Tastiere (78 Produkte)

Set Tastiere dhe Mouse HK6500
Asnjë vlerësim

Bli online setin tastiere + mouse me wireless modeli HK6500. Me celesa te shumte DPI 800 /1000 /1200 /1600 per zgjedhjen tuaj. Dizajni pa kabuj dhe pesha e lehte ju lejojne ta mbani ate kudo qe deshironi. Fale lidhjes wi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere + Mouse Wireless K-06
Asnjë vlerësim

Bli online tastiere + mouse me wifi K-06 me funksion multifunksional. Duke perdorur teknologjine e re inteligjente... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Trust Me Touchpad Veza Wireless
Asnjë vlerësim

Tastiere multimediale me prekje  Mund te keni kontroll optimal ne TV, Smartphone, laptop oe loje  Me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano
Asnjë vlerësim

Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano Tastiere dhe Mouse idela per te apasjonuarit e Video Games, por jo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Numerike NK-106
Asnjë vlerësim

Tastiere numerike SBOX NK-106. Ka 18 taste. Lidhet me fishe USB 2.0 dhe gatesia e kabullit 1.35m. Perputhshmeria me Windows 98 / 2000 / ME / XP / Vista / 7 / 8 / 10. Permasat 13.9x.6x2.2 cm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Gembird KB-MCH-03-W White pa Paketim
Asnjë vlerësim

Tastiere komode e cila vjen me nje bazament te sheshte  E thjeshte ne perdorim dhe me nje dizajn elegant  Shtypje e heshtur dhe e rehatshme Butonat multimediale praktike Taste: 104 pcs Interface: USB Permasat 4... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mini Tastiere i8 me Wireless
Asnjë vlerësim

Bli online mini tastiere i8 me wireless. Dizajn i ri dhe inovativ Keyboard Mini Wireless me çelësa . 3 në 1 shumëfunksionale: Tastierë + mouse + prekje, lidhje wireless RF 2.4G Mini tastiera me 7 ngjyra dhe me ndri�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Intex IT-1017 Busbeng pa Paketim
Asnjë vlerësim

Tastiere Intex IT-1017 Busbeng. Model klasik me butona funksional. E pershtatshme me pc, laptop etj. Lidhet me fishe usb dhe gjatesia e kabullit 1.5 m. Permasat jane 440 x 140 x 23 mm.  Produkti vjen pa paketim... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere US+ Maus Gembird USB Bamboo 105 tasta + 4 Multimedia
Asnjë vlerësim

Bli online tastiere dhe mouse ne nje paketim. Marka Gembird, te dyja paisjet kane veshje te jashtme bamboo.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere US + Maus Omega OKM071B M-Media Wireless 2.4GHZ
Asnjë vlerësim

Bli online setin OKM071B qe perbehet nga nje tastiere pa kabull dhe me nje mouse optik 1000 DPI. Seti eshte i pajisur me një marrës USB, i cili lidh si mousin ashtu edhe tastierën. Teknologjia autolink mundëson lid... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiera US Omega OK-05 USB To Microusb Adapter
Asnjë vlerësim

Bli online modelin e tastieres kompjuterike 05 me adaptor USB në microUSB, i përputhshëm me tabletët PC dhe smartphone-t me OTG dhe me sistemin Android ose Windows 8. Nje produkt rezistent ndaj ujit me dizajn komod ku ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiera Asus U2000 + Mouse Set
Asnjë vlerësim

Bli online Set tastiere dhe maus nga Asus. Dizajnuar per ne shtepi ose ne zyra, kompjuter ose laptop. Taste jo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiera Dell Multimedia KB216
Asnjë vlerësim

Bli online Tastieren Dell Multimedia. E plote, e rehatshme dhe me taste jo te zhurmshem. Lidhje me fishe me gjatesi 1.5 meter. E pershtatshme per perdorim te perditshem. E pershtatshme per laptop Dell si edhe kompjuter. Tastet u p... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Dhe Maus HP Pavilion 400
Asnjë vlerësim

Bli online tastieren e plote dhe maus HP . E rehatshme dhe me taste jo te zhurmshem. Lidhje me fishe me gjatesi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere dhe Maus HP Pavilion Me Wireless 800
Asnjë vlerësim

Bli online tastieren e plote dhe maus HP. Pamje te vecante dhe te rehatshme ne perdorim. Mund te lidhet me cdo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Dhe Maus A4Tech 7100N
Asnjë vlerësim

Bli online set tastiere dhe maus wireless nga A4TECH. Kompakte dhe e rehatshme ne te punuar. Performance e larte... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere dhe Mouse A4Tech KM-7262
Asnjë vlerësim

Bli online tastieren dhe mausin e A4Tech . Aksesore per kompjuter te plote dhe me pjesen numerike. Te rehatshem... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Dhe Maus A4Tech KR-8372
Asnjë vlerësim

Bli online setin tastiere + maus A4Tech . Tastiere e plote dhe me pjesen numerike. Per zyre, shtepi me taste te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Tastiere + Maus A4Tech KR-85550
Asnjë vlerësim

Bli online tastieren dhe mausin A4Tech te pershtatshem per zyre dhe shtepi. Aksesore per kompjuter me tastiere... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere + Maus A4Tech KR-9276
Asnjë vlerësim

Bli online serin tastiere dhe maus te A4TECH . Te pershtatshem per zyre per shtepi nje tastiere e plote dhe me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Tastiere + Maus A4Tech KR-9276