Tastiere (78 Produkte)

Set Tastiere dhe Mouse WIERELES CMK-328
Asnjë vlerësim

Set Tastiere dhe Mouse WIERELES  CMK-328 Kompatibel me sistemet Windows Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista/7/8/10 Pajisjet lidhe nepermjet WI-FI Tastiera dhe mouse kane butonat dhe tastet standarte Rezolucioni i levizjes ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Tastiere Redragon Kumara K552-RGB White
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Redragon Kumara K552-RGB White Keyboard Redragon Kumara K552-RGB Mechanical White vjen me cilesi te larte Ka nje ndricim LED me 18 menyra te ndryshme 9 ngjyra dhe 5 nivele te drites RGB Tastiera ka n... Lexo më shumë

from 5,790.00ALL
at 1 stores
Tastiere Razer Huntsman V2 Tenkeyless Linear Red Switch
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Razer Huntsman V2 Tenkeyless Linear Red Switch Tastiera e markes Razer ne modelin Huntsman V2 Me switch optik per shpejtesi qendrueshmeri me frekuence rifreskimi (polling rate) 8000 Hz Me taste me te r... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Tastiere Shogun Blue White Shark Keyboard GK-1621 Blue
Asnjë vlerësim

Tastiere Shogun Blue White Shark Keyboard modeli GK-1621 Blue Me drita Led Blue duke krijuar nje dizanj perfekt Vjen ne version amaerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme +8 taste per multimedia Dizajni... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Tastere Redragon Dragonborn K630
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastere Redragon Dragonborn K630 Redragon K630 eshte tastiera mekanike me buxhet me te mire 60% per lojtaret e PC XBOX dhe PS4. Dizajn krejt i ri Redragon 60% ne modalitetin vetem me tela per shkak te kerkeses ... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Tastiere SPARTAN White Shark Kb GK-1925 MECHANICAL
Asnjë vlerësim

Tastiere SPARTAN White Shark Kb GK-1925  MECHANICAL Tatiere mekanike me ndricim me 87 butona mekanike + 12 multimedia functions (FN + F1 to F12). 9 lloj Ndricim i tastieres Cilesi e garantuar me nje jetegjatesi d... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Tastiere Redragon Kumara 2 K552-2
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Redragon Kumara 2 K552-2 Mechanical Tastiera Redragon Kumara K552-2 ka performance te larte Eshte tastiere lojerash me ndriçim LED Vjen me nje dizajn kompakt Tastiera i jep ndricim butonave duke e bere ... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Gladiator White Shark GK-1923 GLADIATOR-2 - Metal
Asnjë vlerësim

Tastiere  Gladiator White Shark GK-1923 GLADIATOR-2 - Metal Dizanj perfekt me drita te kuqe dhe blu  Vjen ne version amaerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme + 12 taste multimedia (FN + F1 to F... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Tastiere White Shark DAKOTA
Asnjë vlerësim

Tastiere White Shark  DAKOTA Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi taste  Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme  Ideale per te luajtur lojrat tuaja t... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Tapet per Tastiere White Shark KP-1899 45x10cm
Asnjë vlerësim

Tapet per tastieren KP-1899 nga White Shark. Krijoni ne siperfaqe te qendrueshme per tastieren tuaj. Me permasa 45 x 10cm.... Lexo më shumë

from 550.00ALL
at 1 stores
Tastiere SHINOBI White Shark MECHANICAL
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere SHINOBI White Shark MECHANICAL blak Tatiere mekanike me ndricim me 61 butona mekanike 9 lloj Ndricim i tastieres Cilesi e garantuar me nje jetegjatesi deri ne 50 milion shtypje te nje butoni Instalohet leh... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Tastiere IMPERATOR White Shark MECHANICAL
Asnjë vlerësim

Tastiere IMPERATOR White Shark MECHANICAL Tatiere mekanike me ndricim me 104 butona mekanike + 12 multimedia functions (FN + F1 to F12). Ndricim led, Koha e pergjigjes 1000hz  1ms Cilesi e garantuar me nje jetegja... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Tastiere White Shark MECHANICAL GK-1926 LEGIONNAIRE - METAL
Asnjë vlerësim

Tastiere White Shark MECHANICAL GK-1926 LEGIONNAIRE - METAL Tastiere Mekanike dhe me trum metalik, Tatiere mekanike me ndricim me 104 butona mekanike + 12 multimedia functions (FN + F1 to F12). Ndricim led,  Tas... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Gaming Redragon Harpe Pro K503A RGB
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Gaming Redragon Harpe Pro K503A RGB Tastiera gaming Redragon ne modelin Harpe Pro K503A Ne ngjyre te zeze me 7 modele ngjyrash LED qe ben cdo tastiere gaming te duket bukur Dizenjuar ne material te for... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
TASTIERE VCOM DK401
Asnjë vlerësim

Përshkrimi TASTIERE VCOM DK401

from 990.00ALL
at 1 stores
Tastiere White Shark GK-2021 KIOWA
Asnjë vlerësim

Tastiere White Shark  GK-2021 KIOWA Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi taste  Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme  Qendrueshmeri ne levizje fale p... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Tastiere Viking 2 White Shark Keyboard GK1924 Metal
Asnjë vlerësim

Tastiere Viking White Shark Keyboard modeli GK1924 Metal Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi taste  Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme  Qendru... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Tastiere Numerike Trust Xalas
Asnjë vlerësim

Tastiere numerike Xalas, e markes Trust Nje tastiere e cila permban vetem numrat , Eshte ideale per laptopet te vegjel qe nuk kane tastiere numerike Perfekte per njerzit qe perdorin programe fianciare. Lidhja behet me... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Tastier + Mouse Tellur US WIFI
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastier + Mouse tellur US WIFI

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Wireless D8+
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Wireless D8+ 2.4GHz me 78 butona mouse touchpad me USB WiFi Ideale per te komanduar Android TV Box ose televizorin tuaj Smart ne distance I pershtatshem edhe efikas per konferenca prezantime dhe leksione... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Tastiere Wireless D8+