Fytyra (290 Produkte)

Note Mattifying Extreme Wear Foundation
Asnjë vlerësim

Fondatine me efekt Mat 35ml E pergatitur me vaj nga druri i kedrit dhe ekstrakte te Spireas krijon nje efekt Mat gjate gjithe kohes se perdorimit.  Kjo fondatine thahet shume shpejt duke mos rrezikuar te bej pis rrobat tuaj... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Sfungjer per hapje make up Emoji 2 cope
Asnjë vlerësim

Sfungjer per hapje make up Emoji 2 cope Nese jeni nje fanatik i kozmetikes, atehere ju duhen me patjeter ne nje çante kozmetike keto 2 sfungjer per hapje make up. Pjesa e siperme me e ngushte dhe e theksuar e ben te lehte... Lexo më shumë

from 422.00ALL
at 1 stores
Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Matsmooth
Asnjë vlerësim

Primer per Make Up Bell HypoAllergenic Matsmooth Baze per aplikimin e make up Zgjat qendrueshmerine fondatines dhe e ben te lehte aplikimin e saj Zbut lekuren duke i dhene nje pamje te fresket dhe natyrale Produkt i test... Lexo më shumë

from 810.00ALL
at 1 stores
Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft
Asnjë vlerësim

Puder HypoAllergenic Bell Mat&Soft Teksture e lehte pa vajra, e cila nuk rendon lekuren dhe nuk bllokon poret Lekure e bute dhe pamje natyrale me efekt mat Redukton shfaqjen e poreve, fsheh skuqjen dhe papersosmerite... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Puder Nude Liquid HypoAllergenic Bell
Asnjë vlerësim

Puder Nude Liquid HypoAllergenic Bell Formule e lengshme dhe kur aplikohet ne fytyre kthehet ne pluhur Eshte e lehte per tu perhapur dhe nuk bllokon poret Lekure e bute, redukton shfaqjen e poreve dhe papersosmerite ... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Set 3in1 Midnight Goddess WnW
Asnjë vlerësim

Set Midnight Goddess WnW Set per nje make up perfekt Ju mund te pershtateni ne stilin tuaj edhe nepermjet make up  Me disa aksesore ne paketim si paletat e syve, buzekuq si dhe highlighting powder  Te gjith aksesoret v... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Set me 7 Furca Wnw
Asnjë vlerësim

Set me 7 Furca Wnw Set furcash per nje make up perfekt  Ne paketim vijne 7 furca me madhesi dhe funksion te ndryshem  Ju vijne ne ndihme per te realizuar make up qe ju deshironi ... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Highlighter Palette WnW
Asnjë vlerësim

Highlighter Palette WnW Nje palete me 4 nunaca te reja  Mund te nxirni ne pah dhe te theksoni zonat qe ju deshironi ne fytyren tuaj  Nje formule me pigmente me perla micro-fine Hijet mund te bashkohen ose te pe... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
L`oreal Korrektor Super Stay Under-Eye 15 Light
Asnjë vlerësim

L'oreal Korrektor Super Stay Under-Eye Nuanca 15 Light Eleminon vijezimet e erreta nga lodhja e tepert nen zonen e syve Fsheh ne menyre te persosur cdo njolle ose pucerr te dale mbi siperfaqen e lekures Rezistent deri ne 24 o... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Maybelline Korektor Fit Me 20
Asnjë vlerësim

Maybelline Korektor Fit Me 20 Mbulues natyral ne momentin e aplikimit e lekure Korigjon zonat problematike ne fytyre Aplikim I lehte me ane te furces me pas perhapet lehtesisht Pa perberje vajore dhe pa dyll,testuar de... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Maybelline Krem Puder Fit Me MATTE 119
Asnjë vlerësim

Maybelline Krem Puder Fit Me MATTE 119 Per te gjitha tipet e lekures nga normale ne te yndyrshme Mbyll te gjitha poret e fytyres per te dhene nje efekt te njetrajtshem  Testuar dermatologjikisht dhe nuk jep alergji Sasia 30... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Serum per Fytyren me Acid Hyaluronic Hedera Vita
Asnjë vlerësim

Serumi me Acid Hyaluronic per te gjitha tipet e lekures. Ka efekt te jashtezakonshem hidratues, stimulon prodhimin... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Note Face to Face Gift Kit
Asnjë vlerësim

Note ace to Face Gift Kit Puder mat e perbere nga vaj Macadamia, i cili ndihmon ne balancimin e acidit anti-plakje, si dhe hidraton lekuren. Blusher per shkelqim te mendafshte Pinky Beach. Nje ton me nuan... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Note Get Lippy Gift Kit
Asnjë vlerësim

Set nuk Note Get Lippy Gift Kit Seti perfshin: Laps buzesh me ngjyre te forte Buzekuq xhel me minerale 06 GO... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Note Must Have Gift Kit
Asnjë vlerësim

Set me produkte NOTE Seti perfshin: Buzekuq, rimel dhe penel NOTE Rimel qe shton volumin e qerpikeve dhe I jep... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Serum per Fytyren me Vitamin C
Asnjë vlerësim

Serum me Vitamin C, nje formule e pasuruar me antioksidante dhe Vitamin E, C dhe Acid Hyaluronic. Dizenjuar per... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Sapun Anti Akne Hedera Vita
Asnjë vlerësim

Sapun shume i mire dhe efektiv ndaj akneve ne fytyre. Eshte nje sapun hand made me vitamin E, vaj Jojoba, vaj Tea... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Maybelline Korektor Age Rewind 0
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Maybelline Korektor Age Rewind 0 Ideal per te mbyluar moshen rrudhat ne zonen e syve si dhe njellat e erreta posht tyre Jep nje mbulim te lehte per te qene sa me pran natyrales ne ngjyre Sfungjeri e ben me te l... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Serum Anti Akne Hedera Vita
Asnjë vlerësim

Cilesi Zviceriane me certifikate europiane per produkte organike, bio & handmade. Kremi permban acid hyalluronic i ekstraktuar nga bimet, i cili ndihmon ne heqjen e akneve dhe shenjave. Krem i pershtatshem per perdorim ditor... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Puder Rimmel London Lasting Radiance 002
Asnjë vlerësim

Puder Rimmel London Lasting Radiance 002 Puder e presuar ne disa nuanca Jep nje pamje natyrale dhe te shendetshme Shkrihet lehte per nje perfundim natyral te make up  Permasat jane 1 x 7 x 7 cm ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores