Gaming (241 Produkte)

Ps4 Nioh
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Jemi ne Japoni ne epoken Sengoku kur duhet te beni gati shpaten per ndeshje te shumta. Kombinimi i ngjarjeve historike të jetës reale me fantazinë dhe folklorin e errët, përballuni me luftëtar... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Need For Speed Heat
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4. Nxitoni ditën dhe rrezikoni të gjitha gjatë natës ne "Need For Speed Heat", një vrapues me gisht të bardhë që ju vë në lëvizje kundër forcave policore mashtruese të një qyteti ... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 NBA 2K Playgrounds 2
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4. Vazhdimësia e hitit origjinal të NBA Playgrounds merr balancimin e Rrugës në nivelin tjetër me një listë masive të lojtarëve aktuale te NBA. Përmirësimi i ndeshjeve në internet me... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy
Asnjë vlerësim

Rishikoni tregimin naruto! Merrni 3 lojërat e para Naruto Storm në një grup të plotë duke përfshirë të gjitha DLC nga Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Burst Full. Filloni udhëtimin tuaj përmes Naruto: U... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4: Road To Boruto
Asnjë vlerësim

Ps4 Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4: Road To Boruto

from 4,290.00ALL
at 2 stores
Karrige Sheba White Shark - Gaming Chair Sheba
Asnjë vlerësim

Karrige Sheba White Shark modeli Gaming Chair Sheba Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me lartesi te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrotullohet 360 grade fale 5 kemb... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Plantronics GameCom D60
Asnjë vlerësim

Ngrijeni volumin e lojes apo muzikes dhe miksojnei sipas shijeve tuaja. Kufjet e duhura per lojtaret e... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Console Ps4 500GB Slim E Chassis Black
Asnjë vlerësim

Pjesa e argetimit ne shtepi fillon me Playstation. Edhe neqoftese jeni i dhene pas lojerave, filmave Hd,... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Turtle Beach Recon 200 Xbox One/Ps4 PRO/Ps4
Asnjë vlerësim

Kufje Beach Turtle Recon 200 White per Xbox One / Ps4 PRO / Ps4 (E Bardhë / E Zezë). Kyçja prej 3.5 mm maksimizon përputhshmërinë në pajisjet e ndryshme, dhe altoparlantët japin një audio të qartë dh... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Ps4 Sony Console 500GB
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 dhe shijo lojen tende me produktin e duhur. Pjesa e argetimit ne shtepi fillon me... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Tapet Gaming White Shark TMP-Shark
Asnjë vlerësim

Tapet Gaming White Shark modeli TMP-Shark  Per te gjithe te apasionuarit ndaj lojrave edhe aksesoret jane unik  Tapet i dizenjuar enkas qe lojrat te marin nje dimension tjeter  Vjen ne forme kuboidi ku vendoset mbi nje tav... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Ps4 Sony Console 500GB + 3 HITS(Uncharted Collection + Uncharted 4 + Ratchet and Clank)
Asnjë vlerësim

Bli online playstation 4 dhe shijo lojen tende me produktin e duhur. Pjesa e argetimit ne shtepi fillon me... Lexo më shumë

from 45,490.00ALL
at 1 stores
Karrige THUNDERBOLT Shark- Gaming Chair
Asnjë vlerësim

Karrige modeli THUNDERBOLT White Shark- Gaming Chair Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension Me ndricim LED me pult per te ndryshuar ndricimin sipas deshires. Me lartesi dhe krahe te rregulluesh... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
KufjeTrust GXT 363 HAWK 7.1 BASS VIBRATION
Asnjë vlerësim

Kufje te markes Trust GXT 363 HAWK 7.1 Bass vibration Me lidhje USB me gjatesi 300cm. Kufjet jane me mikrofon, frekuenca shkon nga 20-20000Hz Kufjet jane te pajisura ne pjesen e telit me nje telekomande qe ju lejon te ndr... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores