Tastiere (78 Produkte)

Tastiere Gaming Mechanical Rampage HYDRA R6 PLUS
Asnjë vlerësim

Tastiere Gaming Mechanical Rampage HYDRA R6 PLUS Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Tastiere Gaming Everest Rampage KB-R79 Rainbow
Asnjë vlerësim

Tastiere Gaming Everest Rampage KB-R79 Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi taste... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Mini Tastiere Wireless
Asnjë vlerësim

Mini tastiere Wireless me 92 butona, mouse touchpad, me pershtates USB Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash Bateri te rikarikueshme Ideal per te komanduar Android TV Box, kompjuterin tuaj qe nga divani ku jen... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Tastiere Trust Classicline
Asnjë vlerësim

Tastiere e markes Trust klasike Me ngjyre te zeze e rehatshme ne pjesen e tasteve  Rezistente ndaj ujit apo lengjeve qe mund te bien mbi te Kabulli eshte i gjate 1.8 cm. Butona special Fikja, sleep, zgjimi etj Komp... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mouse dhe Tastiere me Wireless Tellur, US, USB
Asnjë vlerësim

Bli online mouse dhe tastiere me wireless nga TELLUR. Një komplet i plotë kontrolli dixhital me një tastierë dhe mouse me wireless që nuk kanë nevojë për softuer special për t'ju argëtuar - thjesht lidheni dhe luan... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Tellur US, USBCable 1,35 m
Asnjë vlerësim

Bli online tastiere kompjuteri nga Tellur. Kjo "makinë shkrimi moderne" është një pajisje intuitive, menjëherë funksionale thjesht duke futur kabllon e saj USB. Me një gjatësi kabllo 135 cm, tastiera ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mini Tastiere i8 me Wireless, 7 Ngjyra
Asnjë vlerësim

Bli online mini tastiere i8 me wireless. Dizajn i ri dhe inovativ Keyboard Mini Wireless me çelësa . 3 në 1 shumëfunksionale: Tastierë + mouse + prekje, lidhje wireless RF 2.4G Mini tastiera me 7 ngjyra dhe me ndri�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere+Mouse Gaming GTX300
Asnjë vlerësim

Bli online tastiere + mouse gaming GTX300. Nje tastiere me 104 tasta te lehte per tu perdorur, pa zhurme dhe dizajn... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere+ Mouse Gaming V100
Asnjë vlerësim

Bli online set tastiere+mouse gaming V100. Dizajn i vecante dhe teper cilesor, me 3 ngjyra te perfshira. Tasti FN: FN+SL mund te ndryshoje ngjyren e tastieres ne te kuqe, blu dhe lejla, FN+↑/↓ mund te rregulloje shke... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere+Mouse Wireless
Asnjë vlerësim

Bli online tastieren dhe mausin me wifi per nje punim te shpejte dhe efikas. E pershtatshme per kompjuter dhe laptop si dhe eshte pa zhurme ne momentin kur punoni. Kjo tastiere eshte e pershtatshme per Windows, XP, Mac... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Samurai White Shark GK-1622 Mechanical Feel
Asnjë vlerësim

Tastiere Samurai White Shark modeli GK-1622 Mechanical Feel Me drita LEDne disa ngjyra duke krijuar nje dizanj perfekt Vjen ne version amaerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme +12 taste per multimedia... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere dhe Mouse me fishe & Tapet per mouse K26-TZ
Asnjë vlerësim

Blini online set tastiere dhe mouse me fishe & tapet per mouse K26-TZ. Kjo tastierë mekanike [Versioni Super i Avancuar] Lejon shumë çelësa të punojnë njëkohësisht. Çdo çelës kontrollohet nga çelësi i pavarur,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere me lidhje usb per kompjuter Et-6100
Asnjë vlerësim

Blini online tastiere me lidhje usb per kompjuter Et-6100. Tastiera ET-6100 është një aksesor i besueshëm për përdorim të përditshëm. Pjesët e trupit janë prej plastike të cilësisë së lartë, e cila siguron punë ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere dhe Mouse LIMEIDI T21
Asnjë vlerësim

Blini online set tastiere dhe mouse LIMEIDI T21. - Dizajn ergonomik, ndjesi komode; - Drita e pasme shumëngjyrëshe, kontroll me një çelës të efektit të ndriçimit të ftohtë; - Mbajtës celu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere dhe Mouse K33
Asnjë vlerësim

Blini online set tastiere dhe mouse K33. Tastierë lojrash me ndjesi mekanike profesionale me ndriçim të pasëm për lojëra dhe zyra. 105 çelësa te projektuar posaçërisht për qëndrueshmëri të shtuar dhe reagime të ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiera Omega Gaming RGB Black [44842]
Asnjë vlerësim

Bli online tastieren per lojera Omega e pershtatshme per kompjuter dhe laptop. Tastiera VARR REBEL eshte krijuar per lojtarët dhe përdoruesit kerkues. Tastet e qëndrueshëm dhe të rehatshëm ofrojnë rehati në nivelin m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere dhe Mouse iMICE AK-600
Asnjë vlerësim

Bli online tastiere dhe mouse gaming modeli AK-600. Tastiere e plote dhe maus gaming nga iMICE. Pamje te vecante... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Gembird KB-MCH-03-W White
Asnjë vlerësim

Tastiere komode e cila vjen me nje bazament te sheshte  E thjeshte ne perdorim dhe me nje dizajn elegant  Shtypje e heshtur dhe e rehatshme Butonat multimediale praktike Taste: 104 pcs Interface: USB Permasat 4... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere dhe Mouse HP H-518
Asnjë vlerësim

Bli online set tastiere dhe mouse wireless HP, modeli H-518. Nje dizajn ergonomik dhe te thjeshtuar per me shume... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Set Tastiere dhe Mouse HP H-518