Tastiere (78 Produkte)

TASTIERE VCOM DK401
Asnjë vlerësim

Përshkrimi TASTIERE VCOM DK401

from 990.00ALL
at 1 stores
Tastiere dhe Mouse iMICE KM-900
Asnjë vlerësim

Bli online tastiere dhe mouse gaming modeli KM-900. Tastiere e plote dhe maus gaming nga iMICE. Pamje te vecante... Lexo më shumë

from 2,864.00ALL
at 1 stores
Tastiere White Shark GK-2021 KIOWA
Asnjë vlerësim

Tastiere White Shark  GK-2021 KIOWA Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi taste  Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme  Qendrueshmeri ne levizje fale p... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Tastiere Viking 2 White Shark Keyboard GK1924 Metal
Asnjë vlerësim

Tastiere Viking White Shark Keyboard modeli GK1924 Metal Dizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi taste  Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme  Qendru... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Tastiere Numerike Trust Xalas
Asnjë vlerësim

Tastiere numerike Xalas, e markes Trust Nje tastiere e cila permban vetem numrat , Eshte ideale per laptopet te vegjel qe nuk kane tastiere numerike Perfekte per njerzit qe perdorin programe fianciare. Lidhja behet me... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Tastier + Mouse Tellur US WIFI
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastier + Mouse tellur US WIFI

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Wireless D8+
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Tastiere Wireless D8+ 2.4GHz me 78 butona mouse touchpad me USB WiFi Ideale per te komanduar Android TV Box ose televizorin tuaj Smart ne distance I pershtatshem edhe efikas per konferenca prezantime dhe leksione... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Mini Tastiere Wireless
Asnjë vlerësim

Mini tastiere Wireless me 92 butona, mouse touchpad, me pershtates USB Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash Bateri te rikarikueshme Ideal per te komanduar Android TV Box, kompjuterin tuaj qe nga divani ku jen... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Tastiere Trust Classicline
Asnjë vlerësim

Tastiere e markes Trust klasike Me ngjyre te zeze e rehatshme ne pjesen e tasteve  Rezistente ndaj ujit apo lengjeve qe mund te bien mbi te Kabulli eshte i gjate 1.8 cm. Butona special Fikja, sleep, zgjimi etj Komp... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Samurai White Shark GK-1622 Mechanical Feel
Asnjë vlerësim

Tastiere Samurai White Shark modeli GK-1622 Mechanical Feel Me drita LEDne disa ngjyra duke krijuar nje dizanj perfekt Vjen ne version amaerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme +12 taste per multimedia... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Gembird KB-MCH-03-W White
Asnjë vlerësim

Tastiere komode e cila vjen me nje bazament te sheshte  E thjeshte ne perdorim dhe me nje dizajn elegant  Shtypje e heshtur dhe e rehatshme Butonat multimediale praktike Taste: 104 pcs Interface: USB Permasat 4... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Trust Me Touchpad Veza Wireless
Asnjë vlerësim

Tastiere multimediale me prekje  Mund te keni kontroll optimal ne TV, Smartphone, laptop oe loje  Me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano
Asnjë vlerësim

Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano Tastiere dhe Mouse idela per te apasjonuarit e Video Games, por jo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Numerike NK-106
Asnjë vlerësim

Tastiere numerike SBOX NK-106. Ka 18 taste. Lidhet me fishe USB 2.0 dhe gatesia e kabullit 1.35m. Perputhshmeria me Windows 98 / 2000 / ME / XP / Vista / 7 / 8 / 10. Permasat 13.9x.6x2.2 cm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Gembird KB-MCH-03-W White pa Paketim
Asnjë vlerësim

Tastiere komode e cila vjen me nje bazament te sheshte  E thjeshte ne perdorim dhe me nje dizajn elegant  Shtypje e heshtur dhe e rehatshme Butonat multimediale praktike Taste: 104 pcs Interface: USB Permasat 4... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Intex IT-1017 Busbeng pa Paketim
Asnjë vlerësim

Tastiere Intex IT-1017 Busbeng. Model klasik me butona funksional. E pershtatshme me pc, laptop etj. Lidhet me fishe usb dhe gjatesia e kabullit 1.5 m. Permasat jane 440 x 140 x 23 mm.  Produkti vjen pa paketim... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere USB A4tech KRS-83
Asnjë vlerësim

Tastiere e markes A4tech modeli KRS-83 Me ngjyre te zeze dhe shume praktike per cdo zyre apo shtepi Lidhja me USB Taste me kende te harkuara te cilat ju lejojne komoditet ne perdorim dhe me "Laser Inscribed Keys" Tastie... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tastiere Us + Mouse Gembird Usb Bamboo 105 Keys + 4 Multimedia
Asnjë vlerësim

Tastiere dhe mouse ne nje paketim Marka Gembird, te dyja paisjet kane veshje te jashtem bamboo Kompletoni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores