Fytyra (290 Produkte)

Bell Lets Contour! Face Palette 01
Asnjë vlerësim

Bell Lets Contour! Face Palette 01 Nje palete kompakte dhe universale qe permban dy theksues, nje skuqje delikate... Lexo më shumë

from 712.00ALL
at 1 stores
Bell Hello Sunshine! Face Palette 01
Asnjë vlerësim

Bell Hello Sunshine! Face Palette 01 Nje palete kompakte per make-up gjate dites do te theksoje ne menyre te persosur nxirjen tuaj nga dielli. Pluhuri zbukurues BEACH BEAUTY eshte ne nje ngjyre universale te arte dh... Lexo më shumë

from 712.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Blush Life`s a Peach
Asnjë vlerësim

Blush ne frome pluhuri, nga L'oreal Paris, Life's a Peach 01 (nuance dhe ere pjeshke). Per konturimin e mollzave... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Bell Beauty Blush Powder 03
Asnjë vlerësim

Bell Beauty Blush Powder 03 Ndriçuese qe i jep lekures nje efekt te fresket dhe rrezatues. Ndricon dhe nxjerr ne pah mollezat me nje ton delikat dhe nje shkelqim delikat. Konsistenca e tij e bute dhe pigmentimi uniform g... Lexo më shumë

from 344.00ALL
at 1 stores
Bell Beauty Blush Powder 02
Asnjë vlerësim

Bell Beauty Blush Powder 02 Ndriçuese qe i jep lekures nje efekt te fresket dhe rrezatues. Ndricon dhe nxjerr ne pah mollezat me nje ton delikat dhe nje shkelqim delikat. Konsistenca e tij e bute dhe pigmentimi uniform g... Lexo më shumë

from 344.00ALL
at 1 stores
Bell Beauty Blush Powder 01
Asnjë vlerësim

Bell Beauty Blush Powder 01 Ndriçuese qe i jep lekures nje efekt te fresket dhe rrezatues. Ndricon dhe nxjerr ne pah mollezat me nje ton delikat dhe nje shkelqim delikat. Konsistenca e tij e bute dhe pigmentimi uniform g... Lexo më shumë

from 344.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Korrektor Full Wear 327
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Korrektor Full Wear 327 Korigjues te njollave te fytyres nuance 327 Cashmere. Mbulues natyral ne... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Highlight Mon Amour 01
Asnjë vlerësim

Highlight ne frome te lengshme, nga L'oreal Paris, Glow Mon Amour 01 Champagne. Per konturimin e mollzave si dhe... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Baze make-up e lengshme, Tawny
Asnjë vlerësim

Baze make-up e lengshme, Nuanca Tawny 06  Paketimi permban 14 g

from 872.00ALL
at 1 stores
GOSH Primer Plus + Filler 30 ml
Asnjë vlerësim

PRIMER PLUS + PORE & WRINKLE MINIMIZER E mban Lekuren më te butë , duke i bërë linjat dhe poret e vogla më pak të dukshme, Krijon bazën perfekte mat  Arma e fshehtë që mban grimin e përsosur gjatë gjithë ditë... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Highlight Palette Ouh La Lights
Asnjë vlerësim

Highlight ne frome pluhuri, nga L'oreal Paris, La Vie En Glow me ngyrat e tokes. Per konturimin e mollzave si... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores