Fytyra (290 Produkte)

Bell Shine Me Up! Highlighter Palette 01
Asnjë vlerësim

Bell Shine Me Up! Highlighter Palette 01 Nje palete me kater nuanca theksues per fytyren dhe trupin ne ngjyra te ndryshme te cilat garantojne efekte te gjithanshme grimi. Ai thekson bukur mollezat, kocken e  vetullave... Lexo më shumë

from 712.00ALL
at 1 stores
Krem LR Make-Up
Asnjë vlerësim

Krem LR Make-Up  Nga koleksioni COLOURS  Per fytyre te bukur dhe te lemuar ! Make-up kremoz i bute me mbulim te larte. Ofron nje rezultat mat te lekures dhe e mbulon ate per 12 ore. Rrit lageshtine e lekures. Mikropigme... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Bell Rice Ultra Loose Powder 01
Asnjë vlerësim

Bell Rice Ultra Loose Powder 01 Pluhuri i orizit zbut ne menyre optike strukturen e lekures tuaj dhe ju jep nje fund natyral mat, si dhe ben qe make-up-i juaj te zgjase me gjate. Fale formules se tij te bluar imet, ai nuk ... Lexo më shumë

from 475.00ALL
at 1 stores