Filtra
Çmimi
299.00ALL 5,390.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Fytyra (191 Produkte)

L`Oreal Paris Highlight Palette Ouh La Lights
Asnjë vlerësim

Highlight ne frome pluhuri, nga L'oreal Paris, La Vie En Glow me ngyrat e tokes. Per konturimin e mollzave si... Lexo më shumë

from 1,750.00ALL
at 1 stores
Note Mattifying Extreme Wear Foundation
Asnjë vlerësim

Fondatine me efekt Mat 35ml E pergatitur me vaj nga druri i kedrit dhe ekstrakte te Spireas krijon nje efekt Mat gjate gjithe kohes se perdorimit.  Kjo fondatine thahet shume shpejt duke mos rrezikuar te bej pis rrobat tuaj... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Sfungjer per hapje make up Emoji 2 cope
Asnjë vlerësim

Sfungjer per hapje make up Emoji 2 cope Nese jeni nje fanatik i kozmetikes, atehere ju duhen me patjeter ne nje çante kozmetike keto 2 sfungjer per hapje make up. Pjesa e siperme me e ngushte dhe e theksuar e ben te lehte... Lexo më shumë

from 469.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 125
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 125 Puder per fytyren e lengshme nuance Natural Rose. Mbulues natyral... Lexo më shumë

from 1,950.00ALL
at 1 stores
Korrektor per Poret Bell HypoAllergenic 01
Asnjë vlerësim

Korrektor Bell per poret, hipoalergjik Ndihmon ne mbulimin dhe zvogelimin ne dukje te poreve Formule me efekt... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Anti-Redness
Asnjë vlerësim

Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Anti-Redness Krem i cili neutralizon skuqjen dhe mbulon edhe shenja te tjera qe mund te keni  Zbut lekuren duke i dhene nje pamje te fresket dhe natyrale Produkt i testuar dermo... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 130
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 130 Puder per fytyren e lengshme nuance Beige. Mbulues natyral ne momentin e aplikimit e lekure. Mbulim I plote I njollave te fytyres. Mbulim qe zgjat 24 ore. Sasia eshte... Lexo më shumë

from 1,950.00ALL
at 1 stores
Puder 5 ne 1 Bell HypoAllergenic spf 25
Asnjë vlerësim

Puder 5 ne 1 Bell HypoAllergenic me mbrojtje SPF 25 Fale perberesve hidratues lekura mbetet gjithmone e bute ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Korrektor Likuid per Syte Bell HypoAllergenic
Asnjë vlerësim

Korrektor Likuid per Syte Bell HypoAllergenic Mbron lekuren ne pjesen poshte syve dhe zvogelon dukjen e rrudhave Pershtatet me strukturen e lekures duke fshehur me kujdes cdo shenje lodhjeje  I pershtatshem per cdo lloj le... Lexo më shumë

from 450.00ALL
at 1 stores
Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Matsmooth
Asnjë vlerësim

Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Matsmooth Baze per aplikimin e make up Zgjat qendrueshmerine fondatines dhe e ben te lehte aplikimin e saj Zbut lekuren duke i dhene nje pamje te fresket dhe natyrale Produkt i test... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft
Asnjë vlerësim

Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft Teksture e lehte pa vajra, e cila nuk rendon lekuren dhe nuk bllokon poret Lekure e bute dhe pamje natyrale me efekt mat Redukton shfaqjen e poreve, fsheh skuqjen dhe papersosmerite... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft 00
Asnjë vlerësim

Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft 00 Nuanca Alabaster Teksture e lehte pa vajra, e cila nuk rendon lekuren dhe nuk bllokon poret Lekure e bute dhe pamje natyrale me efekt mat Redukton shfaqjen e poreve, fsheh skuqjen dhe... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Primer per Make Up HypoAllergenic Bell Moisturizing 01
Asnjë vlerësim

Primer per Make Up HypoAllergenic Bell Moisturizing 01 Baze per aplikimin e make up Zbut lekuren dhe e hidraton thelle duke i dhene nje pamje te fresket dhe natyrale Permban aloe vera e cila do te qetesoje edhe irritimet e ... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 140
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infallible 24H 140 Puder per fytyren e lengshme nuance Golden Beige. Mbulues natyral... Lexo më shumë

from 1,950.00ALL
at 1 stores
Puder Nude Liquid HypoAllergenic Bell
Asnjë vlerësim

Puder Nude Liquid HypoAllergenic Bell Formule e lengshme dhe kur aplikohet ne fytyre kthehet ne pluhur Eshte e lehte per tu perhapur dhe nuk bllokon poret Lekure e bute, redukton shfaqjen e poreve dhe papersosmerite ... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Baze Make-UP Bielenda Fytyre Mikse 3 ne 1
Asnjë vlerësim

Baze make-up bielenda fytyre mikse 3 ne 1 1.Baze per aplikimin e make up 2.Highlighter - Ka efekt ndricues 3.Hidratues - Permban trehalose, acid hialuronik dhe D-antenol Zgjat qendrueshmerine fondatines dhe e ben ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
L`Oreal Paris Krem Puder Infaillible 24H 145
Asnjë vlerësim

L'Oreal Paris Krem Puder Infaillible 24H 145 Puder per fytyren e lengshme nuance Rose Beige. Mbulues natyral... Lexo më shumë

from 1,950.00ALL
at 1 stores
Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 029
Asnjë vlerësim

Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 029 Jep nje shtrese te plote mbuluese te lekures tuaj Pershtatet me te gjitha tipet e lekures  Ne njeren ane ndodhet sfungjeri per hapje dhe ne anen tjeter pudra Sasia esh... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 040
Asnjë vlerësim

Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 040 Puder me efekt matt Jep nje shtrese te plote mbuluese te lekures tuaj Pershtatet me te gjitha tipet e lekures  Ne njeren ane ndodhet sfungjeri per hapje dhe ne anen tjeter pud... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 034
Asnjë vlerësim

Maybelline Krem Puder Super Stay Pro Tool 034 Puder me efekt matt Jep nje shtrese te plote mbuluese te lekures tuaj Pershtatet me te gjitha tipet e lekures  Ne njeren ane ndodhet sfungjeri per hapje dhe ne anen tjeter pud... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores