Gaming (241 Produkte)

Ps4 The Last of Us PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! "The Last Of Us" është rindërtuar për sistemin PlayStation4. Tani që përmbajnë modele të plota 1080p, me karakter me rezolucion më të lartë, hijet e përmirësuara dh... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 The Crew 2
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Kerkohet lidhje online. Shtyni kufijtë dhe merrni përvoja të reja në vendet ikonike. Bëhu kampioni që dëshironi të jeni. Bashkohuni me katër familje të motorsporteve të ndryshme ... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 2 stores
Ps4 Tekken 7
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4. Mundësuar nga Unreal Engine 4, ekskluziviteti i luftuar i rikthyer kthehet për një raund tjetër në TEKKEN 7. Me sistemin besnik të betejës 3D dhe gameplay të paprekur, TEKKEN 7 merr e... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 2 stores
Ps4 Street Fighter V Playstation Hits
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Birdie dhe Charlie Nash bëjnë rikthimin e tyre në universin Street Fighter, ku bashkohen me personazhe klasikë si Ryu, Chun-Li, Cammy dhe M. Bison. Shumë karaktere më të reja dhe kthyese... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Street Fighter V Champion Edition
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Porosisni tani për të marrë një Ngjyrë të re me kostum për secilin personazh! Përfshinë të gjithë përmbajtjen (duke përjashtuar kostumet e shanseve të luftimit, kostumet e bashkëpunimi... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 2 stores
Ps4 Star Wars Jedi Fallen Order
Asnjë vlerësim

Bli tan online Playstation 4! Një aventurë që përfshin galaktikën pret në Star Wars Jedi: Fallen Order ™, një titull i ri i aksionit-aventurë të 3 personave nga Respawn Entertainment. Kjo lojë e vetme e lojtarëve ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Sekiro Shadows Die Twice
Asnjë vlerësim

Bli tani online Playstation 4! Vdekja juaj nuk do të vijë lehtë. Hyni në botën e fundvitit 1500 të Sengoku Japoni; një periudhë brutale, e përgjakshme e konfliktit të vazhdueshëm të jetës dhe të vdekjes. Ndërs... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 SEGA Mega Drive Classics
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Koleksioni SEGA i Mega Drive dhe Genesis klasike vjen në një gjeneratë! Përfshirë mbi 50 tituj në të gjitha zhanret, nga klasikë të gjithanshëm si Sonic dhe Streets of Rage 2 deri në RPG ... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 2 stores
Ps4 Resident Evil 7 Biohazard PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Resident Evil 6, lojtarët përjetojnë terrorin direkt nga perspektiva e personit të parë për herë të parë në serinë Resident Evil. I dashuruar me elementët ikonikë të lojërave eksploru... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Resident Evil 2
Asnjë vlerësim

Bli online Playstattion 4. Një ri-imagjinim i një klasiku horror - Bazuar në lëshimin origjinal të tastierës PlayStation në 1998, loja e re është rindërtuar plotësisht nga toka për një përvojë më të thellë narr... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Red Dead Redemption 2
Asnjë vlerësim

Bi online Playstation 4. Historia e të jashtëligjshëmit Arthur Morgan dhe bandës Van der Linde ndërsa ata grabisin, luftojnë dhe vjedhin rrugën e tyre nëpër zemrën e gjerë dhe të thyer të Amerikës, në mën... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Rage 2
Asnjë vlerësim

Një asteroid ka asgjësuar 80% të popullsisë së tokës dhe numrat e njerëzimit po zvogëlohen. Bandat e pamëshirshme dhe të etura për gjak fluturojnë në rrugët e hapura dhe Autoriteti tiranik kërkon të s... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Predator Hunting Grounds
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Predator: Hunting Grounds është një revole asimetrike gjithëpërfshirëse e vendosur në xhunglat e Amerikës së Jugut, ku Predatori gjuan prenë më sfiduese. Luaj si anëtar i një Fireteam elit... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Plants vs Zombies Garden Warfare 2
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Sulmi i Bimeve: Sillni luftën e zombies për herë të parë në historinë e ekskluzivitetit. Shkoni në mbrojtje si bimët në modalitetin gjithëpërfshirës 24-lojtar bimor Assa... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 One Punch Man A Hero Nobody Knows
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Përjetoni botën e NJERIUT PUNCH për veten tuaj Formoni një ekip të heronjve dhe villains tuaj të preferuar, rritni teknikat tuaja dhe shikoni se kush mbretëron suprem në këtë lojë ONE... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 One Piece World Seeker
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Pirates Luffy dhe Straw Hat Pirates janë rikthyer në një histori të re që i fut lojtarët në këndvështrimin e Luffy, pasi ai lufton dhe eksploron një botë të gjerë dhe të shtrirë. ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 One Piece Pirate Warriors 4
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Pirate Warriors janë rikthyer dhe sjellin me vete një histori më shpërthyese, më shumë ambiente dhe madje sulme edhe më të çmendura në NJE PJESE: ONE PEACE PIRATE WARRIORS. Ndiqni Luffy ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Nioh PlayStation Hits
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 Nioh Hits. Ne Nioh, lojtarët do të përshkojnë Japoninë e shkatërruar nga lufta, pasi William, një shpatar me flokë bjonde, prejardhja si një luftëtar i ashpër dhe njohuri e kalitur e t... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Nioh 2 Special Edition
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4 Nioh Special Edition. Edition: Speciale Sfidoni vdekshmërinë tuaj dhe nxirrni errësirën tuaj të brendshme në të gjithë tokën e dhunshme feudale të epokës Sengoku Japoni dhe... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 2 stores
Ps4 Nioh 2
Asnjë vlerësim

Bli online Playstation 4. Zotëroni artin vdekjeprurës të samuraiut në këtë lojë brutale masokore të luajtur me role ... sepse vdekja po vjen. Udhëtimi në 1555 Japonia feudale, një vend i mërzitur në mjerimin dhe çmen... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores