gjatesine e flokut  Karboni aktiv thith papastertite... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Equilibra Aloe Shampo Floku 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Shampo Floku 250 ml Shampo hidratuese ideale per te gjitha llojet e flokeve  Pastron lehtesisht floket e te gjithe pjesetareve te familjes  Mbron dhe hidraton boshtin e flokeve si dhe rinderton majat e tyre... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karite Universal 100 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Universal 100 ml Krem me gjap shea per trupin,duart dhe fytyren  Ideal per lekure te thate te plasaritur dhe te dehidratuar  Ushqen, hidraton dhe mbron lekuren kudo qe mund te perdoret  E pasur ed... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Equilibra Trico Shampo Kundra Renies Flokeve 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Trico Shampo Kundra Renies Flokeve 250 ml E krijuar per ristrukturimin e flokeve te brishte  Rikthen fortesine qe ne rrenje deri ne maje  Hidraton dhe ristrukturon boshtin e flokeve Permban vaj argani, aloe ver... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karbon Aktiv Shampo Trupi 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Shampo Trupi 250 ml Shampo trupi me 80% perberes natyror dhe 20% aloe vera  Xhel delikat dhe pastrues ideal per lekuren  Karboni aktiv largon papastertite dhe toksinat duke siguruar pastertine dhe fre... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Equilibra Shampo Ristrukturuese per Floke te Lyer 250ml
Asnjë vlerësim

Shampo ristrukturuese per floket e lyer, me tre perberes Ruan ngjyren dhe mbron floket Permban fitosinergine e veçante te bimeve komplekse (Argan Aloe Vera Keratin proteinat bimore te grurit) Ushqen, hidraton dhe rist... Lexo më shumë

from 679.00ALL
at 1 stores
Equilibra Shampo per Ristrukturimin e Flokeve 250ml
Asnjë vlerësim

Shampo per ristrukturimin e flokeve me tre perberes Permban fitosinergine e veçante te bimeve komplekse (Argan Aloe Vera Keratin proteinat bimore te grurit) Ushqen, hidraton dhe ristruktutron flokt. Projektuar per ristr... Lexo më shumë

from 679.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo për flokë të thatë & pa shkëlqim
Asnjë vlerësim

SHAMPO PROFESIONALE Për flokë të thatë dhe pa shkëlqim. Me Vaj Finoku të Ëmbël dhe Proteina Gruri. Shampo bimore hidratuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin.... Lexo më shumë

from 900.00ALL
at 1 stores
FLORA Shampo anti-alergjike me Aloe Vera 1 litër
Asnjë vlerësim

Delikate, i jep flokut shkëlqim dhe jetë. Shampo e formuluar për të reduktuar në minimum rrezikun e alergjive, të shkaktuar shpesh nga aromat dhe substancat sintetike. Është një shampo shumë e kësh... Lexo më shumë

from 3,900.00ALL
at 1 stores
NOAH Balsam hidratues & ushqyes leaves
Asnjë vlerësim

Balsam natyral për të gjitha tipet e flokut Me veprim të shpejtë hidratues dhe shkrifërues. Me Ujë Aktiv të gjetheve të Urthit (Hedera Helix) dhe Vaj të Bajames së Ëmbël. Balsam natyral pa silikon, me veprim t... Lexo më shumë

from 1,600.00ALL
at 1 stores
NOAH Spray ushqyes me gjethe lajthie
Asnjë vlerësim

Për të gjitha tipet e flokut. Me veprim të shpejtë ushqyes dhe hidratues. Me Ujë Aktiv të gjetheve të Lajthisë. Spray ushqyes me veprim të shpejtë hidratues dhe zbutës, për të gjithë tipet e flokëve. Uj... Lexo më shumë

from 1,700.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo për flokë të thatë & të dobët
Asnjë vlerësim

Shampo me ekstrakt Bambuje. Ushqyese dhe forcuese. Shampoja ushqyese për flokë të thatë, të dobët dhe të dëmtuar, është e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Përbërësi aktiv i kësaj shampoje ësht... Lexo më shumë

from 1,200.00ALL
at 1 stores
NOAH Shampo forcuese anti-age
Asnjë vlerësim

Shampo natyrale me ekstrakt Ginkgo Biloba. Forcuese, me efekt anti-age Parandalon rënien e flokut Shampo forcuese me efekt anti-age, për flokë të dobët, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Pë... Lexo më shumë

from 1,200.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

NOAH Shampo forcuese anti-age