Fytyra (290 Produkte)

Note Luminous Silk Compact Blusher 01
Asnjë vlerësim

Përmban antioksidantë të fuqishëm dhe ka perberes anti-plakje. · Ndihmon në rinovimin e qelizave të lëkurës, hidratom, zbut dhe siguron që lëkura të duket e re.Permban Vitaminë E. · Ndihmon në para... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Note Luminous Moisturizing Foundation 01 Tube
Asnjë vlerësim

100% origjinal Ka veti të larta hidratuese falë vajit të makadamias i cili përmban vajin e bajames së ëmbël me efekt antioksiduese dhe acide të rëndësishme për lëkurën. Qendron gjatë gjithë ditës. Ekuilibron toni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Note Rejuvenating Foundation 01 Tube
Asnjë vlerësim

Hidraton lëkurën dhe eliminon vrazhdësinë për një qëndrueshmëri të butë. Krijon një përfundim të matur të pacenuar prej sateni për një shkëlqim të shëndetshëm dhe rrezatues E balancon në mënyrë efektive nive... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 125
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 125 Puder per fytyren e lengshme nuance Natural Rose. Mbulues natyral... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Korrektor per Poret Bell HypoAllergenic 01
Asnjë vlerësim

Korrektor Bell per poret, hipoalergjik Ndihmon ne mbulimin dhe zvogelimin ne dukje te poreve Formule me efekt... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Anti-Redness
Asnjë vlerësim

Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Anti-Redness Krem i cili neutralizon skuqjen dhe mbulon edhe shenja te tjera qe mund te keni  Zbut lekuren duke i dhene nje pamje te fresket dhe natyrale Produkt i testuar dermo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 130
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 130 Puder per fytyren e lengshme nuance Beige. Mbulues natyral ne momentin e aplikimit e lekure. Mbulim I plote I njollave te fytyres. Mbulim qe zgjat 24 ore. Sasia eshte... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Puder 5 ne 1 Bell HypoAllergenic spf 25
Asnjë vlerësim

Puder 5 ne 1 Bell HypoAllergenic me mbrojtje SPF 25 Fale perberesve hidratues lekura mbetet gjithmone e bute ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Korrektor Likuid per Syte Bell HypoAllergenic
Asnjë vlerësim

Korrektor Likuid per Syte Bell HypoAllergenic Mbron lekuren ne pjesen poshte syve dhe zvogelon dukjen e rrudhave Pershtatet me strukturen e lekures duke fshehur me kujdes cdo shenje lodhjeje  I pershtatshem per cdo lloj le... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft 00
Asnjë vlerësim

Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft 00 Nuanca Alabaster Teksture e lehte pa vajra, e cila nuk rendon lekuren dhe nuk bllokon poret Lekure e bute dhe pamje natyrale me efekt mat Redukton shfaqjen e poreve, fsheh skuqjen dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Primer per Make Up HypoAllergenic Bell Moisturizing 01
Asnjë vlerësim

Primer per Make Up HypoAllergenic Bell Moisturizing 01 Baze per aplikimin e make up Zbut lekuren dhe e hidraton thelle duke i dhene nje pamje te fresket dhe natyrale Permban aloe vera e cila do te qetesoje edhe irritimet e ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 140
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 140 Puder per fytyren e lengshme nuance Golden Beige. Mbulues natyral... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Note Detox And Protect Foundation
Asnjë vlerësim

Note Detox And Protect Foundation 01 Pump * 100% origjinal * Pa Paraben * Testuar dermatologjikisht

from 0.00ALL
at 0 stores
Baze Make-UP Bielenda Fytyre Mikse 3 ne 1
Asnjë vlerësim

Baze make-up bielenda fytyre mikse 3 ne 1 1.Baze per aplikimin e make up 2.Highlighter - Ka efekt ndricues 3.Hidratues - Permban trehalose, acid hialuronik dhe D-antenol Zgjat qendrueshmerine fondatines dhe e ben ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infaillible 24H 145
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infaillible 24H 145 Puder per fytyren e lengshme nuance Rose Beige. Mbulues natyral... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Palete Per Contour Highlight Blush
Asnjë vlerësim

Blini online Paleten Victoria Silk Touch Contour Highlight Blush qe ju duhet per te konturuar fytyren tuaj dhe per t'i dhene asaj ngjyren dhe shkelqimin qe i nevojitet. Kjo palete eshte pa paraben për një fytyrë të p... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Me Buzekuq dhe Aksesore
Asnjë vlerësim

Cante Me Buzekuq dhe Aksesore * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç, sepse përmban copa të vogla që fëmija mund t’i gëlltisë. CE... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ton me Xixa Per Fytyre
Asnjë vlerësim

Victoria highlighter me xixa per fytyren tuaj. Per nje makeup perfekt. Pesha 14 gr

from 0.00ALL
at 0 stores
Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 029
Asnjë vlerësim

Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 029 Jep nje shtrese te plote mbuluese te lekures tuaj Pershtatet me te gjitha tipet e lekures  Ne njeren ane ndodhet sfungjeri per hapje dhe ne anen tjeter pudra Sasia esh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 040
Asnjë vlerësim

Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 040 Puder me efekt matt Jep nje shtrese te plote mbuluese te lekures tuaj Pershtatet me te gjitha tipet e lekures  Ne njeren ane ndodhet sfungjeri per hapje dhe ne anen tjeter pud... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores